InternetDevels у списку найкращих українських веб-розробників від Clutch

03.09.2015
InternetDevels у списку найкращих українських веб-розробників від Clutch
Автор:

Хей, друпалісти! Які маєте новини – хороші або ще кращі? Бо нам більше несила стримувати позитивні емоції: американський дослідник світової IT-індустрії Clutch відзначив нас серед 12 Найкращих веб- і софт-розробників України. Непогано, еге ж? Особливо якщо взяти до уваги, що ми – єдина Друпал-компанія у списку.

Досягнути такої позиції не так легко, як спочивати на лаврах. Ми тяжко працювали, щоб задовольнити найвимогливіших клієнтів – а це основний показник для Clutch. Тож оплески: InternetDevels отримав оцінку “Чудово” у категорії “Присутність на ринку” (9,6 бала) і “Дуже добре” у категоріях “Відгуки” (8,83) та “Клієнти і досвід” (8,05).

Ми собі підозрюємо, що це через поєднання досвіду наших розробників і дизайнерів із уважним підходом до клієнтів. Щоб цей підхід виокремити, ми реалізували проект DruDesk, а також поширювали нашу любов до Друпалу і веб-розробок через DrupalTour, DrupalCamps і IT School (дізнатися більше про них ви завжди можете на нашому блозі).

Щодо Clutch, то цю компанію поважають у світі. Вона займається веб- і софт-аналітикою, обробляючи великий обсяг інформації і визначаючи лідерів IT-бізнесу у світі. Clutch базується у Вашингтоні, а звіти про IT-лідерів у різних країнах публікує щорічно.

Тому радість від визнання нас серед найкращих веб- і софт-розробників України подвійна. Ми працюватимемо ще наполегливіше, щоб забезпечувати найкращий сервіс для наших клієнтів.

3 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

DruDesk, нова Drupal сапорт-служба від InternetDevels, уже має доволі багато щасливих клієнтів. Людям подобається, коли їхні проблеми вирішують професійні “вирішувачі проблем”! :) ...

2

У цій статті ми розглянемо 2 способи реалізації вебсокетів: з допомогою Node.js та веб-серверу Tornado; з допомогою php (бібліотеки Ratchet) та js.

3

20 порад, як покращити юзабіліті сайту електронної комерції і отримувати від нього вищий прибуток.

4

У нашому блозі ми розповідаємо про те, як правильно налаштувати стандарти відображення сайту на Wordpress для різних мов.

5

Компанію InternetDevels було включено до списку найкращих розробників на Drupal за версією Clutch.co

Subscribe to our blog updates