Значення QA для веб тестування

11.11.2016
Значення QA для веб тестування
Автор:

Значення QA для веб тестування

Як клієнт або власник бізнесу, ви хочете бути впевнені, що ваш проект був розроблений в найкращому вигляді, і саме тому ви повинні подумати про те щоб найняти фахівця QA (англ. Quality Assurance, укр. забезпечення якості).

Якісно проведена робота фахівців QA вкрай важлива, оскільки вона дозволяє вам бути впевненим, що ваш веб-сайт буде мати такий функціонал, яким ви його задумали. Хочете дізнатися більше про роботу QA інженерів? Тоді, просимо ознайомитись зі статтею нижче.

QA інженери та їх значимість

QA Інженери — це люди, які супроводжують веб-проекти. Їхньою головною метою є те, щоб Ваш проект, відповідав прямим і непрямим вимогам. Крім того, QA спеціалісти слідкують, щоб кінцевий продукт відповідав бізнес-вимогам замовника. Вони шукають функціональні помилки та баги. QA інженери роблять це для того, аби знати що сайт або додаток будуть ідеальними після проведення усіх робіт.

Робочий процес QA інженерів

Залучення QA є важливим етапом в розробці додатків та веб-сайтів. Саме тому, усі досвідчені компанії залучають інженерів по забезпеченню якості програмного забезпечення.

Існують наступні напрямки діяльності QA спеціалістів що дозволяють досягнути високого рівня якості кінцевого продукту:

  • Оцінка об’єму робіт;
  • Оцінка бізнес-вимог і перевірка специфікацій;
  • Розробка тестової документації;
  • Тестування проекту згідно розроблених тестових випадків або обумовлених з клієнтом сценаріїв;
  • Виконання різних типів тестування (функціонального, a/b тестування, тестування продуктивності і т.д.);
  • Створення тестових звітів, та загальний відгук (що може включати пропозиції щодо поліпшення продукту, імплементації додаткового функціоналу і т.д.).

Складові роботи QA тестувальників

Робота інженерів QA ділиться на три основних етапи: підготовчий, виконавчий і етап звітності.

  • Підготовчий етап. Це — відправна точка в ході якої QA спеціалісти оцінюють тестування та збирають усю доступну ​​інформацію до початку виконання робіт.
  • Виконавчий етап. Етап безпосереднього тестування проекту. Фактично — це період, коли проект піддається різноманітним типам тестування.
  • Звітний етап. Етап надання звітності згідно з результатами тестування.

Автоматизація тестування

QA інженери можуть здійснювати автоматизації тестування. Автоматизація тестування спрямована на запобігання повторення регулярних дій, що супроводжують ручне тестування. Це скорочує витрати часу на перевірку проекту. Крім того, воно може бути використано для перевірки регресій в системі після змін.

Шляхи виконання проектів QA тестувальниками

QA Інженери — це люди, які борються за уникнення вашого головного болю, часових та фінансових збитків.

Так зв'яжіться з нами, щоб це нарешті сталося! Досвідчені QA спеціалісти компанії “Internetdevels” будуть раді допомогти в розвитку вашого бізнесу. Зверніться до відділу підтримки нашої компанії для обговорення персональних побажань та покращення якості вашого веб сайту.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Місія QA-тестувальника найвідповідальніша на проекті, адже від нього залежить бездоганна якість сайту. А сьогодні у одного з наших тестувальників є ще одна місія, адже ми попросили його розповісти...

2

Важливими складовими якості веб-продукту є його кросбраузерність та кросплатформенність. Тестування того, як сторінки вашого продукту відображаються на різних десктопних браузерах та мобільних...

3

Як забезпечити себе стабільною автоматизованою системою тестування на базі Jenkins i Selenium.

Subscribe to our blog updates