Lviv Euro Drupal Camp 2015: розклад та доповіді

25.09.2015
Lviv Euro Drupal Camp 2015: розклад та доповіді
Автор:

Чи задумувались ви коли-небудь над тим, як вбити ...п’ятьох зайців одним пострілом? Так, саме п’ятьох, а не лише двох. У вас є можливість підвищити свою кваліфікацію по Drupal, ділитися досвідом і навчатися безпосередньо від розробників-експертів, пережити багато пригод, подорожуючи, гуляючи містом і беручи участь у Кібер квесті, весело провести час, тусуючись з IT-шниками, і скуштувати багато смачненького - і все це на Lviv Euro Drupal Camp 2015, місці зустрічі друпалістів з усіх куточків країни! Ця подія відбудеться 17-18 жовтня у місті, яке заслужено називається IT-центром України.

Ми гарантуємо вам прекрасну атмосферу на Lviv Euro Drupal Camp! Лише уявіть, скільки “Drupal гуру” там збереться! Не має значення, чи ви фронт енд чи бек енд девелопер, веб дизайнер, QA інженер чи менеджер - кожен знайде цікаві для себе теми та виступи, які обов’язково сподобаються.

Якщо вас цікавлять HighLoad проекти, ви в жодному випадку не повинні пропустити наступні доповіді: “Big Drupal: Issues We Met” та “Monitoring on Huge Drupal Site. Tools and Tips”. Для запеклих розробників фронт енду організатори також підготували декілька тем, таких як: “Isomorphic js? Shared js with react.js” та “Як подружити дизайнерів та Drupal розробників”. Якщо ви прагнете збагатити свої знання у сфері тестування, ласкаво просимо на доповідь “Тестування Drupal сайтів з допомогою TqExtension - Практика”. Також у вас буде прекрасна нагода дізнатися більше про “не технічні” аспекти Drupal на лекції на тему “Notes after Notes - Drupal Future and Drupal Now” або “Перехід від фрілансера в стадію компанії”. Якщо ви бажаєте дізнатися більше про Drupal теми, тоді відвідайте доповідь “How to Easy and Fast Create Drupal Themes Using on Sass && Susy”. 

А тепер, про особливий сюрприз! Якщо ви не були на DrupalCon, тоді вона їде до вас. Як ви вже очевидно знаєте, двоє талановитих друпалістів Андрій Поданенко та Юрій Герасимов цього тижня виступали з доповідями на DrupalCon Barcelona 2015. І зараз, вони готові поділитися з нами своїми супер класними ідеями та зробити свій внесок в розвиток сучасних веб трендів. Ви ж не хочете пропустити таке? Теми їхніх доповідей: “CIBox - Full Stack Open Source Continuous Integration Flow” та “Delayed Operations with Queues”.

Бажаєте нових знайомств та вдосталь наговоритися зі старими друзями? Тоді у вас є прекрасна нагода взяти участь у нашій традиційній “pre-party”, де ІТ-шний народ має змогу познайомитися один з одним та поділитися своїми ідеями. І не забувайте про Кібер-квест :) Давайте відірвемось на повну!

3 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Привіт друпалістам! :) Антоніо Гауді, Монсеррат Кабальє, Лео Мессі...Всі ці чудові люди ніколи не бували на ДрупалКоні :) Чому ж ми їх згадуємо тут? Бо вони втілюють неповторний дух одного...

2

Привіт, друпалісти! Насолоджуємося літом? Осінь буде не гіршою, це ми вам обіцяємо. Ми перевірили всі прогнози, вивчили розташування зірок, написали скріпти для визначення дати і місця, з якими...

3

Ці понеділки… Початок робочого тижня часто видається тяжким. Але є один безвідмовний спосіб, як зробити понеділки не такими складними. Це — SymfonyCafe!

4

Що вийде, якщо об’єднати 2 популярні меми — "Keep calm and code on" та "Keep calm and visit Lviv"? А якщо додати до цього швидкий зелений Друпал-бусик, веселий настрій та цікаві...

5

Всі ми любимо Drupal і часто хочемо поділитись цим з іншими ІТшниками. Це можна зробити весело, прикольно і із класними подорожами. Як? DrupalTour! Це працює, ми тестили :)

Subscribe to our blog updates