Як виглядатиме офшорний аутсорсинг після Covid-19?

16.12.2020
What will offshore outsourcing look like post COVID-19?
Автор:

COVID 19 став шоком та проблемою не лише для людей а й для бізнесу. Однак не слід робити з цього трагедію, це не кінець світу. З появою COVID офшорний аутсорсинг отримав нове життя.

Наша компанія з веб-розробки вирішила написати блог на тему офшорного аутсорсингу, щоб пояснити вам, що це таке і які переваги  та можливості він надає вашому бізнесу.

Також ми хотіли б підкреслити,що не слід панікувати, бо з будь-якої ситуації є вихід. Internetdevels є аутсорсинг веб девелопмент компанією. Ми з радістю допоможе вам реалізувати будь-який з ваших проектів.

Що таке офшорний аутсорсинг?

Перш за все, давайте визначимо, що таке офшорний аутсорсинг. Офшорний аутсорсинг - це наймання співробітників за межами країни, в якій ви ведете бізнес.

Кого можна найняти для офшорного аутсорсингу?

 • компанії
 • фрілансери
 • консультанти
 • команди
 • працівники на неповну зайнятість
 • працівники на повну зайнятість

Офшорний аутсорсинг підходить абсолютно для будь-якого типу компанії, незалежно від її розміру.

Пропонуємо вам наочну схему роботи офшорного аутсорсингу.

 1. Вам потрібно виконати якесь завдання 
 2. Є хтось може це зробити 
 3. Ви співпрацюєте разом віддалено
 4. Ви отримуєте кінцевий результат 
 5. Всі щасливі

The visual schema of how offshore outsourcing works

Найактуальніша статистика по аутсорсингу в 2020

В контексті COVID змінився цифровий маркетинг та ведення всього бізнесу. Офшорний аутсорсинг став відмінним рішенням, так як не вимагає контактів між людьми і відкриває значні можливості в підборі персоналу.

Щоб більш детально ознайомитися з даними по офшорному аутсорсингу, пропонуємо вам актуальну статистику за 2020 рік.

 • Сьогодні в Америці працює понад 57 мільйонів фрілансерів.
 • Найчастіше аутсорсинг зустрічається в IT-сфері.
 • Прогнозується, що до 2024 року ІТ-аутсорсинг досягне 98 мільярдів доларів
 • 51% керівників заявили, що передають на аутсорсинг обслуговування програм та програмного забезпечення
 • 45% компаній залучають IT-фахівців на аутсорсинг через привабливі ціни

The latest statistics on offshore outsourcing for 2020

Переваги офшорного аусорсингу

Офшорний аутсорсинг - це ефективна бізнес-модель, яка дозволяє вам залишатися конкурентоспроможним навіть у кризові періоди. Ця модель співпраці має багато переваг.

Основні переваги офшорного аутсорсингу

1. Економія витрати

Ви можете заощадити багато грошей, найнявши команду професіоналів з-за кордону. Вам не потрібно витрачати гроші на навчання фахівців, податки, різні курси, обладнання, приміщення тощо. Ви платите тільки за виконану роботу і все.

2. Отримуєте найкращих професіоналів

Оскільки ви не обмежені кордонами країн, то ви можете найняти кращих фахівців з усього світу. Це найкраща вигода з усіх, тому що офшорний аутсорсинг дає вам доступ до світу, по-справжньому кваліфікованих, працівників. В результаті ви можете підвищити ефективність свого бізнесу.

3. Швидший та якісніший сервіс

Наймаючи висококваліфікованих фахівців, ви економите час. Це дозволяє швидко реалізувати завдання, покращити ваш сайт та послуги. В результаті співпраці ваші відвідувачі і потенційні клієнти отримують лише найкраще.

4. Різні часові пояси

Чомусь різницю в часі часто вважають недоліком офшорного аутсорсингу, але це помилка. Не хвилюйтеся за те, що ваші співробітники перебувають в іншому часовому поясі. Уявімо, що бізнес перебуває в Америці, а співробітники знаходиться в Україні. Ваш робочий час закінчується, ви даєте останні інструкції щодо поліпшення і йдете додому. А в той же час в Україні робочий день уже в самому розпалі. В результаті вранці ви отримуєте готовий продукт. Хіба це не геніально?

5. Робіть те, для чого ви створені

Найм співробітників за кордоном відкриває для вас можливість займатися тим, що у вас дійсно виходить найкраще, і вивільняє більше часу для вашої основної діяльності. Вам і вашим працівникам не потрібно виконувати додаткові обов'язки. Ви отримуєте більш ефективну роботу і час для задоволення від основної роботи.

6. Зростання ефективності

Ефективність роботи ваших співробітників буде високою, якщо вони будуть займатися тим, у чому вони є професіоналами. Якщо ваш менеджер виконує свої обов'язки, обов'язки бухгалтера і маркетолога, то про ефективність не може бути й мови. Наймайте офшорних співробітників, щоб кожен робив те, що знає і любить, і тоді ваш бізнес піде вгору.

7. Підвищення конкурентоспроможності

Офшорний аутсорсинг підходить вам навіть якщо ви невелика компанія, у якої ще немає коштів на цілі відділи штатних співробітників. Таким чином ви можете заощаджувати гроші і залишатися конкурентоспроможними у вашій сфері.

Як зміниться офшорний аутсорсинг в майбутньому?

2020 вніс свої корективи в світову економіку. Це також стало одним з головних імпульсів зміни в офшорному аутсорсингу, хоча і не єдиним.

Ми пропонуємо вам огляд найбільш гарячих майбутніх змін в офшорному аутсорсингу.

Прогнози на майбутнє офшорного аутсорсингу

 • Офшорний аутсорсинг не зникне в найближчі 5 років - він продовжить розширюватися.
 • Країни Західної Європи займуть ключові позиції на ринку аутсорсингу.
 • Офшорний аутсорсинг досягне свого максимального піку завдяки стартапам і малому бізнесу.
 • Аутсорсинг вийде за рамки виконання тільки невеликих тимчасових завдань.
 • Кардинально зміниться процес співпраці компаній і аутсорсингу. Це буде стосуватися технічного моменту співпраці.
 • Поширення тенденції до офшорного аутсорсингу серйозно зміне кібербезпеку.

Для чого аутсорсати веб девелопмент спеціалістів з Internetdevels?

Через пандемію сталося багато змін, світ ІТ теж змінився. Офшорний аутсорсинг з часом буде ставати все більш популярним.

Він стане найпоширенішою формою співпраці в світі, так як дозволить компаніям будь-якого розміру отримувати якісні послуги за доступною ціною.

Аутсорсинг української веб девелопмент компанії - це хороший варіант. Щоб отримати максимальні переваги для вашого бізнесу, звертайтеся в нашу аутсорсингову компанію.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Інтерактивні карти набирають популярність в діловому світі. Наявність місця розташування компанії на карті сприяє тому, що клієнти довіряють вам більше.

2

Ви думаєте, що плагін резервного копіювання UpdraftPlus WordPress для вашого сайту не потрібен? Ви думаєте, що ваш сайт не може бути хакнутий або просто вийти з ладу з інших причин?

3

Відсоток мобільного трафіку перевищив 60%, а це означає, що все більше людей використовують свої смартфони для пошуку в мережі.

4

Якщо ви розміщуєте рекламу в Facebook або плануєте її запускати, то піксель конверсії Facebook є обов'язковою частиною цього процесу.

5

Якщо ви вже створили WordPress веб сайт для вашого бізнесу, то не забувайте підтримувати його.

Subscribe to our blog updates