6 типів сайтів | Інфографіка

30.05.2018
6 types of websites
Автор:

Сьогодні важко уявити життя без Інтернету. Дехто з нас навіть розпочинає свій день за чашкою кави, переглядаючи в той же час новини на улюбленому сайті чи шукаючи нове взуття в інтернет-магазині. Онлайн-простір став невід'ємною частиною й ділового життя. Якщо ви володієте бізнесом або лише збираєтесь його створити, сайт може допомогти в розвитку вашого бренду та збільшенні популярності. Однак, перед тим, як розпочати розробку власного сайту, не зайвим буде ознайомитися з їх видами, щоб ви точно знали, що вам потрібно. Ми визначили 6 типів сайтів, які зараз є найбільш популярними.

Найпопулярніші типи сайтів

1. Сайт-візитка

Це найпростіший сайт, який не містить багато сторінок. Зазвичай їх кількість не перевищує 10. Найчастіше з кожної сторінки відразу можна перейти на будь-яку іншу. Вони призначені для короткого опису фірми, знайомства користувача з послугами та для надання контактної інформації.

2. Сайт компанії з каталогом продукції

За своєю суттю — це теж сайт-візитка. Проте, як можна здогадатися з назви, він містить окрім короткої інформації ще каталог всіх послуг, що надаються компанією. Іноді подібний список може бути дуже великим. В такому випадку на сайтах роблять зручну систему навігації з категоріями, фільтрами та групуванням. Такі сайти зазвичай залучають клієнтів набагато ефективніше, ніж сайт-візитка.

3. Інтернет-магазини

На сайтах такого типу надається список продукції, яку користувач може замовити там онлайн. Оскільки популярність інтернету в наш час дуже висока, інтернет-магазини набувають все більшого поширення й вже зайняли свою зручну нішу. З інтернет-магазинів дуже легко почати отримувати дохід, проте, слід пам'ятати, що вам знадобиться чимало часу на обробку, доставку замовлень і т.д.

4. Новинні та пошукові портали

Подібними сайтами ми користуємося щодня, коли хочемо дізнатися щось нове або бути в курсі останніх новин. Як правило, такі сайти є дуже великими й, відповідно, вимагають багато часу на розробку та просування. Зазвичай, це комерційні проекти.

5. Інформаційні портали

Це сайти, на яких зібрані різного роду статті на будь-які теми. Сайт може містити безліч інформаційних статей на всі тематики або ж декілька та розповідати про новинки в світі технологій. Також вони можуть об'єднувати та структурувати в собі інформацію, зібрану з інших ресурсів. Найчастіше інформаційні портали існують за рахунок реклами у вигляді банерів або спонсорів.

6. Веб-системи обліку товарів, бухгалтерії

Подібні сайти призначені виключно для внутрішнього використання будь-якою фірмою й доступ до них для звичайних користувачів закритий. Вони дуже важливі для структурування даних та використовуються зазвичай дуже великими компаніями, які мають безліч філій в різних містах. Такі сайти містять досить багато інформації й коштують дуже дорого, проте їх зручність в рази окупає ціну.

Ми сподіваємось, ви точно знаєте, який сайт вам потрібен. Якщо необхідно, наші веб-експерти допоможуть вам зробити правильний вибір та реалізувати найсміливіші ідеї. Розпочніть працювати з нами вже сьогодні!

6 типів сайтів | Інфографіка

Голосів: 16 Рейтинг: 3.6

Також по темі

1

Робота в команді з розробки та підтримки сайтів вимагає ефективного та швидкого вирішення питань кожного нашого клієнта. Чи не щодня ми маємо справу з різними проектами та бачимо, які конкретно...

2

Бекапи — це основи кібербезпеки. Навіть під час найгіршого сценарію бекапи...

3

Чат-боти (chatbots) — програми, призначені для імітації бесіди — швидко розвиваються і вдосконалюються, стають все більш людиноподібними завдяки штучному інтелекту. Їх застосовує все більше і...

4

Ми, Internetdevels, є успішною компанією, яка працює більше, ніж 9 років в галузі інформаційних технологій. Ми намагаємося повністю відповідати ознакам чудової компанії з веб-розробки та завжди...

Subscribe to our blog updates