IT Day Rivne: як ми розповідали про перспективи в ІТ!

19.11.2015
IT Day Rivne: як ми розповідали про перспективи в ІТ!
Автор:

Інформацію про ІТ-сферу треба активно поширювати, адже це перспективний напрямок розвитку на сьогодні. З цією метою, 7 листопада у Рівному компанія InternetDevels провела конференцію, присвячену вибору професії ІТ-спеціаліста. Захід зібрав більш, ніж 70 учасників, адже програма включала досвідчених доповідачів з Луцька, Рівного та Києва. Всі учасники зустрілись в приміщенні гостинного партнера — Комп’ютерної Академії “ШАГ”.

IT Day Rivne

Конференцію розпочав Павло Махринський, СЕО InternetDevels, який вступним словом задав хороший та позитивний старт події. І… почалися доповіді. Кожна по-своєму цікава, мотивуюча та корисна майбутнім ІТ-спеціалістам. 

IT Day Rivne

Першу доповідь “Куди рухається WEB” представив Іван Тібеж, CTO в Drudesk. Як працює інтернет? Що таке web-програмування? Що треба знати майбутньому розробнику і з чого краще почати навчання? Учасники отримали відповідь на багато питань та дізналися чимало нового. 

IT Day Rivne

Другою виступила Анастасія Ленчинська, Head of Rivne office в InternetDevels, яка провела майстер-клас на тему: “Дорожня мапа власної кар'єри. Бізнес-модель для фрілансера”. Кожен мав змогу сформувати свою бізнес-модель, побачити її переваги та недоліки, а також отримати від Анастасії цінні поради з її власного досвіду роботи на фрілансі.

IT Day Rivne

Наступна доповідь — “Стан ігрової індустрії: її тренди і виклики”, яку представив Тарас Тарасов, Co-Founder and CEO в JoyRocks. Чому сфера розваг така затребувана і так швидко розвивається? Які особливості роботи в ній та вимоги ігрових компаній до працівників? Як створити гру та заробити на ній перший мільйон? :) Доповідь була настільки цікавою та динамічною, що питання задавалися не тільки в кінці доповіді, а й в перервах конференції.

IT Day Rivne

Четверту доповідь представив Валентин Будкін, IT-директор в КТС: “Внутрішня розробка в українському IT-бізнесі — не тільки 1С”. Які проекти реалізовуються в Україні та які найбільш затребувані? Які переваги та недоліки при роботі із національним замовником? Учасники почерпнули чимало нової та корисної для себе інформації.

IT Day Rivne

Наступна доповідь “Як знайти своє місце в IT. Нетехнічні професії” була представлена Марією Письменною, Event&Marketing manager в InternetDevels. Якщо ви плануєте працювати в сфері ІТ — не варто орієнтуватись лише на професії QA та програмістів, адже є великий спектр інших не менш цікавих та важливих спеціальностей: marketing, sales, content, project, event менеджер. Особливо варто звертати увагу на особисті навички та знати, де отримати необхідні знання.

IT Day Rivne

Не менш цікавою була доповідь Олега Костюкевича, Local expert, insurance expert в Lionest, який розказав “Як зробити свій внесок в розвиток сервісу Google Maps” та як саме можна використовувати ці сервіси для просування власного бізнесу в інтернеті.

IT Day Rivne

Олександр Барков, CEO в DEWEB Studio, відповів на питання, які турбували більшість в залі: як можна потрапити в ІТ компанію, з чого почати навчання, яких спеціалістів сьогодні потребує сфера, а яких на ринку забагато? У своїй доповіді: “Шлях джуніора. Як стартувати роботу в IT і не зупинятись в розвитку” він показав “внутрішню кухню” ІТ-компанії. Зі слів учасників, після цієї доповіді багато з них по-іншому дивляться на сферу ІТ і реальніше оцінюють свої можливості.

IT Day Rivne

На завершення Ярослава Скрупник, HR manager в InternetDevels, провела інтенсивний майстер-клас: ”Власний бренд. Цінність на ринку праці”. На що звертають увагу HR в ІТ-компаніях? Як бути цінним на ринку праці серед сотень інших спеціалістів, навіть якщо ти новачок? Майстер-клас став гарним підсумком конференції, адже після отриманих знань цілком можна починати готуватися до своєї першої співбесіди :)

На закінчення конференції компанія InternetDevels приготували приємні сюрпризи для учасників та подарувала усім на пам’ять оригінальні чашки, а найактивніша учасниця доповідей отримала нашу фірмову футболку!

IT Day Rivne

Але який же ІТ-захід без after party? Після закінчення доповідей всі учасники зібрались у пабі неподалік, де спілкувались у неформальній атмосфері. Вечір пройшов цікаво та весело, у всіх з’явилося багато нових знайомих.

Ми раді, що змотивували людей на побудову кар’єри в сфері ІТ. Доповідачі допомогли сформувати бачення напрямку руху ІТ-сфери, особливостей роботи в ній, можливостей, які відкриваються кожному. У кожного свій шлях “потрапити в ІТ-компанію”, але люди творчі, неординарні, які бажають вчитися та розвиватися, врешті-решт стануть нашими колегами.

3 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ми були разом багато років і сподіваємось, що все найкраще й досі попереду! Так, ми схожі багато в чому. Зараз, коли наближається велика дата (19 листопада - реліз Drupal 8), ми вирішили...

2

Поки Drupal-розробники відточують свою майстерність на таких конференціях, як Lviv...

3

Друпалісти, затамуйте подих і порахуйте до 8!“Велика Вісімка”, також відома як Drupal 8, буде нарешті випущена 19 листопада. Безліч Drupal-команд з усього світу почали готуватися до вечірок на...

4

Дорогенькі друпалісти, ми це зробили! :) Lviv Euro DrupalCamp 2015 перевершив усі очікування і перетнув межу в 200 учасників. Час насолоджуватися звітом і шукати свої симпатичні личка на...

5

Лише уявіть, скільки “Drupal гуру” збереться на Lviv Euro Drupal Camp 2015! Не має значення, чи ви фронт енд чи бек енд девелопер, веб дизайнер, QA інженер чи менеджер - кожен знайде цікаві для...

Subscribe to our blog updates