Перші враження від теми Fusion

10.02.2011
First impressions of Fusion theme
Автор:

Тема Fusion орієнтована на інтеграцію з модулем Skinr, до того ж, аби використовувати всі можливості, потрібно скористатись 2-ю гілкою Скінера + модуль Dialog (для UI). Проте, оскільки релізів модулів немає -є лише dev - то спостерігаються глюки. Тобто це все орієнтовано на Друпал 7, і модулі для 7-ки обновляються майже кожен день, а на 6-ку оновлення будуть випускатися рідше.

Щоб все нормально на 6-ці працювало, ставимо:

1) саму тему Fusion;

2) Skinr 6.2.x

3) Jquery Update 6.2.x

4) Jquery UI 1.7

5) Dialog

А тепер можливості теми:

1) Layout - тема має два варіанти лайаута - фіксований і гумовий - що базується на 960-ому гріді, розміри сайдбарів, також, налаштовуються тут в налаштуваннях теми, а налаштування блоків, нод задаються за допомогою Skinr'a через UI.

______________________________________________

2) Typography - присутній вибір базової родини шрифтів і базового розміру шрифту.

3) Навігація - є можливість зробити головне меню випадаючим + контролювати вивід бредкрамбів

4) також, в темі передбачені налаштування виводу пошуку

5) є можливість додати кнопочку, яка включає/виключає грід, що буде корисним при верстці.

Як видно тема Fusion максимально використовує модульну систему Друпала, орієнтована на покращення і пришвидшення розробки тем, User Interface, тобто навіть недосвідчені веб розробники зможуть зробити чудову кросбраузерну тему за короткий час.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Будь-який сучасний сайт - чи малопримітний сайтик, чи розкручений інтернет-молл - є складним продуктом, а його розробка це виважена і кропітка робота, до якої...

2

Призначення інтернет-магазину - продаж товарів. Та якщо магазин викликав недовіру, клієнт не зробить замовлення. В блозі розглянемо проблеми сайтів, які викликають сумніви у споживачів.

Subscribe to our blog updates