Зручне налаштовуння товарів в інтернет-магазинах на Drupal 8

01.12.2017
product customization in Drupal 8 online stores
Автор:

Інтернет-магазинам нудьгувати ніколи. «Чорна п’ятниця» плавно переходить у передноворічний ажіотаж, і так далі. Але, незалежно від сезону, ваші товари будуть готові приваблювати покупців. Чудові можливості з налаштування товарів — одна з численних переваг Drupal Commerce 2.0, нової версії відомого модуля для побудови інтернет-магазинів на Drupal 8. Давайте ж розглянемо, як відбувається налаштування товарів у Drupal Commerce 2.0.

Налаштування товарів у Drupal Commerce 2.0

Новий Drupal Commerce пропонує вищий рівень юзабіліті, а також нову архітектуру товарів.

У Drupal 7 кожен товар створювався в окремому інтерфейсі. А у восьмій версії Друпала можна легко та швидко створювати варіації товару та налаштовувати їх на свій смак.

Унікальні варіації товару

Усім подобається багатий вибір. Ваші товари можуть бути представлені у різних кольорах, розмірах і так далі. В Drupal Commerce це — атрибути товарів. Кожен атрибут має певні параметри (values) — наприклад, S, M, L для розміру і червоний, зелений та синій для кольору.

Поєднання цих параметрів атрибутів створює унікальну варіацію товару. Наприклад, червоний светр розміру S — це варіація, яка має параметр «червоний» для атрибуту «колір» і параметр “S” для атрибуту «розмір».

Кожній варіації товару присвоюється окремий SKU (машиночитабельний ID). З-поміж інших переваг, SKU дозволяє вам відстежувати, скільки одиниць конкретної варіації товару було куплено і скільки у вас лишилось в наявності.

Створення і налаштування товару: маленька покрокова «шпаргалка»

  • Створення атрибутів товару. Спершу, в admin/commerce/product-attributes, створіть атрибути і пропишіть набір параметрів для кожного з них. Можна налаштувати вид показу різних опцій для покупців, змінювати порядок опцій, робити їх доступними для перекладу і так далі. Для додаткової кастомізації, можна використовувати поля.
  • Створення типів варіацій товару. Далі, в admin/commerce/config/product-variation-types, створіть типи варіацій і додайте атрибути до них. Можна також додати поля (наприклад, поле “image”).
  • Створення типів товару. В admin/commerce/config/product-types можна створити типи товарів і обрати створені типи варіацій.
  • Створення товарів та їхніх варіацій. Нарешті, в in admin/commerce/products, створюйте власне товари, вносячи необхідну інформацію (опис, ціну, SKU і так далі). Кнопка “Add new variation” дасть змогу швидко створювати варіації.

Вбудований модуль Commerce Fancy Attributes

Давайте на хвилинку повернемось до наших атрибутів. Дякуючи модулю Fancy Attributes, що вже вбудований в Drupal Commerce 2.0, можна відображати більш привабливі селектори для атрибутів товару. Наприклад, можна показувати іконки кольорів замість просто переліку кольорів.

Вбудований модуль Commerce Customizable Products

А ось ще одна цікава новинка серед модулів, що стали частиною Commerce 2.0. Не тільки ви чи ваші модератори повинні мати змогу налаштовувати товар — іноді покупцям також це потрібно. Наприклад, при замовленні візиток потрібно вказати контактну інформацію, завантажити лого і так далі. Цей вбудований модуль дозволить покупцям робити налаштування під час процесу оформлення замовлення.

Можливість автоматичної генерації SKU

Існує також контрибний модуль під назвою Commerce AutoSKU, встановивши який, можна буде автоматично генерувати SKU на основі параметрах полів. Можна налаштувати шаблон генерації SKU для кожного типу товару. А додатковим помічником у цьому процесі буде модуль Token.

Наостанок

Це був лише короткий погляд на можливості з налаштування товарів в інтернет-магазинах на Drupal 8, а вони насправді безмежні. Щоб організувати цей процес в точності як ви бажаєте, або створити новий чудовий інтернет-магазин, звертайтесь до наших Drupal-розробників, які добре знають Drupal 8 і люблять працювати з Commerce!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Неймовірні мультимовні можливості — одна з найспокусливіших новинок...

2

Унікальні здібності щодо взаємодії з іншими системами — одне із найприємніших ...

3

Магічна здатність картинок підлаштовуватись під розмір екрану яскраво ілюструє те,...

4

Адміністратори сайтів його обожнюють, Drupal-новачки починають саме з нього, а розробники зі стажем творять з ними неймовірні речі. Views у складі ядра вважається одним із найбільших...

5

Використовуючи Drupal-модуль Superfish, який інтегрує плагін для меню jQuery Superfish, можна створювати інтерактивні багаторівневі меню з винятковим рівнем...

Subscribe to our blog updates