Сповіщення для користувачів про новий контент на Drupal-сайті

20.05.2020
Сповіщення для користувачів про новий контент на Drupal-сайті
Автор:

Для будь-якого сайту, незалежно від галузі, блог служить потужним магнітом, що приваблює відвідувачів та пошукові системи. Щоб підтримувати сайт у свіжому та оновленому вигляді, потрібно часто пригощати свою аудиторію новим смачним контентом.

Серед технік, що підвищують залучення читачів до блогу, є сповіщення про появу нових постів. Давайте розглянемо, як на Drupal-сайті налаштовуються сповіщення про новий контент і не тільки.

Звісно, ви завжди можете розраховувати на нашу команду з Drupal-розробки щодо налаштування цих сповіщень згідно з вашими вимогами та за доступними цінами.

Декілька порад щодо залучення користувачів до блогу

Отже, у вас є блог, який допомагає вам доносити свої ідеї до потенційних клієнтів. Як же підвищити їхню залученість? Що допомагає краще встановлювати зв'язок з читачами? Поради щодо цього включають (але не обмежуються) наступними:

 • Регулярно поширюйте блоги в соцмережах і додайте кнопки для поширення, щоб ваші читачі робили те саме.
 • Забезпечте можливість коментувати блоги, щоб читачі могли поділитися своєю думкою або задати питання (і отримати відповідь!)
 • Вставляйте в текст блогу заохочувальні питання, які напрямо запитують думку читачів.
 • Оцініть силу відеоконтенту.
 • Поширюйте блоги на форумах, у спільнотах та на спеціалізованих платформах у різноманітних форматах на кшталт опитувань, подкастів, слайдшоу і так далі.
 • Не забудьте підвищити швидкість сайту, щоб користувачів не втрачали терпіння, чекаючи можливості прочитати блог.
 • Обов'язково оптимізуйте сайт під мобільні пристрої, щоб читати блог було зручно всім користувачам.
 • Надсилайте електронні листи користувачам, коли публікується новий блог або оновлюється старий, публікується коментар і так далі. Саме до обговорення цього пункту ми і переходимо просто зараз.

Роль сповіщень на електронну пошту в залученні читачів

Поговоримо детальніше про переваги можливості сповіщати людей про появу нового контенту. Такі сповіщення підвищують шанси на те, що люди:

 • прийдуть і прочитають контент
 • поширять контент в соціальних мережах
 • зареєструються на сайті
 • стануть постійними читачами
 • приєднаються до обговорення в коментарях
 • натиснуть важливу кнопку заклику до дії

Ось чому сповіщення не елекронну пошту корисні для переглядів блогу, його популярності, позицій в пошукових системах і конверсій. Зважаючи на високий відсоток відкриття електронних листів, вплив може бути справді значним.

Можливості сповіщати користувачів про новий контент на Drupal-сайті

Якщо ваш сайт побудований на Drupal, варіанти для сповіщень на електронну пошту дуже обширні:

 • Отримувачі. Ви можете надсилати сповіщення про нові публікації підписникам, користувачам, авторам, адміністраторам і так далі. Це можуть бути користувачі з конкретними ролями, люди з визначеного списку, або користувачі, які здійснили певні дії (наприклад, прокоментували блог).
 • Події. Сповіщайте людей, коли створюється новий контент, оновлюється старий контент, хтось публікує коментар або відподає на коментар, надходить новий контент на модерацію і так далі.
 • Форма. Можете надсилати повні одиниці контенту або тізери, повні гілки коментарів або тільки особисті відповіді.
 • Час. Надсилайте сповіщення одразу, плануйте їх на певний час у майбутньому або ставте їх у чергу на оброку планувальником задач Drupal Cron.
 • Кількість. Сповіщайте людей про кожну окрему подію або збирайте їх у періодичні розсилки.

Drupal-модулі для сповіщень на електронну пошту

Давайте розглянемо, за допомогою чого можна сповіщати людей про нові Drupal-блоги та інші вищеописані події. Як завжди в Друпалі, для цього є ряд корисних контрібних модулів.

Який найкращий Drupal-модуль для надсилання сповіщень підписникам? Кожен з них чудовий по-своєму і виконує конкретні функції. Звісно, все, що вони не можуть забезпечити, здатні доробити кастомно експерти з Drupal-розробки.

Comment Notify

Comment Notify — це легкий модуль, який сповіщає користувачів про відповіді на їхні коментарі або інші події, пов'язані з коментарями. Він доступний для Drupal 7 і Drupal 8. Нещодавно модуль був оновлений розробниками.

Одна з найвизначніших можливостей модуля — надсилання сповіщень як залогіненим, так і анонімним користувачам. Анонімні користувачі є аудиторією з дуже великим потенціалом для побудови спільноти навколо вашого блогу. Інші можливості модуля включають відписку від сповіщень, сповіщення для адміністраторів про необхідність промодерувати коментар, листи авторам про нові коментарі до їхніх блогів і так далі.

Comment Notify Drupal module

Admin Content Notification

Модуль Admin Content Notification дозволяє сповіщати користувачів електронною поштою про появу або оновлення контенту. Він також доступний для Drupal 7 і 8.

Можна надсилати їх адміністраторам або користувачам будь-яких інших ролей, а також людям з конкретного списку. Є можливість обирати контент-типи, події (створення чи оновлення контенту), надсилати ноди контенту за допомогою токенів і багато іншого.

Admin Content Notification Drupal module

Workbench Email

Модуль Workbench Email дозволяє надсилати сповіщення після зміни статусу контенту. Ви можете надсилати сповіщення з адмінпанелі про перехід контенту з одного стану в інший, наприклад, з чернетки до передачі на модерацію. Робота модуля базується на гнучких у налаштуванні шаблонах. Модуль підтримує токени і дозволяє обирати користувачів і контент-типи.

Workbench Email Drupal module

Message Stack

Message Stack — складний, і в той же час дуже потужний та гнучкий модуль, який складається з підмодулів Message, Message Notify, Message Subscribe, Message Digest і Message UI. Цей набір вразить будь-якого розробника, адже фактично не існує нічого, що він не міг би зробити в професійних руках. Наприклад:

 • визначення типів повідомлень і генерація повідомлень
 • експортування типів повідомлень
 • підписка на події, пов'язані з контентом
 • плагіни для сповіщень на електронну пошту і SMS
 • підтримка мультимовності
 • підтримка токенів
 • підтримка Rules 
 • модулі з прикладами

Message Stack Drupal module

Ми можемо допомогти вам сповіщати користувачів про новий контент на сайті

Якщо ви досі задаєте собі питання “Як підвищити трафік на блог?”, спробуйте ефективну техніку сповіщень на електронну пошту і підвищіть залученість користувачів за допомогою нашої компанії з Drupal-розробки.

Ми розуміємо, що ситуація для багатьох компаній зараз непроста. Тож ми перейшли на концепцію зниження вартості веб-розробки і робимо роботу вдвічі швидше. Безліч контрібних Drupal-модулів, для сповіщень на електронну пошту або інших цілей, дозволяють нам по можливості використовувати мінімум кастомізації для задоволення вимог замовника. Спробуйте це!

Зв'яжіться з нами і давайте обговоримо, як наш досвід у веб-розробці допоможе вашому сайту і бізнесу.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Сьогодні розглянемо ближче одну з практик для підвищення безпеки сайтів, яка не надто часто описується, — обмеження часу сесії користувача на сайті. Давайте поглянемо, як це забезпечує Drupal-...

2

Усі чекають на гарні новини, і у нас для вас є саме такі. Drupal-розробка в часи Covid-19 продовжується — суворі кризи навіть часто відкривають нові перспективи! Далі у статті дізнайтесь,...

3

Інтернет-магазини повинні допомагати їхнім власникам ідеально втілювати їхні стратегії щодо доставки товарів. Читайте далі про рішення та можливості з доставки в Drupal Commerce.

4

У блозі дізнайтесь більше про PWA (прогресивні веб-додатки), що вони собою являють, чим корисні та як можлива інтеграція PWA з Drupal-сайтом.

5

Повний гайд із переходу на Drupal 9 і все інше, що ви хотіли знати про майбутній реліз. 

Subscribe to our blog updates