Дякуємо за круто проведений час на Lviv Euro DrupalCamp 2014!

11.09.2014
Наші враження і фотографії з Lviv Euro DrupalCamp 2014.
Автор:

Чотири місяці підготовки. Три золотих спонсори. Два дні. Один Lviv Euro DrupalCamp 2014. Панове, з гордістю можемо сказати — ми це зробили! І наш кемп став наймасштабнішою Drupal-подією цьогоріч в Україні, де зібралась надзвичайно дружня та весела тусовка. І сподіваємось, всі ці 150 учасників отримали цілий шквал позитивних емоцій. Але про все по порядку. :)

Почалась конференція 6 вересня у конференц-залі готелю “Жорж” з BOF-сесії на тему, яка зараз турбує нас всіх — Drupal 8. Енді Пост та Андрій Поданенко влаштували незабутню дискусію, де жоден зі слухачів не залишився байдужим і всі почерпнули для себе нову цікаву інформацію.

Потім найвідважніші з учасників вирушили на змагання з лазертагу, де команда переможців отримала цікаві сувеніри у подарунок.

І нарешті, найочікуваніша складова програми — pre-party у вже знайомому всім закладі — “Хмільному домі Роберта Домса”, де було випито 150 літрів пива та лунали хіти групи AC/DC. Всі учасники розважились не на жарт, адже група була надзвичайно драйвовою!

пре паті

Але розваги розвагами, а Lviv Euro DrupalCamp — це передусім цікаві доповіді та обговорення, а цього року ще і code sprint, менторами якого були Енді Пост та Андрій Поданенко.

Енді Пост та Андрій Поданенко

Цьогоріч кожен учасник отримав безліч цікавих сувенірів: від наліпок до фірмової патріотичної футболки.

Спонсори теж не залишились осторонь — Lemberg частували учасників цукерками, Blink Reaction роздавали фірмову продукцію, а Adyax навіть дарували парасольки за найцікавіші питання доповідачам.

Доповіді та BOF були на будь-який смак — від старту в розробці Drupal до оптимізації сайтів. Кожен з присутніх міг знайти для себе щось цікаве.

А наостанок було розіграно 3 персональні ліцензії PHP Storm від наших спонсорів JetBrains. Дякуємо всім, хто був з нами на Lviv Euro DrupalCamp 2014! Дякуємо нашим спонсорам та інформаційним партнерам — Lemberg, Blink Reaction, Adyax, ADCI solution, Apps4All, DeWeb, Z-Wolves Development, GODO Lviv Coworking Center, організаторам Jday 2014. Без всіх вас конференція не була б такою захоплюючою та масштабною! Ми уже визначились із датою наступного Lviv Euro Drupal Camp! Він відбудеться 26-27 вересня 2015 року. Сподіваємося побачити усіх вас там знову! Щиро ваші, організатори Lviv Euro DrupalCamp, компанія InternetDevels.

P.S.: Ще більше всього цікавого за хештегом #lvivdrupalcamp.

2 votes, Рейтинг: 3

Також по темі

1

Команда InternetDevels стала срібним спонсором Drupalaton 2014. Ділимось своїми враженнями від події.

2

Пакуйте свої речі та приїзджайте на Lviv Euro Drupal Camp 2014. Подія відбудеться 6-7 вересня. Приєднуйтесь до нас!

3

Ми стали бронзовими спонсорами Drupal White Nights! Подія відбуватиметься 7-го червня у Санкт-Петербурзі. Приходь і підтримай Drupal спільноту.

4

Готуємося до Drupal Developer Days! Цього року вони відбудуться 24-30 березня в Угорщині у місті Сегед. Ми їдемо на цю подію у якості Coffee and Snacks Sponsor!

5

Дотримуючись доброї традиції, цього року ми знову анонсуємо Lviv Euro Drupal Camp 2013, який пройде 12–13 жовтня.

Subscribe to our blog updates