Ми оголошуємо Lviv Euro Drupal Camp 2014

19.06.2014
 Lviv Euro Drupal Camp 2014
Автор:

За останні півроку ми встигли побувати вже на 2-х міжнародних Drupal-подіях: Drupal Dev Days в місті Сегед (Угорщина) та на DrupalCon North America в Остіні (США). Тепер вже нам точно є з чим порівняти те, що увійшло в традицію Львівської Друпал-події.

І нас дуже радує той факт, що незважаючи на географію, об'єднує всіх цих людей загальна позитивна хвиля відкритості у спілкуванні, бажання допомогти один одному, поділитися досвідом, але найголовніше - повеселитися на повну!

Хто з вас зможе забути минулорічний турнір з Texas Hold'em після всіх тих захоплюючих роздач і all-in, запальну вечірку під ритми рок- і блюз-хітів минулого століття, ну і продовження вечора в дружній компанії (ще кілька годин тому абсолютно незнайомих тобі) друпалістів з Молдови, Білорусі, Росії та України? Скільки нових корисних знайомств було заведено! Скільки позитивних емоцій було отримано! А вже скільки пива випито ... :)

Ці тусовки заряджають енергією на кілька місяців вперед! А займатися організацією такого заходу - суцільне задоволення. Адже стараємося ми як для рідних, якими стали всі ви для нас за 2 попередніх заходи у Львові.

Цього року ми вирішили відкрити ширше "завісу" Львівської події. Але всі секрети поки розкривати не будемо. З того, про що вже можемо вам розповісти - буде захоплюючий лазертаг, веселий пікнік на природі, код спринт, а пиво можна буде не тільки попити, а й позмагатись в такий популярний Beer-pong!

Ми обіцяємо - буде круто!

P.S. До речі, вже почалася рання реєстрація на кемп :)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ми стали бронзовими спонсорами Drupal White Nights! Подія відбуватиметься 7-го червня у Санкт-Петербурзі. Приходь і підтримай Drupal спільноту.

2

Готуємося до Drupal Developer Days! Цього року вони відбудуться 24-30 березня в Угорщині у місті Сегед. Ми їдемо на цю подію у якості Coffee and Snacks Sponsor!

3

Дотримуючись доброї традиції, цього року ми знову анонсуємо Lviv Euro Drupal Camp 2013, який пройде 12–13 жовтня.

4

20 квітня 2013 року у приміщенні ЛНТУ відбувся І етап 38 Міжнародної Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2013, яка є складовою частиною відбіркових змагань Першості...

5

Для нашої компанії ця подія важлива і цікава не лише  з дослідницької та споглядацької точок зору, але й наповнена високим статусним змістом, адже наша делегація вперше їде  на...

Subscribe to our blog updates