Lutsk DrupalCamp 2017 як ще один крок до DrupalCon Ukraine

10.10.2017
Lutsk DrupalCamp 2017
Автор:

Кілька місяців тому ми оголосили про Lutsk DrupalCamp 2017, а тепер можемо гордо заявити, що ми таки це зробили! Як неодноразово повторювалося і як було написано на футболах, ця подія — це плюс один крок до DrupalCon Ukraine!

Lutsk DrupalCamp 2017

Ранок на Lutsk DrupalCamp 2017

Гостей зустрічали усміхнені організатори, реєстрували та видавали сумки з мерчем. Хтось смакував каву, хтось пив чай, хтось давав інтерв'ю ЗМІ, хтось обмінювався словами з колегами. Всі шукали більше знайомих облич, обіймались та тиснули руки старим друзям.

Lutsk DrupalCamp 2017

Lutsk DrupalCamp 2017

Lutsk DrupalCamp 2017

Офіційна частина Друпал-кемпу у Луцьку 

Конференція відбулася в розважальному комплексі Adrenaline City. Зали кінотеатру якнайкраще підходять для цієї мети, бо сидіння влаштовані таким чином, що слухачі на останніх рядах знаходяться високо, тож всім однаково добре видно все, що відбувається. Великі екрани зручно відображають слайди, підготовлені спікерами.

Доповіді про Друпал читалися в двох залах одночасно, щоб відвідувачі мали вибір, куди піти і які теми прослухати. Це була головна зала і зала Adyax, названа на честь золотих спонсорів.

Lutsk DrupalCamp 2017

Тут панувала дружня атмосфера, жарти, багато взаємодії з аудиторією, велика кількість піднятих рук та аплодисментів, багато питань і відповідей в обох напрямках, так що і спікери, і слухачі задовольнили свою цікавість, дізналися щось нове, поділилися досвідом і знаннями.

Кожен спікер мав власний стиль. Хтось слідував чіткому плану і заготовкам, хтось більше провокував дискусію і обговорення. Був практикум, де вся аудиторія ділилася на команди та виконувала завдання, щоб вдосконалити свої навички роботи з технічним завданням.

Lutsk DrupalCamp 2017

Кожному доповідачеві вручили подяку за вклад в розвиток української Друпал-спільноти, адже кожен виступ  — це ще один крок на шляху професійного росту програмістів та крок назустріч успішному майбітньому ІТ-сфери України.

Lutsk DrupalCamp 2017

Lutsk DrupalCamp 2017

Lutsk DrupalCamp 2017

Під час кава-брейків та обіду було багато спілкування. Присутні ділилися враженнями та знаходили нові знайомства.

Lutsk DrupalCamp 2017

Золотий спонсор Adyax розігрував три портативні колонки та неоновий світильник у формі Дарта Вейдера.

Lutsk DrupalCamp 2017

Срібний спонсор EPAM дарував різні призи тим, хто зміг зібрати пазл за хвилину чи менше. Крім того, двоє щасливчиків, чиї імена обрали рандомно, отримали павербанки.

Lutsk DrupalCamp 2017

І як же без загального фото на пам’ять про цей чудовий день. Нас було так багато! Майже 300 прихильників Друпалу прибули на Lutsk DrupalCamp 2017!

Lutsk DrupalCamp 2017

Афтепаті у Луцькому замку

Як кажуть, зробив діло — гуляй сміло! Друпалісти вміють працювати і вміють відпочивати. За офіційною частиною слідувала неофіційна, яка відбулася в замку Любарта XIV століття.

Lutsk DrupalCamp 2017

Lutsk DrupalCamp 2017

Lutsk DrupalCamp 2017

Пиво, хліб і м'ясо — так по-середньовічному. Грильові ковбаски, стейки та печена картопля готувалися прямо перед очима всіх, хто залишився на афтепаті.

Lutsk DrupalCamp 2017

Lutsk DrupalCamp 2017

Мелодійні звуки для вух друпаларів дарував луцький рок-гурт «Jackson Crack».

Lutsk DrupalCamp 2017

Атмосферу середньовічного замку також доповнювали приборкувачі вогню, які демонстрували свої небезпечні неймовірні трюки під зоряним небом. Луцький театр «Fire Dance» завершив свій вражаючий виступ палаючим написом «LUTSK DRUPAL CAMP 2017».

Lutsk DrupalCamp 2017

Ми дякуємо кожному відвідувачеві, кожному доповідачеві, кожному спонсору та кожній людині, яка так чи інакше сприяла тому, щоб ця чудова подія відбулася. Ми поділилися своїми найяскравішими враженнями від Lutsk Drupal Camp 2017 у цій статті. Діліться своїми в соцмережах чи поштою.

До зустрічі на наступних кемпах в наступні роки!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Не проґавте масштабну конференцію для всіх любителів Drupal! 7 жовтня 2017 року — це один надзвичайно продуктивний та незабутній день, коли зберуться 14 доповідачів та близько 300 учасників, серед...

2

"Drupal changed my life”. Кожен з нас може сказати це напевне, тому ми й вирішили розмістити таку фразу на своїх футболках. Ми хочемо розвивати Drupal, тож не дивно, що ...

3

Що було мегацікавого та унікального на зустрічі? Хто і кого змусив плакати своєю натхненною доповіддю? За яких обставин закохався Віктор Левандовський? Що є головним у веб-розробці — мови...

5

Весна у розквіті! Саме час для оновлення, покращення і очищення у всьому, включаючи сайти. Не дивно, що служба підтримки сайтів...

Subscribe to our blog updates