Оплата з телефону і чудові мобільні платіжні системи

11.01.2017
Оплата з телефону і чудові мобільні платіжні системи
Автор:

Сьогодні уже важко здивувати когось тим, на що здатні мобільні телефони. А творці мобільних технологій продовжують це робити! Використання телефонів не тільки стає все зручнішим завдяки найкращим практикам UX для мобільних, але й пропонує все більше рішень. І одне з них — платежі з телефону, які можна здійснювати за допомогою мобільних платіжних систем.

Уже немає потреби носити з собою товстий гаманець і думати, що чим він товстіший, тим ширші можливості. Тоненький мобільний пристрій здатен на значно більше, коли йдеться про платежі! Він може бути вашим гаманцем, кредиткою або навіть цілим маленьким банком у кишені.

Купувати в інтернеті, переказувати гроші у далекі країни, обмінюватись коштами з друзями, використовувати телефон в якості картки на касі і багато іншого — тепер зовсім просто. В цьому допомагають спеціальні мобільні платіжні системи та додатки, тож давайте просто зараз розглянемо деякі з них.

Деякі чудові мобільні платіжні системи і додатки

Google Wallet

Це творіння Google’а дозволяє приєднувати банківську карту то акаунта Google, купувати речі онлайн та в магазинах, надсилати кошти друзям, використовуючи лише електронну адресу. Google Wallet стала однією з першим систем з підтримкою технології NFS (Near Field Communication). Вона передбачає обмін даними між сусідніми пристроями, тож ви можете платити з телефону, тримаючи його поруч з безконтактним платіжним терміналом у магазині, ресторані, на вокзалі чи в іншому закладі.

Apple Pay

А ось ще одна мобільна платіжна система з підтримкою NFC. Apple Pay — скарб для користувачів Phone, iPad і Apple Watch. Потрібно лише під’єднати банківську карту — і ви можете платити з мобільного телефону в усіх закладах, що підтримують безконтактні платежі. Просто помістіть пристрій біля терміналу і прикладіть палець до Touch ID. Також можливо платити всередині додатків та в інтернеті (у Safari).

Venmo

Ось де ідеально поєднуються соціальні мережі та платежі. Venmo дозволяє переказувати гроші на мобільні номери, електронні адреси, а також акаунти Facebook, Twitter і Foursquare. Можна використовувати свої кошти на Venmo або приєднати банківський рахунок, кредитну або розрахункову карту. Отримання гроші безкоштовне завжди, а надсилання їх безкоштовне у багатьох випадках — залежно від картки, яку ви використовуєте.

Dwolla

Цей мобільний платіжний додаток доступний як для iOS, так і для Android. Він під’єднується напряму до банківського рахунка. Комісія за переказ — $0.25, або нульова, якщо платіж не перевищує $10. Можна використовувати мобільний номер, електронну адресу або акаунт Dwolla, а також переказувати кошти друзям та рідним через Facebook, Twitter і LinkedIn.

PayPal

А ось класика онлайн-платежів. Старий добрий Paypal дозволить вам здійснювати покупки та платити онлайн фактично в будь-яку точку світу, отримувати або надсилати кошти іншим користувачам, використовуючи лише електронну адресу та пароль. У нього є додатки для найпопулярніших мобільних платформ і дружній до мобільних пристроїв сайт.

LevelUp

Мобільна платіжна система LevelUp була створена в першу чергу для втілення інновацій у ресторанному бізнесі. Вона підтримує QR-технологію для легких та швидких платежів. Лише приєднайте банківську карту до акаунта і платіть, скануючи QR-код зі смартфона чи смарт-годинника на касі. LevelUp широко підтримує програми лояльності та подарункові карти. Також LevelUp дає розробникам можливості щодо інтеграції їхніх платформ.

Samsung Pay

Мобільний телефон може служити в якості банківської карти у фактично будь-якому місці завдяки Samsung Pay — для цього магазин чи інший заклад не повинен нічого спеціально підтримувати. В цих цілях Samsung Pay використовує технологію Magnetic Secure Transmission. Потрібно лише приєднати банківську або подарункову карту до платформи (можна всі одразу). Ця система працює на Android-пристроях.

TabbedOut

Вечеряти з друзями ніколи не було так зручно. Використовуючи TabbedOut, можна платити з мобільного в будь-якому ресторані чи барі, ділити рахунок між друзями, бачити рахунок в реальному часі (що дозволить уникати неочікуваних витрат) і не тільки. Смачного вам!

Всі ці та багато інших мобільні платіжні системи виглядають дуже перспективно. І ринок лише розігрівається, змінюючись щодня. Легко уявити, що сьогодні конкретний мобільний платіжний додаток використовується лише у США, а завтра він доступний для всього світу. Сьогодні він обмежується однією платформою, а завтра працює з Android, iOS і Blackberry. Справжня мобільність!

Оскільки мобільні платіжні системи мають справи з грішми, вони повинні акуратно розроблятися, ретельно тестуватися, бути готовими до постійних змін, доводити свою безпечність і здобувати довіру користувачів.

З нами все це можливо. Якщо ви бажаєте власну мобільну платіжну систему чи додаток, індивідуально розроблений під ваші потреби, команда InternetDevels з радістю візьметься за таку місію. Давайте обговоримо це просто зараз.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Обираючи між фізичними та інтернет-магазинами, значна кількість людей у ​​всьому світі надасть перевагу другому варіанту — сидіти в м’якенькому кріслі у себе вдома, не нудячись у черзі. Тож, їхня...

2

Нам дуже сподобалось розповідати про плюси використання Drupal разом з AngularJS у веб-розробці (Drupal...

3

Організація заходів — справжнє мистецтво, і важливим штрихом до вашого шедевру буде створення сайту, що...

4

Менші екрани — більше клопотів? Хоча з цим твердженням погодиться більшість розробників, «творити» для мобільної аудиторії дійсно варто зусиль! Добре, що є корисні інструменти, які роблять...

5

Створення програмного забезпечення у вигляді мікросервісів шалено набирає популярність на противагу монолітному підходу. Тож розробник ви чи власник бізнесу, маєте свій додаток чи лише плануєте...

Subscribe to our blog updates