Колекція травень-2016: декілька чудових контрибних модулів для Drupal 8

03.06.2016
Колекція травень-2016: декілька чудових контрибних модулів для Drupal 8
Автор:

Drupal 8, “найсвіжіша” версія відомої CMF (про інновації якої ми вам колись розповідали в 2 частинах — 1 і 2), уже півроку як вийшла у світ. Невтомна Drupal-спільнота щодня працює над тим, щоб довести її до ідеалу.

Особлива місія для друпалістів — мігрувати модулі з Drupal 7 на Drupal 8 та створювати нові модулі для Drupal 8. У травні вийшла низка прекрасних контрибних модулів для Drupal 8, з яких ми обрали декілька модулів, щоб представити їх вам.

Backup and Migrate

Модуль Backup and Migrate полегшує задачу зберігання даних вашого Drupal-сайту. Ви можете бекапити і відновлювати бази даних, копіювати їх між двома Drupal-сайтами, мігрувати сайт між двома оточеннями. Модуль Backup and Migrate підтримує автоматичні заплановані бекапи, інтеграцію з Drush і багато інших корисних речей.

Calendar

З модулем Calendar ви зможете з легкістю створювати календарі на Drupal-сайті. Потрібно лише натиснути кнопку вгорі зліва та додати потрібні дані. Можна обирати формат для відображення даних: по днях, по тижнях, по місяцях і по роках. Також передбачені кнопки навігації “назад” і “вперед”. Цей модуль зараз активно портується на Drupal 8.

Zen

Якщо ви хочете побудувати власну тему, яка відповідає всім сучасним стандартам, тема Zen буде чудовим варіантом, з яким буде дуже легко працювати. Її переваги — HTML 5, респонивний дизайн, компонтентно-орієнтований CSS, libSass, Gulp.js, інноваційний Saas-плагін під назвою Zen Grids і багато іншого.

Chaos tool suite (ctools)

Модуль Chaos tool suite — більше, ніж просто модуль. Це цілий набір інструментів, таких як Form wizard, Exportables, CSS tools, Modal dialog, Object caching і багато інших. Їхнє призначення — максимально полегшити життя Drupal-розробнику. Набір також включає в себе модуль Page Manager, назва якого і пояснює його основну функцію: керування сторінками.

Metatag

Метатаги (або структурована метаінформація) вважаються важливим фактором підвищення позицій сайту в пошуковій видачі. Задача Drupal-модуля Metatag — автоматично створювати метатеги для Drupal-сайту. Він пропонує багато спеціальних налаштувань для зручної та ефективної роботи.

Display Suite

Оформляйте контент (ноди, коментарі і т.д.) саме так, як ви б хотіли, щоб він відображався. Модуль Display Suite має для цього зручний інтерфейс, де все можна робити простим перетягуванням мишки. В Drupal 8 модуль спіткали серйозні зміни: наприклад, використання Twig для шаблонів полів, Search API pages як альтернатива пошуковому функціоналу і багато іншого.

XML sitemap

Файли XML sitemap допомагають пошуковим системам легко “орієнтуватися” в структурах сайтів. Є спеціальний Drupal-модуль, який створює XML sitemap згідно з вимогами sitemaps.org, і може автоматично надсилати їх пошуковим системам. Він також включає в себе багато корисних підмодулів.

Сподіваємось, що ця підбірка вам сподобалась. Якщо вам цікаві більше детальні огляди про Drupal 8, запрошуємо переглянути блоги наших розробників:

Темізація у Друпал 8 в прикладах

Модальні вікна (попапи) у Drupal 8

Використання Twig у Drupal 8

Конфігурація в Drupal 8

Переходимо на Друпал 8: допомога Друпал-розробнику

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

«Друпалгеддон», майбутнє хуків, інтернет-магазини на Drupal 8 і багато-багато іншого......

2

Зручність модальних вікон (або, як їх ще називають - попапів) важко переоцінити. Можливість переглядати/отримувати нові та/або змінені дані...

3

Говорити про нові можливості Drupal 8 — справжня насолода для нас. Тож ми повертаємось до цього знову. У блозі ...

4

Drupal 8 набирає популярності ще з моменту виходу першої бета-версії і він приніс з собою чимало змін. Зокрема це стосується і темізації....

5

Багато вже було сказано про реліз Drupal 8, тому сам час більше розповісти про нові покращення у його функціоналі. Що ж...

Subscribe to our blog updates