IT Cafe VI

03.06.2015
IT Cafe Lutsk
Автор:

Останні дні весни, тепло… А нам лиш би зібратися і про ІТ говорити! А чому б ні? Ми, айтішники, люди компанійські і веселі, тому нам норм ;)

В такій невимушеній атмосфері і проходило вже шосте луцьке ІТ Cafe. Цього разу вирішили навіть дещо змінити формат заходу. По-перше, InternetDevels вперше запросили учасників в гості до себе на офіс. А по-друге, на учасників чекав сюрприз — запрошена доповідачка зі Львова з воркшопом по управлінню часом. Але про все по порядку :)

30го травня був ще й велодень! Круто так співпало. Тому наших відвідувачів виїхала зустрічати така чарівна велосипедистка. І велодень достойно відзначила, і на IT Cafe побувала — гарно вийшло!

IT Cafe bicycle

Відвідувачі виявились пунктуальними, а багато хто навіть знайшов наш офіс самотужки. Насправді це — нічого так досягнення! Реєструємось, взуваємо зручненькі домашні капці, влаштовуємось і… Поїхали!

IT Cafe Lutsk registration

Першою доповідала наша львівська гостя — Марія Мудра-Олійник. Розповідала, як знайти своє місце у ІТ. Доповідь була просто чудова — цікава, з прикладами і жартами. Ну і дуже корисна для тих, кому кортить знайти себе в ІТ і визначитись з напрямом діяльності.

Mariia Mudra reporter

Друга доповідь виявилась ніби продовженням першої — Іван Тібеж розповідав, як можна навчитись програмувати самотужки, навіть не виходячи з дому. Він підготував цілий список сервісів, які можуть в цьому допомогти.

Ivan Tibezh IT Cafe reprter

Після двох доповідей з активним обговоренням саме час перекусити і випити кави чи чаю.

IT Cafe Lutsk coffee break

А тепер — воркшоп! Марія поділилась практичними порадами щодо планування і організації свого часу. Відвідувачі активно цікавились її досвідом, розпитували про деталі і заеписували найцікавіше. Аж шкода було розходитись…

IT Cafe workshop

А далі буде ще цікавіше, бо настало літо — пора чудової погоди, фруктів та хорошого настрою :) В планах організаторів і ІТ-пікнік, і цікаві змагання для всіх, хто не байдужий до ІТ-сфери. А щоб не пропустити анонси — долучайтесь до наших соц. мереж:

www.facebook.com/ITCafeLutsk

vk.com/it_kafe

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Доставку Друпал до Рівного замовляли? :) Ось і ми!

2

Веб-програмісти завжди будуть забезпечені добре оплачуваною та цікавою роботою — як в Україні, так і за кордоном. Стати веб-програмістом "з нуля" допоможе школа веб-програмування OxIT, що з’...

3

Ми в захваті від Друпальних поїздок! Завжди виходить шикарно завдяки класним людям поруч ;)

4

Наближається неймовірно масштабна подія — DrupalCon LA, яка об'єднує тисячі справжніх Drupal-ентузіастів з усіх куточків світу. Звісно, така подія не може пройти без InternetDevels!

5

DrupalTour Вінниця: завойовано вже п'яте місто!

Subscribe to our blog updates