Lviv Euro DrupalCamp 2016: яскравий звіт про яскраву подію (фото)

06.09.2016
Lviv Euro DrupalCamp 2016: яскравий звіт про яскраву подію (фото)
Автор:

Здається, ніби минулорічний Lviv Drupal Camp був учора.
Але ось і розповідь про новий! Насолоджуйтеся звітом
від організатора — нашого невтомного івент-менеджера ;)

Коли захід завершується — все, що лишається, це спогади. 2 дні у чудовій компанії 230-ти учасників промайнули надзвичайно швидко, проте залишили по собі приємний післясмак та вражень на цілий рік вперед. І ми з радістю поділимось нашими спогадами, щоб і собі на кілька миттєвостей повернутись на Lviv Euro DrupalCamp 2016.

5-й за рахунком Lviv Euro DrupalCamp дотримувався все тієї ж традиції проводити pre-party. 3 вересня всі учасники зібрались у справді історичному місці Львова — приміщенні арсеналу, яке було побудоване в 18 столітті. Звісно, компанію учасникам не складали старі мушкети та гармати, адже зараз приміщення переобладнане у ресторацію “Реберня “Під Арсеналом”.

Вечір суботи був сповнений запахом грильових страв та хмільного пива, зустрічами старих знайомих, спілкуванням, усмішками та просто чудовим настроєм, який створювали саме місце, організатори та, звісно ж, самі учасники.

Проте не обійшлось і без цікавих сюрпризів: організатори запросили особливого гостя — фокусника. Web-розробка — це теж магія, вірно? Того вечора магію творили для розробників.

Традицією став і музичний супровід вечірки — львівський кавер-гурт виконував рок-н-рол, рок і особливим сюрпризом було виконання пісні про Drupal!

Але розваги розвагами, а у нас все-таки конференція :) Наступного дня учасники, спікери та спонсори зібрались разом, щоб почерпнути нових знань про Drupal. Кожен з відвідувачів отримав пакет з матеріалами, де були приємні сувеніри від спонсорів та фірмова футболка, яка ще довго нагадуватиме власнику про настільки насичені враженнями вихідні.

Віктор Левандовський, керівник Internetdevels, офіційно відкрив конференцію, подякувавши всім за атмосферу на pre-party та побажавши навчатись, розвиватись та відвідувати подібні заходи ще і ще.

Доповіді відбувались у 3 потоки. На першому потоці обговорювались питання розвитку Drupal-спільноти, якості Drupal-проектів, конфігурації в Drupal 8, використання Docker, оптимізації процесів.

На другому потоці було не менш цікаво, адже спікери розкривали теми міграції в Drupal 8, архітектури Drupal multisite платформи, використання Composer.

Останній за рахунком, проте не останній за значенням, 3-й потік зібрав всіх, хто прагнув розвивати свої практичні навички, адже спікери проводили воркшопи. Розвертання CIBox, налаштування локального середовища за допомогою Docker, робота з PHPStorm та обговорення мотивації і росту розробників в межах компанії.

В перервах між доповідями учасники спілкувались, цікавились компаніями-спонсорами, грали в настільний футбол, дженгу та релаксували у спеціальній масажній зоні.

Підсумовуючи, скажемо, що Lviv Euro DrupalCamp 2016 залишив по собі ціле море позитивних вражень. Відвідувачі посміхались та щиро дякували за проведену роботу — і це для нас найголовніша нагорода.

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Нещодавно ми запрошували вас за лаштунки, щоб показати, як ми організовуємо ІТ-заходи...

3

InternetDevels створив IT Sales&Marketing Summit на озері Світязь! Саме тут тренування “сірої речовини” та обмін досвідом ідеально поєднується з казковим відчуттям такої бажаної та...

4

Drupal-кемпи вже стали чудовою традицією. Компанія з розробки сайтів InternetDevels завжди організовує...

5

21 травня компанія InternetDevels організувала справді нестандартну подію — першу учнівську конференцію “Твоє майбутнє в ІТ”. ...

Subscribe to our blog updates