Покращення мобільного UX та чому це важливо

11.07.2018
Покращення мобільного UX та чому це важливо
Автор:

Якщо ви відкрили бізнес в Інтернеті, його успіх великою мірою залежить від роботи сайту. Оскільки конкуренція між різними брендами є великою, це означає, що ваш веб-ресурс повинен відповідати усім потребам вашої аудиторії. Надзвичайно важливим є покращення користувацького досвіду та якісний контент, що чудово відображається на всіх можливих пристроях. Давайте дізнаємося, чому саме мобільний UX має значення для вашої компанії.

Що таке мобільний UX?

Мобільний користувацький досвід визначається, як те, що користувач відчуває при користуванні сайтом з мобільного пристрою. Проте, мова йде не просто про зменшення довгих текстів, зображень та іншої графіки для того, щоб все це вмістити на маленькому мобільному екрані. При створенні хорошого мобільного UX враховують значно більше. Це і зручність в користуванні певної послуги чи продукту.

Позитивний мобільний UX містить безліч факторів, серед яких функціональність, ефективність, адаптивність, респонсивна навігація та дизайн. Кожен із цих важливих складових сприяє тому, наскільки функціональним сайт буде для ваших користувачів. До того ж розробники мають дійсно чудові інструменти для полегшення та пришвидшення мобільної веб-розробки й дизайну.

Чому мобільний UX такий важливий?

Мобільний UX — це не просто забезпечення кращого користувацького досвіду. Він впливає на репутацію вашого бренду та лояльність клієнтів. Ось основні причини, чому мобільний користувацький досвід цінний для успішного ведення бізнесу:

  • Користувачі Інтернету віддають перевагу мобільним пристроям. Люди зараз постійно використовують свої гаджети для різних цілей (від спілкування до бронювання квитків, від покупок до замовлення послуг тощо). Тоді виникає питання: «Чому б собі теж не зробити сайт мобільним?» Якщо ви плануєте збільшувати кількість клієнтів, мобільний UX повинен бути частиною вашої наступної бізнес-стратегії. Покращуйте мобільний користувацький досвід вже зараз, тому що технології швидко розвиваються та змінюються.
  • Видимість для пошукових систем. Мобільність — це один з найважливіших аспектів, який береться до уваги при ранжування сайту в Google, найбільшій пошуковій системі. На сторінці результатів пошуку добре оптимізовані веб-сайти для мобільних пристроїв мають набагато вищі позиції, ніж ті, які адаптовані лише для настільних комп'ютерів. Поганий мобільний досвід призведе до зниження показників залученості користувачів та, відповідно, зниження позицій в пошукових системах. Тому, не втрачайте шанс досягти найкращих результатів в Google, інвестуючи в мобільний UX.
  • Ріст та значення мобільного SEO. Якщо у вас немає хорошого мобільного сайту, ви ризикуєте не тільки втратити шанс поліпшити позиції у видачі, а й ще один спосіб залучення клієнтів до вашого бізнесу завдяки мобільному SEO. Також відома як мобільна оптимізація, мобільний SEO надає сайту можливість «засвітитись», поки користувачі переглядають сайти зі сторінки результатів пошуку. Компанії, особливо онлайн-магазини, обов’язково повинні перевіряти, наскільки їхні сайти зручні для використання на мобільних пристроях. Щоб переконатись, що потенційні клієнти не йдуть від вас, забезпечте їх чудовим користувацьким досвідом, спочатку оптимізувавши свій сайт для мобільних користувачів.

Як покращити мобільний UX?

Компанії в усьому світі все частіше створюють mobile-first сайти, а не просто оптимізують версії для настільних комп'ютерів. Дійсно, мобільний UX є одним з основних елементів сучасної веб-розробки.

В InternetDevels ми також віддаємо перевагу mobile-first проектам. Якщо переглянути список наших послуг з веб-розробки, ви можете легко знайти мобільний веб-дизайн та розробка вже існуючих або нових сайтів. Зв'яжіться з нашими веб-експертами, якщо хочете обговорити способи покращення мобільного користувацького досвіду, варіанти оптимізації вашого сайту або створення нового, mobile-first сайту.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Експерти одностайні в тому, що простота — запорука успіху, коли йдеться про хорошу...

2

Можна обрати одну із готових безкоштовних тем для Drupal 8 на основі Bootstrap. Ви їх також зможете потім кастомізувати на свій смак — самостійно або з допомогою...

3

Чому ви повинні проводити тестування юзабіліті та покращувати користувацький досвід? Які причини того, що вам варто намагатися зробити свій веб-продукт дружнім для користувачів? Чому UX дизайн...

4

Візьміть цікавий контент і гарний дизайн у рівних частинах та обережно їх змішайте. Приблизно так могла б виглядати формула створення найбільш переконливого посилу до користувачів вашого сайту....

5

Який саме ІТ-спеціаліст і з якими навичками вам потрібен? Оскільки дехто все ще плутає веб-розробників та веб-дизайнерів, давайте прояснимо, яка між ними різниця.

Subscribe to our blog updates