Lutsk DrupalCamp 2017 чекає 7 жовтня на всіх поціновувачів Drupal

18.08.2017
Lutsk DrupalCamp 2017
Автор:

Організовувати і проводити Друпал Кемпи нашою компанією уже декілька років поспіль стало хорошою традицією, яку ми з радістю продовжуємо і цієї осені. Згадаймо, що було заплановано на Lviv Euro Drupal Camp 2013, як круто проводився час на Lviv Euro DrupalCamp 2014, якими цікавими моментами запам’ятався Lviv Euro DrupalCamp 2015 та перегляньмо яскравий звіт з яскравого Lviv Euro DrupalCamp 2016. То як? Пройнялись атмосферою? Згадали власні історії та враження? Чи, можливо, жалкуєте, що побували не на всіх або на жодній з вищезгаданих подій? Тоді не проґавте чергову масштабну конференцію для всіх любителів Drupal! 7 жовтня 2017 року — це один надзвичайно продуктивний та незабутній день, коли зберуться 14 доповідачів та близько 300 учасників, серед яких можете бути і Ви!

Нова локація — нові враження

Як ви помітили, наші попередніі Друпал Кемпи відбувалися у славетному місті Лева. Цьогоріч ми вирішили розширити географію і зробити місцем проведення місто, яке теж має старовинну історію, теж є туристичним і цікавим, теж є обласним центром і назва якого, до речі, теж починається на літеру «Л» — місто Луцьк.

Новий кемп — нові знання

Відвідати Lutsk DrupalCamp 2017 означає поєднати приємне з корисним. Протягом першої частини заходу ви зможете взяти участь в актуальних дискусіях та зустріти доповідачів, які охоче поділяться своїми практичними знаннями, набутим досвідом, історіями успіхів і невдач, висновками, дадуть поради, які стануть у пригоді у вашій подальшій професійній діяльності. Зокрема, говоритиметься, звісно, ж про Drupal, а також про Composer, Paragraphs, малобюджетні та не тільки проекти, синхронізацію даних між зовнішніми сервісами та про багато іншого цікавого та корисного. Для того, щоб дізнатися точні теми доповідей та імена спікерів, стежте за нашими сторінками у соцмережах, де ми поступово розкриватимемо ці секрети.

Якщо в Луцьк, то й в Луцький замок!

Найперша асоціація з Луцьком, яка виникає у багатьох — це, звичайно, замок Любарта. Якщо ж ви з тих, хто бачив цю величну пам’ятку архітектури XIVст., визнану як одне з семи чудес України, лише на звороті 200-гривневої купюри, тоді це ще одна причина вирушити на Lutsk DrupalCamp 2017 та побачити все на власні очі. Відчути всю велич мурів замку, освітлених вечірніми вогнями, зможете на afterparty, яке стане яскравим завершенням. Як кажуть, зробив діло — гуляй сміло! Збагатившись корисними знаннями, ви насолодитесь драйвом рок-музики, смаком пива та закусок, а також спілкуванням з новими та старими друзями і колегами.

Новий кемп — нове правило

Важливо пам’ятати, що рекрутерство під час Lutsk DrupalCamp 2017 не схвалюється. Розуміємо, що при такій концентрації професіоналів ІТ-справи важко втриматися від спокуси завербувати собі хорошого спеціаліста. Однак, метою заходу є обмін досвідом та популяризація української Drupal-спільноти. Тому, будемо раді бачити у ваших очах тільки жагу до нових корисних знань та позитивних емоцій!

Поспішайте придбати квиток!

Уже з нетерпінням чекаєте наближення 7 жовтня?! Ми також! Пам’ятаймо, що чим менше днів залишатиметься до заходу, тим більш зростатиме ціна. Отож, радимо поквапитися і хутчіш замовити квитки собі та друзям. А для студентів у нас є приємна новина! Шара, прийди! Всього 50 квитків дістануться тим з вас, хто надійшле нам свої найоригінальніші та найпереконливіші доводи, чому саме Ви заслуговуєте на безкоштовний квиток. Мерщій заповнюйте форму та станте одним зі щасливчиків.

Отож, ми, незмінні засновники та організатори, чекаємо вас усіх 7 жовтня на Lutsk DrupalCamp 2017! До зустрічі! :)

Голосів: 6 Рейтинг: 2.3

Також по темі

1

"Drupal changed my life”. Кожен з нас може сказати це напевне, тому ми й вирішили розмістити таку фразу на своїх футболках. Ми хочемо розвивати Drupal, тож не дивно, що ...

2

Що було мегацікавого та унікального на зустрічі? Хто і кого змусив плакати своєю натхненною доповіддю? За яких обставин закохався Віктор Левандовський? Що є головним у веб-розробці — мови...

4

Весна у розквіті! Саме час для оновлення, покращення і очищення у всьому, включаючи сайти. Не дивно, що служба підтримки сайтів...

5

Час пригадати деякі важливі моменти року, що минає. А для більш яскравих вражень ми їх оформили в інфографіку. Бувай, 2016-й, і дякуємо за наступне:

Subscribe to our blog updates