Мобільне тестування (інфографіка)

11.07.2017
Мобільне тестування
Автор:

Мобільні пристрої стають все популярнішими, і веб-ресурси жодним чином не можуть ігнорувати цю тенденцію. Є багато шляхів до мобільного світу. Наприклад, якщо ви є власником сайту, то можете оцінити переваги мобільного сайту або респонсивного дизайну з урахуванням особливостей UX дизайну для мобільних пристроїв. Крім цього, ви можете створити ще й додаток. Що краще: mobile-friendly сайт чи додаток? Вибір залежить від цілей і призначення. Додатки найкраще підходять для контенту, створеного користувачами і ведення персональних користувацьких акаунтів.

Ми розповідали про тестування кросбраузерної і кросплатформенної сумісності для перевірки того, наскільки добре працює ваш сайт як на десктопних, так і на мобільних платформах, а також на десктопних і мобільних пристроях. Попередні статті знайомили вас із тестуванням юзабіліті сайту та інструментом від Google Search Console для тестування рівня зручності веб-ресурсу для мобільних користувачів Mobile-Friendly Test. Зараз ми пропонуємо ще одну статтю про тестування — тестування мобільних додатків. Отже, якщо ви вирішили створити додаток, наш чекліст дасть вам підказку про те, що обов’язково варто протестувати, беручи до уваги мобільні особливості.

тестування мобільних додатків інфографіка

Тестування мобільних додатків дасть відповіді на такі питання:

1. Встановлення на різних пристроях/ОС

Чи належно встановиться додаток на різних мобільних пристроях, операційних системах (Android, iOS, Windows phone тощо) і різних версіях ОС?

2. Встановлення з різних маркетів

Чи правильно встановиться додаток, якщо його завантажити з Play Маркет, App Маркет, Android Маркет чи iTunes?

3. Wi-Fi та мережі передачі даних

Чи працюватиме ваш додаток в комп'ютерній мережі і через бездротову локальну мережу?

4. Умови офлайну

Що відбуватиметься з додатком в режимі польоту чи в умовах відсутності підключення до інтернету?

5. Вхідний дзвінок

Що станеться, коли вхідний телефонний дзвінок перерве процес встановлення чи роботи вашого додатку?

6. Отримання SMS

Що станеться, коли вхідне повідомлення перерве роботу вашого додатку?

7. Перезавантаження телефону

Що станеться, якщо перезавантаження мобільного телефону перерве роботу вашого додатка?

8. Низький заряд батареї

Як ваш додаток зреагує на спливання поп-ап сповіщення про низький заряд батареї?

9. Недостатньо пам'яті

Як ваш додаток зреагує на поп-ап про те, що в пристрої мало пам'яті?

10. Повертання екрана

Чи реагує ваш додаток на обертання пристрою, відповідно розвертаючи екран вертикально чи горизонтально?

11. Локація

Чи правильно визначається географічне місце розташування, якщо ваш додаток інтегрується з сервісами, базованими на локації? Чи справно ця опція працює як в мережах даних, так і в бездротових мережах?

12. Зображення

Чи не деформуються ваші малюнки, фотографії, піктограми? Чи задовільно завантажуються всі графічні елементи?

13. Соціальні медіа

Чи встановлена політика конфіденційності та чи налаштовані сповіщення, якщо ваш додаток інтегрується з соцмережами і дозволяє юзерам використовувати їхні акаунти для реєстрації і входу?

14. Швидкодія

Яка мінімальна конфігурація необхідна для запуску програми належним чином? Чи не завадить ваш додаток роботі інших додатків?

15. Безпека

Чи є які-небудь вразливі місця, такі, як шкідлива реклама чи будь-які інші кібер-загрози? Чи захищений додаток від них?

Не нехтуйте мобільним тестуванням. Важливим і корисним є симулювання умов, які можуть виникнути в майбутньому і з якими можуть стикнутися ваші користувачі. Це дозволить передбачити можливі ситуації та запобігти настанню найгірших з них. Якщо вам потрібна допомога в тестуванні чи розробці додатку, а також в впровадженні мобільних покращень на сайті, тоді звертайтеся до експертів Internetdevels. І пам’ятайте: мобільність має значення, якщо ви прагнете витримати конкуренцію в сучасному світі.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ми, Internetdevels, є успішною компанією, яка працює більше, ніж 9 років в галузі інформаційних технологій. Ми намагаємося повністю відповідати...

2

Переконайтеся, що ваш веб-сайт залишається в ідеальному стані та має всі необхідні вдосконалення. Ми пропонуємо поради для оновлення веб-сайту, щоб покращити конверсію та зменшити показник відмов...

3

Сьогодні ми додаємо ще один вагомий елемент в наш список ІТ-інновацій — low-code платформи. Назва викликає неабиякий інтерес, чи не так? Отже, ми спробуємо з'ясувати крок за кроком, що собою являє...

4

Хотілось би звернути вашу увагу на корисний інструмент для дебагінгу (також відомого як відлагодження або зневадження) JavaScript. Це навіть не інструмент, а набір інструментів під назвою Chrome...

5

У сьогоднішній статті ми згадаємо кібер-загрози, які дуже поширені на даний час. Крім того, запропонуємо вам поради, які допоможуть підготуватися до них, щоб уникнути кібер-атак.

Subscribe to our blog updates