Чому вам варто поспішити перенести сайт на HTTPS

01.11.2017
reasons to switch to HTTPS
Автор:

Веб-безпека завжди була і залишатиметься важливою для кожного власника веб-сайту. Ми згадували використання HTTPS як один із способів захистити Drupal-сайт. Ми також публікували дуже практичну й технічну статтю про використання http і https у Drupal. На сьогоднішній день ми бачимо приємну тенденцію, що все більша кількість веб-ресурсів використовує протокол HTTP Secure, роблячи інтернет безпечним місцем. Однак, не всі веб-майстри, на жаль, задумуються про переведення свого сайту на безпечний протокол, бо не всі розуміють суть HTTPS, щоб вважати його впровадження необхідністю. Саме тому ми вирішили надати більше інформації про цей корисний протокол, описуючи, які переваги він принесе вашому веб-сайтові.

HTTP + SSL = HTTPS

HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure) — це захищений протокол передачі гіпертексту. Різниця між HTTP та його безпечною версією полягає в тому, що у випадку HTTPS зв'язок між браузером користувача та сервером вашого веб-сайту додатково шифрується за допомогою SSL (Secure Sockets Layer) або TLS (Transport Layer Security). Це дозволяє HTTPS забезпечити вищий рівень безпеки передачі даних.

Чому варто переходити на HTTPS

HTTPS покращує безпеку

Головним достоїнством HTTPS (або HTTP Secure) є висока веб-безпека. Власне, він і був розроблений з метою убезпечення роботи в інтернеті, і це те, з чим він чудово справляється. Цей протокол захищає процес обміну даними. Він також проводить автентифікацію сервера, щоб ваші користувачі могли бути впевнені, що вони взаємодіють із правильним підтвердженим сервером.

HTTPS захищає конфіденційність користувачів

HTTPS захищає конфіденційність користувачів. Перш за все протокол HTTPS захищає відвідувачів вашого сайту та їхні особисті дані. Це особливо важливо, якщо ви продаєте в інтернеті, і ваш веб-сайт дозволяє користувачам створювати свої акаунти. Люди хочуть конфіденційності при введенні номерів своїх банківських карток, CVV-кодів, прізвищ, дат народження, логінів, паролів і т. п. на вашому сайті. Протокол HTTPS робить безпечним процес передачі приватних даних від веб-браузерів користувачів до сервера сайту.

HTTPS підвищує SEO рейтинг

Google завжди прагне надати найбезпечніший досвід користувачам інтернету. Саме тому, починаючи з 2014 року HTTPS є критерієм ранжування Google, спонукаючи багатьох веб-майстрів його впровадити. Отже, якщо ваш веб-сайт реалізував SSL, він відображатиметься вище на сторінці результатів пошуку, ніж сайти ваших конкурентів, які цього не зробили.

HTTPS гарантує відсутність застережних повідомлень

Люди повинні бути в курсі того, чи захищені вони чи ні, коли вони бродять мережею, відвідуючи незнайомі сайти. Тому, веб-ресурси з HTTPS позначаються зеленим значком замка, розміщеного в адресному рядку.

HTTPS адресний рядок

Якщо власники сайтів хочуть використовувати сайт на HTTP, вони повинні приймати це рішення свідомо, несучи відповідальність за свої ризиковані дії. Саме тому користувачам показується попередження. Попередні версії браузерів відображали такі застережні повідомлення у невеликих діалогових вікнах на самому незахищеному сайті. Тепер ці повідомлення набагато більші, помітніші та лякаючі. Тепер користувачі бачать повно-екранні застереження, перш ніж вони можуть навіть побачити, як цей небезпечний веб-сайт виглядає.

ваше з’єднання незахищене

HTTPS є передумовою для AMP

В даний час, коли ніхто не може уявити життя без різних мобільних пристроїв, адаптація під них є неминучою для тих власників сайтів, які турбуються про позитивний користувацький досвід, зростання аудиторії та коефіцієнту конверсій. Є багато шляхів задовольнити потреби мобільних користувачів. Якщо респонсивний дизайн забезпечує зручне відображення контенту на малих розмірах екранів, то ініціатива AMP (Accelerated Mobile Pages) забезпечує швидке його завантаження на мобільних пристроях. AMP-сторінки позначені знаком блискавки та їм надається пріоритет у мобільному пошуку.

Якщо ви хочете створити легкі AMP версії ваших сторінок з високою швидкістю завантаження, тоді ваш веб-сайт обов'язково повинен мати HTTPS. Використовуючи ці дві технології, ви подвоїте свої шанси на кращу видимість сайту, високий рейтинг і, як наслідок, більший органічний трафік.

Підсумок

Основною мотивацією переходу з HTTP на HTTPS є конфіденційність та недоторканність даних, передаваних між веб-браузером користувача та вашим веб-сайтом, а також автентифікація сайту.

Коли відвідувачі бачать значок зеленого замочка на вашому веб-сайті, то вони охочіше готові взаємодіяти. Коли користувачі почуваються в безпеці, вони довіряють вашому веб-ресурсу та віддані вашому бренду.

Крім того, перехід на HTTPS дозволяє користувачам легше вас знайти в мережі, адже безпечний протокол передачі гіпертексту є критерієм ранжування. Це також дає вам можливість впровадити AMP та ще більше оптимізувати сайт.

Отож, якщо ви готові скористатися перевагами цього важливого та корисного протоколу, зв'яжіться з нашими фахівцями, які допоможуть перенести сайт на HTTPS.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Чудовим способом оперативно організувати процес розробки сайтів є DevOps. Культура, де розробка та операції поєднуються разом, можуть значно підвищити продуктивність.

2

Як кажуть англійці, багато чорнил було витрачено на описи численних переваг веб-...

3

Розробка сайту може бути довгим та досить складним процесом. Як не забути про важливі деталі, які безпосередньо впливають на успіх сайту? Вам сьогодні щастить! Щоб допомогти вам вирішити це...

4

Чи використовувати CDN чи ні? Якщо ви задаєте собі таке питання, то наша стаття допоможе вам прояснити ситуацію. Ми вже розповідали...

5

Завжди бути на крок попереду, передбачати, що потрібно клієнту, і пропонувати йому це ще до того, як він попросить... Здається, це і є секрет успішного бізнесу, особливо в божевільному темпі XXI...

Subscribe to our blog updates