Чому ми завжди використовуємо Pressflow для Drupal6 проектів

12.03.2011
Why do we always use Pressflow for Drupal6-projects
Автор:

Вступ

Pressflow - дистрибутив Drupal, його завдання - забезпечити покращену продуктивність і маштабування. Він розроблений хлопцями з Four Kitchens.

Даний дистрибутив розроблений цільово для використання на сайтах із великим навантаженням. Як відомо, на серйозних сайтах використовуються лише стабільні версії Drupal, адже поцес оновлення цих сайтів має свої особливості. Pressflow - це продукт, який розвивається на основі стабільних версій Drupal, і дуже часто нові версії Drupal вже містять у собі напрацювання з Pressflow. Як пишуть самі розробники, на момент релізу кожної нової версії Drupal, вони намагаються якомога швидше випустити відповідну версію Pressflow, на момент випуску котрої враховується сумісність модулів - що ввійшло в ядро Drupal, що лишається з попереднього Pressflow-релізу, плюс включаються свіжні напрацювання.

Що особливо тішить, це постійний розвиток проекту.

Що корисного в Pressflow

1) Оптимізація MySQL

2) Підтримка MySQL реплікацій.
Важлива фіча для великих серверів.

3) Модуль URL Alias cashe
Дуже корисний модуль кешування аліасів. Значно зменшує навантаження на БД. На деяких проектах ми спостерігали зменшення кількості запитів на 40%.

4) Зовнішній кеш сторінок.

Prooflink

 5) Підтримка reverse proxy
http://drupal.org/node/142773
http://drupal.org/node/466444

Варіанти використання

1) сайти під навантаження

Беззаперечно, на такі сайти із самого початку ставимо Pressflow, оскільки виграш в продуктивності на виході величезний. Якими б великими не були ресурси серверів на таких сайтах, нарощування потужності, усе ж, не вирішує існування проблеми повільних запитів (slow queries). Послуговуючись Pressflow, ми розуміємо, що від самого початку маємо оптимізоване ядро.

2) Сайти-візитки

Як правило, такі сайти з самого початку не розраховані на велику відвідуваність: основний користувач - анонім, і здавалося б, навіщо їм Pressflow.

Сенс такого рішення в тому, що дані сайти, як правило, розміщуються на доволі віртуальних хостингах із доволі обмеженими ресурсами (і в результаті, це здешевлює тарифи).

Досить часто, до того ж, сайт, що його розміщено в такому місці, "потерпає від тісноти". На виходін маємо уповільнення роботи.

Тому, заміна ядра друпала на Pressflow для таких сайтів дає досить таки відчутний результат.

Висновки

Pressflow ми використовуємо завжди, за умови що сайт розроблено на Drupal 6. Всі сайти, зроблені раніше, також, по можливості, мають бути переведені на Pressflow.

З нетерпінням чекаємо виходу Pressflow7

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Напевно всі стикались з готовими збірками сайтів на Drupal, коли після встановлення отримуєш готовий сайт з набором необхідних модулів, своєю темою і т.д. Існує велика кількість таких збірок,...

2

Профілювання - це процес аналізу роботи додатку для збору інформації про продуктивність (збір набору характеристик - час, використання оперативної пам'яті і ресурсів процесора, кількість викликів...

3

Дуже багато раз мене питали як у випадаючому списку фільтра модуля views перекласти елемент "Any".

Так! Стандартно, перекладом інтерфейсу, це не зробити.

4

Що таке CDN? Кому і нащо потрібно використовувати CDN? Все це описується в нашому блог-пості.

5

Скрипт cron.php використовується в Друпалі для індексації контенту, відправки листів підписникам, збору rss-фідів, видалення старої статистики і т.п. Детальніше про скрипт читайте у нашому блозі...

Subscribe to our blog updates