Про що повинен піклуватися кожен Drupal-сайт, щоб перемогти конкурентів

12.09.2017
Про що повинен піклуватися кожен Drupal-сайт, щоб перемогти конкурентів
Автор:

Друпал — це грандіозна платформа, яка має величезну спільноту та величезну кількість сайтів, побудованих завдяки їй. Що ж допомагає Drupal витримати конкуренцію? Ми пояснювали 6 причин любити Drupal-сайти, і якщо ви вже любите і маєте власний веб-сайт на Drupal зараз, то ця стаття підкаже вам, на що слід звертати увагу, щоб перемогти конкурентів.

Що необхідно для успішного та конкурентоспроможного Drupal-сайту?

Сайт, доступний увесь час

Немає користі від веб-сайту, навіть привабливого та багатофункціонального, якщо він є недосяжним для користувачів в період свого простою. Тому, разом з оптимізацією важливих функцій вашого сайту, не забувайте моніторити аптайм і даунтайм сервера, щоб впевнитися, що він працює справно, і зуміти своєчасно виправити проблему у разі, якщо він стане недоступним.

Сайт, доступний на всіх пристроях

Щоб не відставати в гонці мобільних технологій та задовольнити потреби користувачів мобільних ґаджетів, можете створити мобільний додаток або адаптувати свій сайт під мобільні пристрої, наприклад, застосувавши респонсивний дизайн з ідеальний макетом, який зручно відображатиметься на всіх розмірах екранів одночасно.

Незважаючи на те, що кількість мобільних користувачів зростає, настільні комп'ютери все ще експлуатуються. Дослідження показали, що люди зазвичай використовують мобільні телефони та планшети для пошуку в Інтернеті та отримання відповідей на свої питання. Після того, як вони знайшли те, що потрібно, вони переходять за настільні комп'ютери для оформлення покупки чи замовлення товарів чи послуг або виконання інших дій з більшим та зручнішим екраном і клавіатурою. Проведення Тестування крос-браузерної та крос-платформенної сумісності допомагає перевірити, чи ваш програмний продукт доступний у всіх веб-браузерах і на платформах усіх настільних і мобільних пристроїв, нові моделі яких регулярно з'являються.

Сайт, доступний для всіх користувачів

Задоволення стандартів веб-доступності є ще одним способом зробити ваш веб-ресурс доступним для всіх, включаючи користувачів Інтернету з особливими потребами. Drupal 8 має покращення, які дозволяють зробити цей сучасний і прогресивний крок назустріч потребам людей з порушеннями зору чи слуху. Видаліть перешкоди, щоб ці люди могли легко сприймати і розуміти ваш як текстовий, так і мультимедійний контент.

Сайт, що завантажує сторінки якомога швидше

Ніхто не любить чекати і тих, хто змушує чекати. Якщо ви не можете відобразити контент тут і зараз, то ваші потенційні відвідувачі сайту та клієнти тікатимуть від вас до ваших конкурентів в пошуці кращих альтернатив. Швидкість завантаження впливає на UX та SEO, оскільки пошукові системи піклуються про забезпечення позитивного користувацького досвіду, пріоритезуючи сторінки, які завантажуються швидше, і рейтингуючи їх вище. Google навіть позначає значком блискавки AMP (прискорені мобільні сторінки) на сторінці результатів пошуку, щоб зробити ці сторінки одразу помітними для користувачів.

Використовуйте інструменти для тестування та оптимізації швидкості сайту або зверніться до служби підтримки, як-от наша, для покращення швидкодії, щоб ваш сайт не просто працював швидше, а літав;)

Добре захищений сайт

Як немає сенсу в розкішному будинку без замків, так і немає сенсу в крутому сайті без належної системи безпеки. Не будучи захищеним від атак хакерів та інших кібер-загроз, важко перемогти конкурентів. Безпека є однією з переваг Друпалу, на якому побудовано багато офіційних урядових сайтів країн з усього світу.

Ядро та модулі Drupal регулярно оновлюються. Тож, просто слідкуйте, чи ви встановили всі останні оновлення, а також видаляйте старі та зайві модулі. Також, перейдіть на HTTPS (якщо ви ще цього не зробили), використовуйте Drupal модулі для роботи з паролями та дотримуйтесь інших правил безпеки для захисту Drupal-сайту.

SEO-оптимізований сайт

Використовуйте силу пошукової оптимізації, щоб бути помітними в Інтернеті, уникнути причин низького трафіку та збільшити органічний трафік. Фактично, якщо ви вживаєте заходів для забезпечення високого рівня безпеки і швидкодії та дотримуєтеся інших порад, згаданих в цій статті вище, тоді ви вже на півшляху до вершини сторінки результатів пошуку. Щоб пройти іншу половину шляху, зверніться до спеціаліста з SEO або самі слідуйте деяким SEO-практикам.

Встановіть корисні модулі Drupal 8 для SEO, щоб зробити веб-сторінки простішими для сканування та індексування пошуковими ботами. Публікуйте унікальний контент із правильно зіставленим семантичним ядром, не забувайте оновлювати його та використовувати інші переваги контент-маркетингу, щоб ваш контент високо оцінювався пошуковими системами. Використовуйте SMM, оскільки це також впливає на ваші рейтинги. Drupal-модулі полегшать інтеграцію зі соцмережами. Також, не забувайте перевіряти непрацюючі посилання, переадресації і те, чи є ваші URL-адреси «чистими». Не лінуйтеся відслідковувати свою статистику за допомогою інструментів веб-аналітики, таких, як Google Analytics. До речі, легко інтегрувати GA з Drupal 8 завдяки модулю.

Підсумок

Головне, про що повинен піклувався кожен Drupal-сайт, щоб перемогти своїх конкурентів — це доступність, швидкодія, безпека та пошукова оптимізація, включаючи всі пов'язані з цим питання.

Якщо вам потрібна професійна допомога у підтримці та обслуговуванні вашого Drupal-сайту, зв'яжіться з нашими фахівцями з Drupal.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Цілком виправдано, що багато найбільших компаній використовують Drupal для керування своїми сайтами, оскільки платформа успішно процвітає на ринку та є на крок попереду своїх опонентів з точки...

2

Вітання усім! Таке враження, що «8» — щасливе число, а 8/2017 — щасливий місяць для всіх друпалістів. Очевидно, черпаючи додаткову енергію з серпневого сонця, Drupal-спільнота створила безліч...

3

Коли справа стосується створення власного бізнесу, дуже важливо створити і стабільно функціонуючий сайт. Які параметри сервера потрібно відстежувати, щоб ваш сайт працював як новий годинник?...

4

Поєднання різних фреймворків для отримання неймовірних реакцій між ними — це і є справжня «хімія» веб-розробки. Сьогодні подивимось на потужну «хімічну реакцію» — між Drupal і ReactJS, в...

5

Привіт усім! Літо триває. Так і хочеться взяти кошик і зібрати для вас декілька свіжих, стиглих і соковитих... Drupal-новин! ;) Ви побачите, що липень 2017 був справді дуже плідним для Drupal. Тож...

Subscribe to our blog updates