Отримання даних в форматі PDF: тисяча переваг і один шоу-кейс

30.05.2017
Отримання даних в форматі PDF: тисяча переваг і один шоу-кейс
Автор:

Можливості з експорту даних з сайту в зручний спосіб та у потрібному форматі — актуальна та цікава тема, яка заслуговує на підбірку статей. У попередній статті ми ознайомлювали вас із експортом даних у вигляді CSV-звітів. Сьогодні поговоримо про отримання даних в форматі PDF, його переваги, а також відповідне програмне рішення, яке ми створили для наших клієнтів.

Формат PDF та чим він заслужив свою популярність

Якщо існує формат документів, ідеальний для бізнесу, то це PDF (Portable Document Format). Він чудово підійде у тих випадках, коли важливо надійно передавати документи в їхньому оригінальному вигляді.

Слово “portable” (портативний) у назві формату передає його суть. Адже PDF-документи можуть переглядатися користувачами на будь-якій операційній системі та в будь-якій країні, при цьому немає потреби турбуватися про питання форматів, мов, шрифтів, кодування і так далі. Документи PDF виглядають абсолютно однаково для всіх користувачів.

Ніхто не може змінювати документи без дозволу власника. Більше того, можна вжити додаткових заходів безпеки на кшталт паролів, водяних знаків, електронних сертифікатів і шифрування. Якщо необхідно, на такі документи можна ставити цифрові підписи без можливості змінювати сам документ.

Можна забезпечити можливість пошуку документів за ключовими словосполученнями. Їх можна багаторазово збільшувати без втрати якості, і в той же час їхньою перевагою є компактність розміру.

Наше рішення для отримання даних сайту у вигляді PDF-звітів

А тепер починається найцікавіша частина. Ми хочемо познайомити вас в деталях із функціоналом для експорту даних у форматі PDF, який ми розробили для наших клієнтів — великої платформи в галузі нерухомості.

Отже, давайте подивимось, як вдається “приборкувати” величезний обсяг даних і видавати їх у Portable Document Format.

PDF-репорти на сайті працюють через Search Api Solr Based View. Репорт може генеруватись на основі результатів, які повертає в’юшка (враховуючи фільтри, застосовані користувачем).

Репорт може бути уже pre-defined, і такі репорти ми називаємо prepackaged reports. Ці репорти являють собою заздалегідь сконфігуровані комбінації фільтрів до в’юшки зі списком потрібної інформації по визначеному контент-типу.

Оскільки ми використовуємо Search Api Solr Based View, ми з легкістю можемо додавати/видаляти варіанти відображення інформації в репорті. Для прикладу, зараз записи про продажу квартир відображаються у форматі “table” та “list”.

Для забезпечення своєчасної реакції на генерацію документу ми написали власний демон, який моніторить систему на предмет нових запитів на генерацію документів.

Для власне генерації документів у нас сконфігурований сервіс, який використовує https://wkhtmltopdf.org/.

Процес генерації виглядає таким чином: користувач на сайті обирає уже наявний шаблон PDF репорту або фільтрує результати так, як йому потрібно, і робить запит на генерацію документу. В цей час запущений демон отримує запит у форматі rendered html (JSON) та передає її далі до IS (image service, сервіс власне генерації). Щойно сервер IS опрацював запит на колбеці, він повертає лінк на уже згенерований файл.

Крім того, процес генерації супроводжується постійним моніторингом процесу генерації, відповідно, користувачу доступні наступні статуси генерації документу: in progress (документ на етапі генерації), failed (генерація документу не вдалась), ready (документ згенеровано).

Ну і, звісно, безпека понад усе, тож інформація не потрапляє в небажані руки — всі документи зберігаються в приватній файловій системі.

Можливість згенерувати звіт доступна користувачам у будь-який момент, як тільки у них виникає потреба оновити інформацію.

PDF-репорти можуть відображати чарти, тайли, таблиці, фото, карти (картинки) — все для максимальної інформативності документа.

Ось так це все і працює. Якщо бажаєте, ми готові створити і для вас функціонал зручної генерації репортів у форматі PDF або іншому на ваш вибір. Будь-які потреби сайту та бізнесу заслуговують на блискуче рішення, і ми обов’язково його забезпечимо!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Кожен бізнес зацікавлений у впливі, залученні та заохоченні більшої кількості клієнтів. У минулій статті ми пропонували вам...

2

CSV — популярний формат, що широко використовується для імпорту і експорту даних. Давайте дізнаємося більше і подивимось, як це працює за допомогою API, створеного нами для клієнтів.

3

Чи міг хтось раніше уявити додаток, здатний дізнаватись наміри або емоції людини з її голосу? А додаток, що вміє описувати зображення словами та реченнями, дозволяючи людям з вадами зору «бачити...

4

Добре продумана стратегія контент-маркетингу — це місток між вами і вашими потенційними клієнтами, це сходинки до вершини сторінки відображення результатів пошуку і до успіху вашого бізнесу. Ми...

5

Веб-ресурси створені, щоб бути доступними для своїх відвідувачів 24/7. У цьому зацікавлені як їхні власники, так і користувачі. Отже, якщо ви хочете, щоб ваш сайт, щоб був онлайн цілодобово, кожну...

Subscribe to our blog updates