Пошта в Drupal 8: вбудовані можливості та корисні модулі

08.08.2018
Пошта в Drupal 8: вбудовані можливості та корисні модулі
Автор:

Одна з мрій багатьох власників сайтів — створити гарні можливості з надсилання пошти на сайті. Звісно, це легко з Drupal 8, адже його суперсили безмежні! Ми вже обговорювали, як ваш сайт на Drupal 8 здатен «розмовляти» багатьма мовами, співпрацювати з будь-якими сторонніми системами, залучати які завгодно соціальні мережі, робити зображення ідеальними на всіх пристроях, розважати користувачів інтерактивними меню, підкорювати їхні серця високою швидкістю, дозволяти їм з легкістю публікувати контент — і це лише кілька прикладів! Що ж, час розглянути і питання створення ідеальної пошти.

Drupal 8 і можливості щодо надсилання пошти

Вбудована поштова система Drupal 8

Drupal 8 має вбудовану поштову систему — MailManager, що також слугує плагін-менеджером. На додачу до стандартних поштових плагінів, розробники можуть оголошувати свої власні плагіни, що застосовують два основні методи: format() і send(). Є важливі хуки для роботи з MailManager. В першу чергу, це — hook_mail() для надсилання листів і hook_mail_alter() для редагування поточних налаштувань.

На додачу до вбудованої поштової системи, існують корисні контрібні Drupal-модулі, що додають функціонал, якого не вистачає в ядрі, або ж приєднують ваш Drupal-сайт до відомих поштових систем.

Деякі чудові контрібні модулі Drupal 8 для пошти

Модуль Mail System

Однозначно, ось найважливіший модуль контрібний модуль Drupal 8 у сфері пошти — модуль Mail System. В першу чергу, він заповнює найбільшу прогалину у вбудованій системі пошти Друпала — забезпечує адміністративний інтерфейс та API для роботи з Drupal-поштою. Модуль також успішно використовується разом з іншими модулями.

Модуль Mail System дозволяє налаштувати вбудовану систему пошти, обравши:

  • стандартний плагін для форматування листа перед надсиланням
  • стандартний плагін для надсилання листа після форматування
  • тему, яка буде відображати листи

Крім того, ви можете зробити спеціальні налаштування щодо використання модулів та плагінів, обравши:

  • модуль
  • ключ для ідентифікації листів
  • плагін для форматування
  • плагін для відправлення

the Mail System module in Drupal 8

Модулі для інтеграції на прикладі SendGrid

Ви також можете залучити на свій Drupal 8 сайт одну з популярних сторонніх систем для пошти. Наприклад, такий сервіс для транзакційних та маркетингових листів, як SendGrid. Йому довіряють Uber, Spotify, Glassdoor, Airbnb, Yelp та інші великі компанії.

Модуль SendGrid для Drupal допоможе вам з інтеграцією. Після цього ви матимете можливість надсилати листи з сайту Drupal 8 легко, надійно та з гнучкістю в налаштуваннях. Листи відправлятимуться через систему доставки SendGrid, розміщену у «хмарі», за допомогою їхнього потужного RESTful API.

Ми обрали саме цей модуль Drupal 8 для прикладу, оскільки для нього у червні вийшла свіжа стабільна версія. Окрім цього, є можливість інтеграції з Mailgun, Mandrill, Elastic Email, Sparkpost, PeytzMail, інструментами на кшталт бібліотеки Swift Mailer, і так далі. Всі ці Drupal-модулі для інтеграції зараз знаходяться на різних рівнях готовності.

Модуль Views Send

А за допомогою цього модуля можна надсилати листи, використовуючи можливості модуля Views, що увійшов до складу Drupal 8. Він дозволяє робити масові персоналізовані розсилки з View, де кожен рядок ґенерує один лист. Використовуючи токени з полями у Views, можна повністю персоналізувати листи. Вони матимуть тему, «тіло» листа, ім’я та адресу одержувача, та іншу інформацію з View.

Модуль Contact Emails

А ось ще один модуль, який додає розширені можливості до ядра Drupal — а саме до вбудованого модуля Contact, який дозволяє користувачам надсилати електронні листи іншим користувачам або адміністраторам сайту через контактні форми. Модуль Contact Emails додає такі опції, як надсилання листів багатьом одержувачам, використання різних текстових форматів і токенів та багато іншого. Можна надсилати безмежну кількість електронних листів з різними повідомленнями.

Модуль Simple Mail

Як видно з назви, модуль Simple Mail для Drupal 8 робить доставку листів неймовірно простою, що чудово підходить до простих сценаріїв. Завдяки ньому, можна також ставити листи в чергу, а також можна керувати цими чергами за допомогою іншого корисного модуля — the Queue UI, який має для цього зручний інтерфейс.

Модуль Reroute Email

В багатьох випадках — наприклад, коли ви здійснюєте тестування — вам не потрібно, щоб реальні користувачі сайту отримували листи з сайту. Тоді корисно мати можливість переадресовувати вихідні листи на іншу адресу. Модуль Reroute email для Drupal з легкістю подбає про подібні сценарії.

Модуль HTML Mail

Модуль HTML Mail для Drupal 8 додасть до ваших листів можливості темізації. Якщо точніше, він забезпечить, щоб оформлення електронних повідомлень збігалося з темою всього сайту.

Наостанок

Це лише короткий погляд для корисні модулі та можливості для надсилання пошти в Drupal 8. Крім того, є дуже простий спосіб створити ідеальну поштову систему на сайті. Надішліть тут коротке повідомлення лише одному адресату — нашій команді Drupal 8. Решта магії буде створена нашими руками!

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ви — досвідчений гравець в онлайн-бізнесі та перебуваєте тут не перший рік. Можливо, ваш сайт був побудований ще за царя гороха, а ваш функціонал давно застарів. Є вірогідність, що ви...

2

З кожним новим релізом Drupal стає все більш удосконаленим та сучасним. Останній, Drupal 8, вирізняється кращою архітектурою, оригінальним функціоналом, покращеними заходами безпеки та іншими...

3

Зручний пошук — основа хорошої навігації та юзабіліті сайту. Дозвольте користувачам свого сайту швидко знаходити те, що вони шукають, — і одну річ вони точно загублять! А саме: вони загублять...

4

Сайти на Drupal 8 мають по-справжньому необмежені можливості — вони навіть не обмежуються самим поняттям «сайт»! Натомість, вони виходять далеко за ці «рамки» і легко обмінюються даними з будь-...

5

Такі чудові інструменти для просування вашого бізнесу, як соцмережі, можуть бути з легкістю інтегровані на ваш Drupal-сайт. Не так давно ми пропонували вам гарну колекцію...

Subscribe to our blog updates