Пора чудес: з наступаючим Новим роком та Різдвом!

29.12.2017
Пора чудес: з наступаючим Новим роком та Різдвом!
Автор:

2017 рік вже завершується. Попереду нас чекають новорічні та різдвяні свята. Це найпрекрасніший час, щоб провести його разом з родиною, відпочити та скласти плани на прийдешній рік.

Так, 2017-ий був фантастичним! Не обійшлось і без труднощів, але ми подолали всі перешкоди разом. В InternetDevels ми працювали над різноманітними цікавими веб-проектами для нових та постійних клієнтів по всьому світі. ID family постійно зростала та розвивалась протягом року. Ми досягли важливих цілей та стали кращими, сильнішими й професійнішими.

Великим досягненням для нас став Lutsk DrupalCamp, який ми організували та успішно провели цієї осені. Подія об’єднала старих друзів та нових гостей з різних куточків країни. Усіх зібралось понад 340 учасників. Без сумніву, ми тепер на один крок ближче до DrupalCon Ukraine.

Крім того, місяць тому ми відзначили річницю InternetDevels, яка зараз є однією з провідних ІТ-компаній не тільки в Україні, а й за кордоном. Ми дійсно цінуємо це та докладаємо усіх зусиль, щоб надавати найякісніші послуги. В наступному році ми плануємо рухатись лише вперед та працювати над цікавими проектами та завданнями. Однак, повернімося до теми свята. Новий рік та різдвяні свята — це захоплюючий, незабутній час, коли ми всі збираємось за святковим столом разом із сім'єю, співаємо колядки або ходимо в гості до друзів, а ще — даруємо один одному приємні подарунки. Є так багато способів по-справжньому відчути дух Різдва.

Свята вже на носу, тому «Merry Christmas and a Happy New Year!» усім нашим друзям. Нехай ваші мрії збудуться, а Новий рік буде яскравим та багатим на чудові події. Дякуємо за те, що є найкращими та найвідданішими клієнтами InternetDevels. Ваша підтримка надзвичайно важлива для нас. Було чудово співпрацювати з вами для досягнення спільної мети. Ми зовсім скоро повернемося зі свіжими та креативними ідеями. Вже з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами в 2018-му.

Побачимось в наступному році!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

«Колись дуже давно в дуже-дуже далекій галактиці заснували нову компанію InternetDevels.

2

Lutsk DrupalCamp 2017 нарешті відбувся! Як було написано на футболах, ця подія — це плюс один крок до DrupalCon Ukraine!

3

Не проґавте масштабну конференцію для всіх любителів Drupal! 7 жовтня 2017 року — це один надзвичайно продуктивний та незабутній день, коли зберуться 14 доповідачів та близько 300 учасників, серед...

4

"Drupal changed my life”. Кожен з нас може сказати це напевне, тому ми й вирішили розмістити таку фразу на своїх футболках. Ми хочемо розвивати Drupal, тож не дивно, що ...

5

Що було мегацікавого та унікального на зустрічі? Хто і кого змусив плакати своєю натхненною доповіддю? За яких обставин закохався Віктор Левандовський? Що є головним у веб-розробці — мови...

Subscribe to our blog updates