Гід із цільових сторінок WordPress: як створити та вдосконалити вашу Landing Page

23.09.2020
WordPress Landing Pages: How to Create and Optimize
Автор:

Добре розроблена цільова сторінка WordPress може принести стільки переваг компанії, як ніяка інша стратегія. Тому ви повинні знати, як створити цільову сторінку в WordPress і як наповнити її належним вмістом.

Сьогоднішній блог буде корисним для тих, хто хоче створити цільову сторінку WordPress, а також для тих, хто вже має сторінку, яка працює не так, як хотілося б.

Компанія веб-розробки Internetdevels надасть вам основи для створення ефективної цільової сторінки WordPress. 

Що таке WordPress Landing Page?

Простіше кажучи, цільові сторінки WordPress покликані привернути увагу клієнта та показати їм, що їм дійсно потрібні ваші продукти та послуги. Тобто, кінцевим завданням Landing Page є виконання клієнтом певної дії.

Цілі створення Landing Page включають:

 • збільшення кількості передплат на розсилку новин
 • придбання конкретного товару або послуги
 • перехід за посиланням

та інше.

Приклад цільової сторінки WordPress

Example WordPress Landing Page

Навіщо вам потрібна цільова сторінка WordPress?

Створивши цільову сторінку, ви зможете керувати вашим клієнтом і впливати на його рішення. Якщо на вашому сайті немає такої сторінки, то ви дозволяєте долі і клієнтам вирішувати, що їм робити. А вам це не треба. Вам потрібні активні користувачі, які купують у вас.

Також не забувайте, що цільова сторінка - це не те ж саме, що і домашня сторінка.

На головній сторінці відвідувачі можуть виконувати різні дії і натискати різні кнопки. Цільова сторінка створена для однієї основної мети.

Переваги створення цільової сторінки:

1. Зростання коефіцієнти конверсії

Однією з основних причин створення цільової сторінки є бажання збільшити кількість конверсій на вашому веб-сайті. І ці сторінки дійсно працюють - інакше ми б не присвячували їм цілий блог.

2. Підвищення довіри до вашого бренду

Добре розроблені та продумані цільові сторінки показують відвідувачам, що ви можете допомогти вирішити їх проблему швидко та професійно. Як результат, це сприяє підвищенню довіри до вашої компанії.

3. Охоплення більшої кількості потенційних клієнтів

Створення цільової сторінки WordPress дозволяє отримати більше клієнтів, яких пізніше можна перетворити на платоспроможних клієнтів.

4. Покращення SEO

Цільові сторінки допомагають підвищити SEO. Вони приводять клієнтів на ваш сайт, а це означає, що вони збільшують кількість органічного трафіку та підвищують  ваші позиції в пошукових системах.

5. Отримання інформації про клієнтів

Хороша перевага цільових сторінок полягає в тому, що вони надають вам інформацію про ваших потенційних клієнтів (наприклад, їх електронні адреси тощо). Ви можете ефективно використати їх у майбутньому.

6. Підвищення обізнаності про бренд

Дуже часто саме цільова сторінка сприяє впізнаваності вашого агентства чи компанії. Підвищення поінформованості про бренд - приємний бонус від створення цільових сторінок.

Переваги створення цільової сторінки:

Які елементи повинна містити ефективна цільова сторінка?

Ви можете зробити цільову сторінку, яка не буде працювати. А ще ви можете створити ефективну цільову сторінку, яка принесе море переваг вашому бізнесу.

Ефективний Landing повинен містити такі обов’язкові елементи:

 • Головний заголовок і підзаголовок

Головний заголовок - це перше, що бачать ваші потенційні клієнти. Тому він повинен відразу привертати увагу відвідувачів і давати їм чітке уявлення про те, що саме ви їм пропонуєте.

Підзаголовок уточнює заголовок і розкриває, яку саме вигоду отримує клієнт від цієї пропозиції.

 • Актуальне зображення

Візуальна складова грає не меншу роль, ніж заголовок цільової сторінки. Тільки вибравши правильні зображення, ви зможете привернути увагу користувачів і підштовхнути їх до наступного кроку. Всі зображення повинні бути якісними і стосуватися вашого продукту чи послуги.

 • Форму для заповнення

Форма для заповнення даних повинна бути такою, щоб відвідувачі захотіли заповнити її і залишити свої особисті дані. Зробіть красивий дизайн форми і постарайтеся зменшити кількість полів. Людям не подобається заповнювати багато полів.

 • CTA

Заклик до дії - це останній поштовх до подальших дій. Щоб заклик до дії спрацював, він повинен бути добре сформульованим і переконливим. CTA може бути кнопкою або просто окремим реченням. Не забудьте виділити CTA іншим, яскравим дизайном. 

Які елементи повинна містити ефективна цільова сторінка?

Як створити WordPress Landing Page з високим рівнем конверсій? 

Сьогодні ми збираємося описати 2 основних способи створення цільової сторінки WordPress:

Спосіб 1. Створіть приголомшливу цільову сторінку WordPress з допомогою компанії по веб-розробці Internetdevels

Якщо ви новачок в роботі з WordPress, або у вас вже є веб-сайт на WordPress, то кращим рішенням для вас буде допомога професійного агентства веб-дизайну. 

Основні переваги найму Internetdevels:

1. Ви отримаєте готову цільову сторінку WordPress за половину часу, який треба було б витратити, щоб зробити це самостійно.

2. Ми подбаємо про те, щоб установка плагіна не порушила роботу вашого сайту в цілому.

3. Ви отримаєте якісний продукт, без помилок, який буде підібраний саме під вашу сферу діяльності і побажання.

Спосіб 2. Створення цільової сторінки за допомогою плагіна WordPress

WordPress - це зручна система, так як дозволяє встановлювати плагіни для додавання будь-яких функцій.

Для того, щоб створити цільову сторінку, вам потрібно знайти відповідний плагін і додати його на ваш WordPress сайт.

Топ 10 кращих WordPress плагінів для створення цільової сторінки:

 1. Elementor
 2. Beaver Builder
 3. Divi
 4. OptimizePress
 5. Leadpages
 6. Coming Soon Pro by SeedProd
 7. Thrive Architect
 8. Unbounce Landing Pages
 9. CMP – Coming Soon & Maintenance Plugin by NiteoThemes
 10. Landing Page Builder 

Вашим основним завданням буде правильно все встановити і налаштувати, щоб новий плагін не впливав на роботу вашого сайту в цілому.

Чому Internetdevels для створення цільової сторінки WordPress?

Якщо ви хочете створити цільову сторінку, не витрачаючи годинни часу на встановлення, то просто зверніться до професійних веб девелоперів.

Ми обіцяємо виконати завдання в два рази швидше, ніж раніше. Зв'яжіться з компанією, що займається веб-розробкою, щоб налаштувати і встановити потрібний WordPress Landing Page плагін.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Оптимізація конверсії може здаватися чимись незрозумілим. Тому сьогодні ми розповімо вам, що цей “секретний код” означає.

2

Чи знаєте ви, як збільшити кількість...

3

Якщо одного дня ви запускаєте сайт для стартапу, то розраховуйте, що він повинен мати здатність рости разом із вашим бізнесом. Інтернет-магазини особливо сильно потребують цього вміння. Давайте...

4

Сьогодні поговоримо про одну специфічну вимогу, яку медичні сайти повинні виконувати. А саме, йтиметься про HIPAA-сумісність для медичних сайтів: що вона собою являє, яким сайтам вона потрібна, що...

5

Вбудувавши стрічку з соцмереж на сайт, ви можете розраховувати на ...

Subscribe to our blog updates