Топ 5 найпоширеніших помилок при виборі назви бренду

26.02.2020
Common Mistakes Business Owners Make When Choosing Brand Name and Identity
Автор:

Для успіху бізнесу немає нічого важливішого, ніж вибір назви бренду. Звичайно, класичні назви іноді стають такими значно пізніше, керуючись успіхом компанії — якби Макдональдс не став трендом, то наступні покоління не зрозуміли б, чому, наприклад, бургер був названий на честь старого фермера. Але все-таки є певні “так” і “ні”, які потрібно зважити при виборі назви бренду.

У цій статті, команда InternetDevels обговорює найпоширеніші помилки, які роблять власники бізнесу при виборі назви бренду.

Типові помилки при виборі назви бренду

Ми вже багато говорили про брендинг. Ви повинні знати, як переробити логотип бренду і чому хороший логотип важливий для вашого бізнесу. Тепер саме час ознайомитись із цим списком помилок при виборі назви для вашого бренду, щоб уникнути їх в майбутньому!

Назву складно уявити

Перша помилка, яку ми обговоримо у цій статті, стосується сприйняття бренду. Ми вважаємо це найголовнішим аспектом, тому що назва бренду миттєво створює образ в уяві того, хто чує її. Те, що ми чуємо, викликає психічну реакцію, яка впливає на наше сприйняття.

Часто можна натрапити на назву, яка або має негативну конотацію у свідомості слухача, або взагалі не створює асоціацій.

Наприклад, ви можете вирішити, що чистий аркуш — це найкращий спосіб розпочати нову главу у вашому житті як власника бізнесу, але якщо ви називатимете свій бізнес Blank (з англ. порожній), цілком ймовірно, що люди подумають, що у назві помилка.

Вибираючи нудну назву, яка не викликає жодних асоціацій та ментальних зв’язків, ви ускладнюєте процес створення ідентичності бренду. Тут ви можете дізнатися більше про розробку ідеального логотипу компанії, а потім визначитися з назвою вашої компанії, передбачити потенційні концепції дизайну бренда, які можуть використовуватися для кожної назви. Чи можете ви чітко уявити «обличчя» вашої компанії зараз? Чи зможете ви використовувати це зображення для створення свого бренду?

Якщо відповідь «ні», перейдіть до іншого варіанту.

Ви не аналізуєте відгуки при виборі назви

Ви можете думати, що ви маєте дуже чітке уявлення про те, яким буде ваш бренд, і які асоціації буде викликати назва бренду у ваших клієнтів.

Але ваше бачення може відрізнятися від бачення інших.

Ми завжди рекомендуємо аналізувати відгуки, незалежно від того, які рішення ви приймаєте для свого бізнесу. Від палітри кольорів та розбірливості шрифту до зручності користування вашого веб-сайту, усі ці аспекти варто тестувати на потенційній аудиторії.

І якщо цим елементам потрібен інший свіжий погляд, то назва вашої компанії не є винятком. Назва бренду може здатися вам прекрасною, але відгуки того, кому ви довіряєте, можуть висвітлити потенційні проблеми або перешкоди до успіху, які ви не помітиили одразу.

Складне написання та / або вимова

Це ще одна помилка при виборі назви бренду, яке часом вражає компаній: вони можуть мати цілком поважну причину вибору своєї назви, але це не означає, що вона буде легко вимовлятися чи писатися. Якщо щось важко сказати чи написати, можливо, це буде важко і запам'ятати.

Запам’ятовуваність — це ключовий фактор, який має бути присутній в назві вашої компанії. Краще вибрати назву, яка є короткою, влучною і в якій використовується лише слово або два, замість довгої фрази. Ви обов'язково повинні вимовляти потенційні назви вголос, щоб почути, наскільки може бути складним вимовляти їх для ваших клієнтів.

Назву можна переплутати з чимось іншим

Скажімо, ви займаєтесь роздрібним одягом, а ваша компанія називається Hearty's. А ваш офіс розташований на одній вулиці з мережею фаст-фудів Hardee’s.

Це може бути проблемою.

Але ще гірше, якби ваш роздрібний магазин знаходився біля магазину Kohl, і ви вирішили назвати свою компанію Coals.

Ці приклади є досить притягнутими, однак вони демонструють наскільки дослідження ринку є важливим при виборі назви бренду. Не вибирайте нічого, що можна легко переплутати з назвою існуючої компанії, особливо якщо ця існуюча компанія також знаходиться на вашому цільовому ринку, або якщо вона знаходиться поруч з вашим офісом.

Це також  стосується й інших аспектів брендингу — уникайте вибору логотипу та кольорів, які занадто схожі на лого ваших конкурентів.

Нехтування пошуком товарних знаків

Ще однією помилкою при виборі назви бренду, може стати бажання виглядати точно як ваш конкурент”..

Наприклад, ви можете визначитися з іменем, отримати позитивні відгуки, почати налаштування бізнесу — і лише потім, набагато пізніше, дізнатися, що вже існує компанія з вибраною вами назвою, і на вас подають позов про порушення прав торгівельної марки.

Ось чому завжди краще провести дослідження, перш ніж приймати будь-які рішення. Це заощадить ваш час, гроші та зусилля в довгостроковій перспективі.

Розвивайте ідентичність вашого бренду за допомогою InternetDevels!

Тепер ви можете уникнути цих помилок, вибираючи назву для свого бренду. Фахівці в InternetDevels завжди готові допомогти вам у розробці ідентичності вашого бренду, включаючи дизайн логотипу, дизайн веб-сайту, маркетингову стратегію та багато іншого!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Коли йдеться про кешування сайтів, одне з найпопулярніших питань звучить так: як почистити кеш у WordPress? Відповідаємо на нього в сьогоднішньому блозі, а також обговорюємо основи кешування, його...

2

У цьому блозі ми поговоримо про основи веб-доступності і розповімо, як забезпечити веб-доступність у 2020 році.

3

Цей блог описує найкращі практики для створення сайт юридичної фірми, який приносить конверсії.

4

Давайте обговоримо поширені проблеми з хостингом, щоб ви були попереджені та обирали провайдера правильно. І, звісно, можна змінити його в будь-який момент, якщо він створює вам ці чи інші...

5

Ми вже писали про розділ 508 та тестування веб-сайту на доступність. Сьогодні команда InternetDevels пояснює, що таке ARIA та як атрибути ARIA можуть зробити ваш веб-сайт більш доступним.

Subscribe to our blog updates