Чому варто мігрувати на Drupal 8 зі своєї застарілої CMS

02.08.2018
Для чого мігрувати на Drupal 8 зі своєї старої CMS
Автор:

Ви — досвідчений гравець в онлайн-бізнесі та перебуваєте тут не перший рік. Можливо, ваш сайт був побудований ще за царя гороха, а ваш функціонал давно застарів. Є вірогідність, що ви використовуєте стару CMS для управління наповнення сайтом. Раніше все було добре, але ...

Раптово Ви виявили, що ваша поточна CMS не може задовольнити Ваші теперішні потреби, і Ви відстаєте від конкурентів. Отже, що робити? Звичайно, мігрувати до кращої! Давайте з'ясуємо, чому Drupal 8 — ідеальний вибір для переходу з вашої застарілої CMS.

Міграція CMS: що і для чого?

Коротко кажучи, міграція CMS — це процес, при якому веб-ресурс переходить з однієї CMS (системи управління вмісту) на іншу. Причини цього полягають в основному у незадоволенні поточною CMS через швидкість завантаження сайту, відсутність необхідних функцій та налаштування. Якщо Ви не можете змінювати власний сайт та керувати його наповненням самостійно, це може бути величезною проблемою.

Причини вибору Drupal 8 для міграції сайту

Ми розповімо про основні причини переходу на Drupal 8 із вашої старої CMS. Проте, це далеко не повний перелік переваг роботи з Drupal.

Зручність публікації контенту

Насамперед, Drupa — це система управління контентом. Це означає, що вміст є пріоритетом № 1. Прагнучи спростити процес оновлення, Drupal 8 відомий і улюблений, перш за все, за простоту публікації контенту. Крім того, використання Drupal 8, мабуть, найкращий вибір для потужних сайтів з великою кількістю контенту.

Робота з Drupal підходить для працівників, що не мають досвіду роботи у сфері ІТ, оскільки не потребує особливих навичок. Це економія часу і проста у використанні. Немає необхідності наймати нових людей для цієї мети.

Стратегія Mobile first

Drupal 8 підтримує розробку сайту з урахуванням найменшого розміру екрана цільового пристрою. Якщо ви все ще задаєтеся питанням, чому ви повинні бути мобільними, то відповідь — для задоволення потреб ваших користувачів.

Респонсивний веб-дизайн є частиною стратегії Mobile First. Якщо коротко — це процес визначення розмірів екрана та налагодження шаблону для того, щоб відповідати розміру певного екрана. Стратегія реалізується за допомогою теми Drupal що підтримують Mobile First.

Найбільш безпечна CMS

Drupal 8, як CMS, має безпеку у своїх генах. Навіть уряди довіряють Drupal розробку своїх сайтів. Безпека у Drupal — це питання, якому приділяється велика увага. Завдяки безперервному оновленню ядра та модулів, Drupal 8 може похвалитися високою функціональністю та безпекою.

Ще одним заходом безпеки є шифрування даних. Шифрування паролів, наприклад, здійснюється за різними параметрами, включаючи довжину, термін закінчення, складність тощо. Крім того, бази даних шифруються, щоб зберігати певну інформацію в безпеці.

Безболісна міграція

Чіткою причиною того, чому Drupal слід вважати ідеальним варіантом для переходу з застарілої CMS, є легкість та швидкість передачі вмісту. Оскільки Drupal має досить гнучку структуру, ви не будете турбуватись про втрати вмісту під час міграції.

Це дозволяє переносити як архітектуру сайту, так і наповнення. Таким чином, вам не доведеться перебудовувати свій сайт з нуля і втрачати рейтинг SEO. Завдяки Drupal 8 Migrate API та іншим модулям для міграції, процес переміщення проходить без проблем.

Ідеальний для SEO сайту

Власне, перехід на Drupal 8 може покращити ефективність вашого веб-сайту. На відміну від вашої застарілої CMS, Drupal є потужним інструментом для пошукової оптимізації веб-сайту. Завдяки численним SEO-модулям, ви можете легше оптимізувати Drupal сайт. Це, в свою чергу, позитивно позначиться на його просуванні.

Наприклад, модуль Metatag створений для автоматичної генерації мета описів, назв та ключових слів. Модуль XML sitemap корисний для індексації сайтів. Ці вже перелічені та ще багато інших модулів роблять Drupal ідеальною CMS для міграції з точки зору SEO.

Досить переконливо, чи не так? Хоча міграція може здатися непростим процесом, Вам не потрібно робити це самостійно! Довіртесь професійним Drupal веб-розробникам. Ми в InternetDevels спеціалізуємося на міграції та виконаємо всі необхідні роботи для Вас. Не зволікайте! Зв'яжіться з нами, і ми зробимо все можливе, щоб допомогти Вам!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

З кожним новим релізом Drupal стає все більш удосконаленим та сучасним. Останній, Drupal 8, вирізняється кращою архітектурою, оригінальним функціоналом, покращеними заходами безпеки та іншими...

2

Зручний пошук — основа хорошої навігації та юзабіліті сайту. Дозвольте користувачам свого сайту швидко знаходити те, що вони шукають, — і одну річ вони точно загублять! А саме: вони загублять...

3

Сайти на Drupal 8 мають по-справжньому необмежені можливості — вони навіть не обмежуються самим поняттям «сайт»! Натомість, вони виходять далеко за ці «рамки» і легко обмінюються даними з будь-...

4

Такі чудові інструменти для просування вашого бізнесу, як соцмережі, можуть бути з легкістю інтегровані на ваш Drupal-сайт. Не так давно ми пропонували вам гарну колекцію...

5

Можна обрати одну із готових безкоштовних тем для Drupal 8 на основі Bootstrap. Ви їх також зможете потім кастомізувати на свій смак — самостійно або з допомогою...

Subscribe to our blog updates