Lviv Euro DrupalCamp 2015: місія виконана успішно!

22.10.2015
Lviv Euro DrupalCamp 2015: місія виконана успішно!
Автор:

Open-source також означає відкрите серце! ;) Сумніваєтесь? Дарма! :) Друпалісти - одні з найдружелюбніших людей у світі, і їм потрібно збиратися разом. Знаючи це, InternetDevels щоосені організовує класну IT-тусівку під назвою Lviv Euro DrupalCamp.

Дорогенькі друпалісти, ми це зробили! :) Lviv Euro DrupalCamp 2015 перевершив усі очікування і перетнув межу в 200 учасників. Якщо ви також були з нами 17-18 жовтня, час насолоджуватися звітом і шукати свої симпатичні личка на фотографіях (так-так, це ви!). Якщо ні - то подивіться, що ви пропустили, і постарайтеся не пропустити це наступного року. Давайте зануримося в найкращі спогади про Lviv Euro DrupalCamp. Тримайтеся! Вирушаємо :)

Великий квест: друпалісти люблять розкривати секрети!

Немає нічого кращого для допитливого розуму та яскравої уяви друпаліста, аніж квест у таємничому Львові.  Це була перша, дуже захоплива частина Lviv Euro DrupalCamp 2015.

Навіть львівський дощик був нам "на руку": він додав автентичності суворій атмосфері громадянської війни, в якій учасники уявляли себе. Без жартів! Але спокій: під час квесту жоден друпаліст (і взагалі ніхто) не постраждав.

Що ж, як бачите, наш квест - не для слабаків! ;) Хоча в ньому були деякі особливі, дуже тендітні учасники. Але вони розуміли всю серйозність ситуації! :)

Переможці квесту отримали медалі на Drupal-вечірці, яка й буде наступним пунктом нашої розповіді.

Запальна вечірка: друпалісти вміють веселитися!

Давайте перейдемо до наступного етапу друпалізації - з 200 літрами пива та нескінченними Друпал-жартами! Понад 150 людей зібралися на вечірці у крутому львівському пабі, щоб зустріти старих друзів та познайомитися з новими. Щасливі обличчя та веселі голоси повсюду. Приємно познайомитись! Давно не бачились! Чим займаєшся? Ну, звісно, Друпалом! ;)

Наші особливі гості - гурт "Gloria band" - запалили зал своїм виступом, граючи відомі пісні у власній манері. “It’s my life, it’s now or never!” - ця пісня зібрала найбільшу кількість друпалістів на танцювальному майданчику. Можливо, тому, що це про стиль життя друпаліста? ;)

Всі ми любимо отримувати подарунки. Окрім медалей для переможців квесту, були також симпатичні призи. VIP-перепустка у перший ряд на завтрашніх доповідях, два квитки на Lviv Euro DrupalCamp 2016...а також милий друплікон, лимон, листівка зі Львовом, шоколадка і повітряна кулька. Переможці визначалася за номерами на реєстраційних браслетах. У Drupal-світі все по-чесному!

Основна частина: найгарячіші Drupal-доповіді

Якими би втомленими (але щасливими) не були друпалісти після вечірки, дійство наступного дня вони не могли пропустити. Розпочалася найважливіша частина Lviv Euro DrupalCamp 2015!

Готель Dnister у Львові перетворився на великий вулик, наповнений друпалістами, які фотографувалися, їли смаколики на каво-перервах, спілкувалися і, звісно, обирали найцікавіші доповіді, які були представлені в 3 потоках. Кожен міг знайти доповіді на свій смак. Талановиті друпалісти ділилися ідеями та відповідали на питання стосовно останніх тенденцій у Друпал-розробці, UI-дизайні, тестуванні, фронт-енд розробці і не тільки.

Особливі призи (5 ліцензій phpstorm) були передбачені для тих, хто заповнив анкету. Переможців допомогли визначити наймолодші друпалісти.

Дивіться більше фотографій на нашій Facebook-сторінці. Трішки сумно, що Львівський кемп-2015 закінчився. Дякуємо вам, шикарні наші гості! Обов’язково відвідайте нас наступного року ;) Нехай на Lviv Euro DrupalCamp 2016 буде ще більше учасників!

Особлива подяка спонсорам Lviv Euro DrupalCamp 2015, відомим IT-гігантам. Золоті спонсори - Adyax та FFW, бронзові спонсори - JetBrains та ADCI. solutions.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Лише уявіть, скільки “Drupal гуру” збереться на Lviv Euro Drupal Camp 2015! Не має значення, чи ви фронт енд чи бек енд девелопер, веб дизайнер, QA інженер чи менеджер - кожен знайде цікаві для...

2

Привіт друпалістам! :) Антоніо Гауді, Монсеррат Кабальє, Лео Мессі...Всі ці чудові люди ніколи не бували на ДрупалКоні :) Чому ж ми їх згадуємо тут? Бо вони втілюють неповторний дух одного...

3

Привіт, друпалісти! Насолоджуємося літом? Осінь буде не гіршою, це ми вам обіцяємо. Ми перевірили всі прогнози, вивчили розташування зірок, написали скріпти для визначення дати і місця, з якими...

4

Ці понеділки… Початок робочого тижня часто видається тяжким. Але є один безвідмовний спосіб, як зробити понеділки не такими складними. Це — SymfonyCafe!

5

Що вийде, якщо об’єднати 2 популярні меми — "Keep calm and code on" та "Keep calm and visit Lviv"? А якщо додати до цього швидкий зелений Друпал-бусик, веселий настрій та цікаві...

Subscribe to our blog updates