Розробка сайту згідно з будь-якими пріоритетами: можливо все!

21.02.2018
Розробка сайту згідно з будь-якими пріоритетами: можливо все!
Автор:

Веб-розробка — це магія, в якій немає жодних обмежень щодо того, аби робити сайти справжнім втіленням мрій їхніх власників. Кожній фірмі потрібен гарний сайт, і в кожного власника бізнесу є свої пріоритети щодо його розробки. Для когось головне — доступна ціна, для когось — дуже швидкі терміни розробки, і так далі. Всього цього можна досягти, причому без втрат у якості! Якими б не були ваші пріоритети, ми врахуємо їх із гнучкістю, щоб ви були максимально задоволені результатом.

Поговоримо про ваші пріоритети у веб-розробці

Якщо ваш пріоритет — доступна ціна

Щоб знизити вартість розробки сайту, варто зважити необхідність усього функціоналу. А ми можемо вас у цьому проконсультувати.

В якості гарного аргументу можна згадати відомий принцип Парето (80/20). Можливо, лише 20% того, що ви хотіли бачити на своєму сайті, насправді життєво необхідне. Якщо доручити втілення цього хорошій команді, то ці 20% можуть дати вам все, що потрібно, і сайт все одно буде добре виглядати і працювати.

Крім того, є багато готових рішень, особливо у CMF з відкритим кодом (open-source), такій як Drupal. Отже, для конкретного функціоналу вам може підійти стандартне рішення без кастомізації (або з незначною кастомізацією), яке буде все одно добре працювати. Звісно, воно може дещо відрізнятися від вашого точного уявлення (наприклад, у вас не буде великої синьої кнопки з червоними сердечками, які вилітають при кожному кліку). Але ж ви зможете це пережити? ;)

Якщо ваш пріоритет — швидка розробка

Розробка сайтів — не швидка річ, але якщо ви з будь-яких причин не можете чекати, то процес можна суттєво пришвидшити.

Наприклад, можна підібрати команду висококваліфікованих спеціалістів з відповідним досвідом та навичками, залучити більше розробників до проекту, домовитись про терміновий тариф і т.д. Все це може суттєво повпливати на бюджет — але воно того варте.

Якщо ви працюватимете з великою компанією, як наша, то вибір розробників буде більший. Вони також зможуть заміняти одне одного у випадку необхідності.

Крім того, варто згадати роль добре налагоджених робочих процесів. Вони допомагають підтримувати гарний темп розробки компаніям, які використовують методологію Agile. До речі, завдяки Agile, ви зможете швидко бачити результати кожного етапу роботи. Це подобається навіть найбільш нетерплячим клієнтам.

Досвідчені проект-менеджери вдало розподіляють задачі між розробниками, що пришвидшує виконання роботи.

Також допомагає отримувати результат якнайшвидше, та й заощаджувати кошти, концепція MVP (Minimum Viable Product, або мінімально життєздатний продукт). Вона полягає в тому, що спочатку для сайту створюється усе найнеобхідніше, і тестується результат. А потім, якщо клієнт бажає і має на це можливість, створюється додатковий функціонал.

Швидкості додадуть також експерти DevOps завдяки безперервній інтеграції та розгортанню, автоматизації процесів і так далі.

Якщо ваш пріоритет — постійна увага

Є варіант бути єдиним клієнтом команди розробників і не ділити їхню увагу ні з ким. Команда працюватиме виключно на вашому проекті. Це значно підвищить сконцентрованість і лояльність розробників, а також якість та швидкість розробки.

Вони будуть в курсі найменших деталей проекту і швидко вирішуватимуть будь-які питання. Звісно, ви оберете команду згідно із своїми побажаннями, адже вона буде наче частинкою вашої власної компанії. Така модель співпраці називається “dedicated team”.

Якщо ваш пріоритет — бездоганність

У нас також є хороші новини для тих, хто помічає найменшу деталь і пристрасно переживає про те, щоб сайт був бездоганним. Ідеал досяжний!

Для цього вам варто прислухатись до порад хорошої команди розробників з багаторічним досвідом, які постійно вивчають і використовують новинки технологій і в курсі, що зараз актуальне, а що починає застарівати.

Ну і, звісно, запорукою бездоганності буде хороше тестування: ручне або автоматизоване, а краще — поєднання обох. Тут головне — обрати досвідчених тестувальників!

Якщо ви хочете, щоб сайт виглядав краще, ніж у конкурентів

Якщо ви хочете лишити своїх конкурентів далеко позаду, або, більше того, вас манить слава визнаних світових гігантів і ви хочете настільки ж потужний функціонал, то ваші мрії заслуговують на здійснення. Чому ні? Класні розробники творять дива!

Звісно, ваш бюджет повинен дозволяти це. І навіть якщо бюджет не дозволяє цього сьогодні, нехай дозволить завтра!

Висновок

А які у вас пріоритети щодо розробки вашого майбутнього сайту? Час побачити на власні очі, як вони вдало будуть втілені в життя. Зверніться до нас і отримайте чудовий сайт, створений згідно з ними.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Тож зараз ми розповімо, як отримати мінімальні ризики за допомогою мінімально життєздатного продукту, що є чудовим рішенням для стартапів.

2

Будучи компанією з веб-розробки, ми працюємо з веб-проектами щодня і можемо багато про це розповісти. Хочемо розвіяти...

3

Ця стаття допоможе вам оцінити плюси і мінуси та вирішити, чи підходить fixed price контракт у вашому випадку і як ви виграєте при його виборі.

5

Cерія блогів про впровадження Agile у великих компаніях продовжується! Після Intel і Nokia, ...

Subscribe to our blog updates