Найбільш популярні Drupal-модулі за частотою встановлення

29.08.2018
Найбільш популярні Drupal-модулі за частотою встановлення
Автор:

Модулі в Drupal є невід'ємною частиною. Вони слугують інструментом для розширення функціональності сайту та додають йому нових властивостей. Основною перевагою використання модулів в Drupal є те, що ви маєте можливість побудувати сайт на ваш розсуд. Модулі надають чудові можливості для пошуку, персоналізації вмісту, а також є надзвичайно корисними для сайтів електронної комерції. Не зважаючи на те, чи потрібно групувати будь-які запити, чи створювати інтерактивні меню — модулі Drupal дозволяють це зробити!

Є 3 типи Друпал модулів: ті, що входять до складу ядра (модулі ядра), ті, які можна завантажити з Drupal.org, але не є частиною ядра (контрібні модулі), модулі, написані спеціально для певного проекту (кастомні модулі). Drupal пропонує більше 24 000 модулів, але сьогодні ми розглянемо ті, які найбільш часто встановлюють.

Модулі Drupal, які найчастіше встановлюють

#1. Chaos tool suite (ctools)

Chaos tool suite (ctools) — це найпопулярніший Друпал модуль. Він займає найвищу позицію в рейтингу найбільш встановлюваних модулів. Зазвичай, його використовують розробники для того, щоб отримати зручний доступу до коду. Проте, його встановлення необхідне і для роботи інших модулів.

#2. Views

Друпал модуль Views використовується для того, щоб організовувати контент та відображати його на сайті. Модуль дозволяє керувати таблицями, календарями, коментарями, контактними формами, фотогалереями та каруселями, публікаціями в блогах та багато іншого. Ви також можете дізнатись більше про деякі спеціальні способи використання модуля Views на веб-сайті Drupal 8.

#3. Token

Модуль Token займає третю позицію в рейтингу найбільш встановлених модулів. Використовується для автоматичного виконання завдань за допомогою невеликих міток-заповнювачів (placeholder). Модуль створює токени, які замінюються перед виходом на будь-яку потрібну інформацію залежно від контексту.

#4. Pathauto

The Pathauto Drupal модуль автоматично створює зручні для користувача URL-адреси. Він працює як з новими, так і з старими URL-адресами і доступний на багатьох мовах. Тим не менш, PathAuto не буде працювати, якщо не встановити Token та Chaos Tool.

#5. Libraries API

Метою модуля Libraries API є керування бібліотеками. Завдяки цьому модулю, кілька модулів чи сайтів можуть мати спільний доступ до бібліотек, класифікувати чи контролювати їх. Це також запобігає несумісності, через неодноразове встановлення тієї самої бібліотеки.

#6. Entity API

Якщо коротко, модуль Entity API спрощує створення нових типів сутностей, а також керувати ними та їхніми характеристиками. Цей модуль дозволяє створювати, зберігати, видаляти, переглядати або надавати доступ для будь-якої сутності.

#7. jQuery Update

jQuery Update є життєво необхідним для основного коду javascript та його змін. Це найпростіший спосіб зберегти ваш код. Він автоматично оновлює версію jQuery у ядрі Друпалу до нової версії.

#8. Administration menu

Модуль Administration menu – це не лише адміністративна тема. Модуль спрощує навігацію по сторінці та надає набагато швидший доступ до будь-якого адміністративного завдання, ніж панелі інструментів за замовчуванням. Використовується в основному адміністраторами сайтів, розробниками та будівельниками, що допомагає їм заощадити свій час.

#9. Webform

Webform Drupal модуль створює різні форми та опитування на вашому сайті. Крім того, модуль дозволяє експортувати отримані дані в електронну таблицю для подальшої обробки. Деякі статистичні алгоритми також включені.

#10. Date

Date пропонує гнучкий тип поля для дати та часу. Більше того, поле Date та Date API можуть використовуватися іншими модулями. До речі, у 8 Версії Drupal, модуль Date перейшов у ядро.

#11. IMCE

IMCE дозволяє завантажувати файли та зображення та переглядати їх. Функції модуля включають базові файлові операції, такі як завантаження та видалення, створення та зміна розміру зображення, підтримка файлової системи та багато іншого.

Це був список найбільш інстальованих, а, отже, найпопулярніших модулів Drupal. Без сумніву, встановлення та використання модулів Drupal покращує функціональність вашого сайту, тому ви не можете втратити можливості застосувати їх! Наша команда розробників буде рада допомогти вам у встановленні та налаштуванні Drupal 8 модулів. Якщо жоден з модулів не відповідає вашим потребам, ми розробимо модуль, який ідеально відповідатиме Вашим вимогам.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Drupal має неперевершено гнучку систему ролей і дозволів та чудові можливості з тонкого налаштування доступів. Все це дуже важливо як для...

2

Найкращих компліментів варті одні лише можливості Друпала у тому, щоб інтегрувати сайт зі сторонніми системами, вивести дані на будь-які додатки і закрити сайт «на сім замків».Тому не дивно, що...

3

Враховуючи технічні можливості, вартість та час розробки, тепер спробуємо визначити, для яких типів веб-сайтів найкраще підходить кожна з цих двох CMS. Для яких видів бізнесу та сфер соціального...

4

Друковані газети та журнали зараз витісняються інтернет-виданнями. Як Друпал може допомогти засобам масової інформації завоювати читацьку аудиторію серед користувачів Інтернету? Дізнайтеся,...

5

Немає місця для суперництва, навіть для такого давнього, як між ...

Subscribe to our blog updates