Lviv Euro DrupalCamp 2015: золота подія золотої осені!

31.07.2015
Lviv Euro DrupalCamp 2015: the best choice for your awesome autumn!
Автор:

Привіт, веб-розробники! Насолоджуємося літом? Осінь буде не гіршою, це ми вам обіцяємо. Ми перевірили всі прогнози, вивчили розташування зірок, написали скріпти для визначення дати і місця, з якими вам пощастить цієї осені. Що ж, відповідь однозначна: 17-18 жовтня, Львів, Lviv Euro DrupalCamp. Час і місце змінити не можна! :)

Так, Кемп офіційно оголошений! І запрошуємо на новий сайт!

Чудові новини для всіх! Ми раді повідомити, що Euro DrupalCamp 2015 офіційно оголошений — і для нього створено новий чудовий сайт. Ті, хто ще не був на Lviv Euro DrupalCamp у попередні роки, зможуть відвідати сайт, дізнатися про подію більше і зрозуміти, що час збирати валізи :) Ті, хто уже був на кемпі, тільки зайвий раз пересвідчаться, що час збирати валізи і готуватися до незабутніх вражень :) 

Drupal-доповіді+веселі розваги = 100% задоволення для справжніх друпалістів

Що ми будемо робити на Кемпі? Обговорювати наш улюблений Drupal, слухати цікаві доповіді від крутих ІТ-експертів, вдосконалювати наші вміння та дізнаватися багато нового. Але це ще не все! Ми будемо заводити нові знайомства і чудово проводити час у Львові. Так, ми підготували по-справжньому особливий сюрприз для вас. Ми вас заінтригували? Читайте далі! Розповімо про все по порядку.

Втричі більший вибір для повної друпалізації

На Lviv Euro DrupalCamp 2015 буде 3 потоки цікавих Drupal-доповідей. Це означає втричі більший вибір найсмачніших страв з найкращого Drupal-меню. Насолоджуйтесь! Останні новинки, корисні поради, гарячі дискусії! Ви будете частиною великого Drupal-шоу. У вас є цікаві ідеї? Хочете зробити власну доповідь? Сміливо відправляйте заявку на сайті. 

Місто проведення: фантастичний і неймовірний Львів

Незмінне і улюблене всіма місто проведення Lviv Euro DrupalCamp 2015 заслуговує на особливу увагу. Старовинний, загадковий, теплий, затишний Льів з ароматом кави, смаком шоколаду і неповторною архітектурою запрошує вас! Там ви відкриватимете для себе цікаві місця буквально за кожним поворотом. Особливо, коли справа дійте до нашого головного сюрпризу ;)

Унікальний квест унікальним містом

Що ж, не будемо більше тримати інтригу. Наш особливий сюрприз усім учасникам Lviv Euro DrupalCamp 2015 — незабутній квест Містом Лева. Байдуже, чи ви вже відвідували Львів чи тільки плануєте відкрити його для себе — ми гарантуємо, що ви ніколи не бачили його з такого боку.

Ціни на квитки: хто рано встав, той знижку піймав

Ми підготували гнучкі цінові пропозиції для Lviv Euro DrupalCamp 2015. Все залежить від того, коли ви плануєте купувати квиток. Звісно, вигідніше бути "ранньою пташкою".

Золота осінь — час для золотих можливостей. Насолоджуйтесь яскравим жовтнем на Lviv Euro DrupalCamp 2015!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ці понеділки… Початок робочого тижня часто видається тяжким. Але є один безвідмовний спосіб, як зробити понеділки не такими складними. Це — SymfonyCafe!

2

Що вийде, якщо об’єднати 2 популярні меми — "Keep calm and code on" та "Keep calm and visit Lviv"? А якщо додати до цього швидкий зелений Друпал-бусик, веселий настрій та цікаві...

3

Всі ми любимо Drupal і часто хочемо поділитись цим з іншими ІТшниками. Це можна зробити весело, прикольно і із класними подорожами. Як? DrupalTour! Це працює, ми тестили :)

4

"Кожен клієнт, думаючи про аутсорсинг, повинен в першу чергу згадувати про Україну". Ці та багато інших коментарів Жені Розинського, відомого бізнес-консультанта, який вже 25 років живе і працює в...

5

Як ми провели шосте IT Cafe у Луцьку.

Subscribe to our blog updates