Lviv Euro DrupalCamp 2016: місце призначення кожного друпаліста на 3-4 вересня

16.08.2016
Lviv Euro DrupalCamp 2016: місце призначення кожного друпаліста на 3-4 вересня
Автор:

Вітання, дорогі читачі! Нещодавно ми запрошували вас за лаштунки, щоб показати, як ми організовуємо ІТ-заходи. А зараз час оголошувати наближення одного з них! Це дуже відомий щорічний з’їзд друпалістів, який люблять і якого з нетерпінням очікують багато людей в Україні і не тільки. Отже, 3-4 вересня в чарівному Львові відбудеться Lviv Euro DrupalCamp 2016!

Блискучі доповідачі уже горять бажанням поділитися своїми новими ідеями та напрацюваннями щодо Друпала (а ділитися є чим, адже його остання версія, Drupal 8, уже майже рік як офіційно вийшла). Захоплені гості давно готові засвоювати цю цінну інформацію, задавати питання, ініціювати дискусії. А ми, відповідальні організатори, не можемо дочекатися моменту, коли ми завершимо останні приготування і побачимо, як все проходитиме гладенько, а навколо нас будуть лише щасливі та задоволені обличчя.

Улюбленому Кемпу — 5 років!

А ви знали? Lviv Euro DrupalCamp святкує дуже приємний ювілей. Йому виповнюється 5 років! Вперше Кемп відбувся в далекому 2012-му, і учасників на ньому було близько 60. Але він здобував усе більше довіри, зацікавлював і приваблював нових людей. Тому цього разу ми очікуємо 250 гостей. Зростання в 4 рази — непоганий подарунок на річницю! І все, як завжди, тільки починається.

Традиційна вечірка в абсолютно новому місці

Згідно з найкращими традиціями Lviv Euro DrupalCamp, ми плануємо вечірку не після, а перед заходом. Так учасники зможуть трішки розігрітися перед наступним днем повної друпалізації.

Добре розігрітися матимуть можливість усі, а може й стати зовсім гаряче! Адже новий заклад, який ми обрали для вечірки, спеціалізується на смачних реберцях, приготованих на вогні. Іскорок до полум’я додасть крутий рок-гурт, який буде грати для всіх нас. Але найбільше зігріти будь-яку вечірку може тільки класна компанія друпалістів, які знають толк у веселому проведенні часу!

Більше Друпала, ніж ви могли мріяти

Наступного ранку, натхненні вечіркою та фантастичним духом Львова, друпалісти почнуть збиратися у готелі “Таурус”. Drupal буде повсюди! Робота з Composer, бібліотеками, PHP Storm та CIBox, побудова додатків з DevOps, використання нового дистро у Drupal 8 для соціальних мереж, міграція на Drupal 8 згідно з найкращими практиками — це лише деякі з цікавих тем, що будуть представлені на Lviv Euro DrupalCamp 2016.

Наші власні спікери: є ким пишатися!

А ось ще одна незламна традиція — запрошувати наших “рідних” доповідачів на Lviv Euro DrupalCamp, адже компанії з розробки сайтів завжди є що розповісти про Drupal. CTO InternetDevels Олексій Калініченко готується поділитися секретами керування конфігураціями в Drupal 8. А наш досвідчений Drupal-розробник Тарас Кирилюк розповість усім про ази роботи з Docker та про його використання в процесах розробки.

Час насолоджуватись класними доповідями, спілкуванням та гумором, футболками та сувенірами! Слідкуйте за Lviv Euro DrupalCamp 2016 у Facebook, реєструйтеся на захід, і до зустрічі 3-4 вересня!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

2

InternetDevels створив IT Sales&Marketing Summit на озері Світязь! Саме тут тренування “сірої речовини” та обмін досвідом ідеально поєднується з казковим відчуттям такої бажаної та...

3

Drupal-кемпи вже стали чудовою традицією. Компанія з розробки сайтів InternetDevels завжди організовує...

4

21 травня компанія InternetDevels організувала справді нестандартну подію — першу учнівську конференцію “Твоє майбутнє в ІТ”. ...

Subscribe to our blog updates