eCommerce тренди, які будуть актуальні в 2021 році

03.02.2021
eCommerce Trends in 2021
Автор:

Через несподіваних подій, що сталися в 2020 році, eCommerce тренди 2021 року почали стрімко розвиватися. Сьогодні все більше і більше роздрібних продавців зосереджуються на онлайн-продажах.
До 2022 року обсяг онлайн торгівлі зросте до більш як 6,5 трлн дол. Однак eCommerce має свою відмінну рису — вона постійно змінюється. Ось чому, ви повинні знати про eCommerce тренди, які допоможуть вашому бізнесу рости і обходити конкурентів.
Нижче, веб-девелопмент компанія підготувала найтрендовіший список eCommerce тенденцій, яких слід очікувати в 2021 році.

Топ 7 eCommerce трендів, які слід очікувати в 2021 році  

Ми вирішили не відтягувати, а відразу перейти до розгляду найбільш важливих eCommerce трендів 2021 року.

eCommerce тренд № 7 - AI та AR

Штучний інтелект — це одна з передових технологій, що використовуються в нашому житті.  eCommerce не виняток. Можна навіть сказати, що штучний інтелект вже активно використовується в онлайн продажах, і цим вже не здивуєш клієнтів.
AI використовується для того, щоб рекомендувати продукти і допомагати вам відповідати на питання клієнтів. Хоча штучний інтелект в майбутньому буде використовуватися і в інших сферах електронної комерції. Дослідники заявляють, що до 2022 року власники онлайн магазинів витратять понад 7 мільярдів доларів на AI.
Новим eCommerce трендом 2021 року є використанні AI для залучення нових клієнтів.
В 2021 році AI допоможе не тільки вашим покупцям у виборі товарів; він також аналізує поточні тенденції, канали продажів, клієнтів і поведінку покупців.
Використовуючи цей eCommerce тренд в 2021 році, ви можете визначити кращі канали, час і ціну для розміщення своїх продуктів з меншими зусиллями.
У 2021 року ми, ймовірно, як і раніше будемо купувати більше в Інтернеті, але, на жаль, ми не можемо спробувати продукт, поки не купимо його.
Доповнена реальність (AR) — це опція, яка дозволить покупцям віртуально побачити, як товар буде виглядати на них. Впровадивши AI і AR на ваш онлайн-магазин ви зможете побачити збільшення конверсій і зниження коефіцієнта відмов.

AI and AR

eCommerce тренд № 6 - Голосова комерція

Alexa, Google Home та інші голосові помічники корисні при виконанні домашніх завдань і вирішенні eCommerce проблем. Понад чверть користувачів використовують їх для замовлення товарів в Інтернеті та інших дій, пов'язаних з покупками. Очікується, що через рік-два ця цифра буде набагато вище. За останніми оцінками, до 2022 року обсяг продажів з використанням голосової комерції досягне 40 мільярдів доларів. Ось чому вам слід відразу ж почати оптимізацію онлайн-магазину під голосовий пошук.
Ось три способи підготувати ваш eCommerce сайт до голосової комерції.

1. Оптимізуйте контент для голосового пошуку, щоб підвищити ймовірність появи в видачах голосового пошуку.
2. Забезпечте голосову навігацію для вашої веб-сторінки або додатка.
3. Переконайтеся, що на вашому eCommerce сайті можна купувати товари за допомогою голосових команд і може бути ідентифікований різними голосовими помічниками.

 Voice Commerce

eCommerce тренд № 5 - Нові варіанти оплати

Варіанти оплати мають вирішальне значення, коли ми говоримо про онлайн-шопінг, тому що іноді відсутність гнучких варіантів оплати може призвести до відмови від покупки.
Тепер продавці в інтернеті пропонують клієнтам не тільки  оплату дебетовими або кредитними картами, а й цифрові гаманці.
Звичайна річ, що такі платежі залишаться в списку майбутніх eCommerce трендів. Однак в 2021 році можуть з'явитися нові тенденції в способах оплати.
Наприклад, деякі онлайн-продавці можуть почати приймати оплату криптовалютою. Якщо ви власник eCommerce бізнесу, то вам слід запропонувати широкий спектр різних і безпечних способів оплати.

New Payment Options

eCommerce тренд № 4 - Мобільна комерція в топі

Як ми бачимо сьогодні, все більше і більше клієнтів використовують свої мобільні пристрої, а не настільні комп'ютери для покупок в Інтернеті.

  • У 2021 році цей eCommerce тренд продовжить розвиватися.
  • У 2021 році більше 70% обсягу онлайн-продажів буде здійснюватися за допомогою мобільних телефонів.

Якщо ви хочете, щоб ваш eCommerce бізнес відповідав трендам цього року, то вам слід оптимізувати сайт для мобільних користувачів. Не забудьте перевірити, чи зручно використовувати ваш сайт на мобільних.

Mobile Commerce at the top

eCommerce тренд № 3 - Свідомість

Проблема охорони природи стає актуальною. Це вже не поодинока проблема, ми стикаємося з нею практично у всіх сферах нашого життя. Екологічне споживання — один з найважливіших напрямків eCommerce в 2021 році. Клієнти звертають увагу на ціну, властивості продукту, а також на те, чи є він екологічно чистим чи підлягає переробці.
Ви, як онлайн-продавець, можете підтримати екологічний консьюмеризм різними способами. Наприклад, ви можете максимально скоротити викиди вуглецю і споживання енергії, перейти на використання екологічно чистого пакування, або відправляти квитанції тільки електронною поштою.

 Sustainability

eCommerce тренд № 2 - Розширена кастомізація

Кастомізація чи персоналізація — це поняття не нове, але в 2021 році воно стане більш деталізоване і популярне, ніж будь-коли раніше. Завдяки використанню 3D-принтерів власники онлайн магазинів мають можливість легше кастомізувати товари для їх клієнтів.
Крім того, якщо ваш онлайн-бізнес заснований на handmade виробництві, це може стати перевагою.

Advanced customization

eCommerce тренд № 1 - Комфортна доставка

eCommerce тренд, який продовжить розвиватися в 2021 році, — це гнучкі варіанти доставки. Перевагами є швидка доставка прямо за адресою, можливість забрати замовлення в магазині і доступна міжнародна доставка.
Крім того, добре буде, якщо ви працюєте з декількома судноплавними компаніями. Так ваші клієнти зможуть вибрати найбільш зручний для них спосіб.

 Delivery comfort

Впровадьте eCommerce тренди 2021 року на сайт з допомогою Internetdevels веб девелопмент компанії

Ecommerce компанії продовжують займати лідируючі позиції на ринку. Більш того, роздрібні торговці також будуть брати участь в цьому виді продажів. Ось чому для того, щоб ваш eCommerce бізнес був актуальним і конкурентоспроможним, то вам слід якомога швидше впровадити ці eCommerce тенденції 2021 року.
В 2021 році штучний інтелект і доповнена реальність, як і раніше залишається ефективним способом просування вашого бізнесу. Крім того, швидше за все, будуть переважати голосова та мобільна комерція. Впровадження нових варіантів оплати і доставки, розширена кастомізація і підтримка екологічного споживання буде перевагою.
Ви хочете впровадити одну з цих eCommerce трендів на ваш сайт? Наші веб-розробники допоможуть вам!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ось, тренди 2021 варті того, аби їх знати та додати на сайт, щоб підвищити його ефективність. 

2

Сайт Apple продуманий до деталей. Якщо вам цікаво, як створити веб-сайт, подібний Apple, то ви потрапили в потрібне місце.

3

Ви коуч? Ви хочете створити власний веб-сайт і розвивати свій бізнес? Якщо так, то ви потрапили в потрібне місце.

4

Створення веб-сайту починається зі створення його прототипу.

5

Цілком ймовірно, що поруч з вами є багато різних фітнес-клубів, тобто у вас є багато конкурентів.

Subscribe to our blog updates