Drupal змінює життя, або як InternetDevels побували на DrupalCamp Kyiv 2017

13.06.2017
Як InternetDevels побували на DrupalCamp Kyiv 2017
Автор:

"Drupal changed my life”. Кожен з нас може сказати це напевне, тому ми й вирішили розмістити таку фразу на своїх футболках. Ми хочемо розвивати Drupal, тож не дивно, що InternetDevels стали срібним спонсором і учасником одного з найбільших Drupal-заходів — DrupalCamp Kyiv 2017. Переповнені враженнями, ми готові поділитися ними з вами!

DrupalCamp Kyiv 2017 і метушливий, але солодкий ранок

Посеред усієї метушні готелю "Bratislava", у нас як у спонсорів був більш метушливий ранок, ніж у інших гостей. На щастя, організатори запропонували поповнити запаси енергії солодкою випічкою та кавою.

Наша чарівна Drupal-стіна на DrupalCamp Kyiv 2017

Тож ми почали готувати чарівну Drupal-стіну. Ми встановили її, щоб кожен міг лишати контакти, використовуючи стікери та різнокольоровий пластилін. Кріпиться добре — аби довго лишатись на зв'язку!

Стіну було встановлено. Що ж, начебто все було готово... але чогось не вистачало. Цією важливою частинкою пазлу виявились наші усміхнені обличчя. Ось тепер стіна виглядала ідеально!

І була готова приймати зацікавлених гостей.

З ким їхати на DrupalCamp Kyiv 2017? Тільки з найкращими друзями!

Ми приїхали на Camp з дочірнею компанією та найкращими друзями, службою підтримки сайтів Drudesk. Подивіться, як гарно поєднуються наші лого.

DrupalCamp Kyiv 2017 та його спікери

Спікери на Кемпі були неймовірними — в кожного з них була власна аудиторія шанувальників, яка прийшла послухати саме їх. На додачу до відомих імен, вибір тем в 4-5 потоків був просто фантастичним.

Великим кроком вперед стала збільшена кількість доповідей англійською мовою — як від зарубіжних, так і від українських друпалістів. Було дуже приємно чути безліч питань до зарубіжних гостей англійською мовою від українських слухачів, серед яких були хлопці з InternetDevels і Drudesk.

Спілкування з класними людьми на DrupalCamp Kyiv 2017

Ну і, звісно, поринути в спілкування зі старими друзями та новими знайомими — це те, чого кожен очікує від подібних заходів. Це почалося на кава-брейках і продовжилось на афтепаті. Градус "чудовості" усіх цих людей просто зашкалює!

Раді отримувати подяки

Один з обов’язків спонсора — виголосити невеличку промову і прийняти диплом про подяку. Наша Даша впоралася з цим дуже добре. Наприкінці промови вона повернулася до аудиторії спиною... але для того, щоб підсумувати все фразою “Drupal changed my life”. Організатори пожартували, що, як вони сподіваються, ці зміни на краще. Ні, не на краще! А на найпрекрасніше і найфантастичніше!

Іншими пам'ятними моментами зустрічі став розіграш призів від організаторів та спонсорів, код-спринт наступного дня з мудрими ідеями та смачною піцою, ну і, звісно, чудовий рівень організації DrupalCamp Kyiv 2017.

Дякуємо організаторам та учасникам! Нехай Drupal і далі творить дива в нашому житті. Сподіваємось побачити вас усіх в найближчому майбутньому!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Що було мегацікавого та унікального на зустрічі? Хто і кого змусив плакати своєю натхненною доповіддю? За яких обставин закохався Віктор Левандовський? Що є головним у веб-розробці — мови...

3

Весна у розквіті! Саме час для оновлення, покращення і очищення у всьому, включаючи сайти. Не дивно, що служба підтримки сайтів...

4

Час пригадати деякі важливі моменти року, що минає. А для більш яскравих вражень ми їх оформили в інфографіку. Бувай, 2016-й, і дякуємо за наступне:

5

Рівно рік тому, 19 листопада, Drupal 8 офіційно вийшов у світ. От і прийшла чудова нагода зібрати усі наші статті та огляди, які ми написали про нього. Серед них — як статті для легкого читання,...

Subscribe to our blog updates