InternetDevels гордий називатись найкращим партнером з розробки в Україні на 2020 рік за версією Clutch!

17.08.2020
InternetDevels Proud to be Named a Top Development Partner in Ukraine for 2020 by Clutch!
Автор:

Тут, в InternetDevels, ми розуміємо, що для нової компанії може бути важко балансувати між високоякісною веб розробкою та постійним зростанням. Тому ми тут, щоб допомогти! Ми лідуюче агентство в розробці, яке спеціалізується на Drupal та WordPress. Маючи понад десятиліття перевіреного часом досвіду, ми знаємо як задовольнити ваші потреби, створити спеціальні проекти та знайти ключ для вирішення проблем. 

 InternetDevels Proud to be Named a Top Development Partner in Ukraine for 2020 by Clutch

На знак нашого успіху та відданості, нас було названо лідуючою фірмою з розробки в Україні по версії Clutch, сайту перевірених відгуків. Вони використовують унікальний метод оцінювання для порівняння лідерів у багатьох сферах послуг.

Ця винагорода, насправді, належить нашим клієнтам. Вони знайшли час, щоб зв’язатись з представниками Clutch, та оцінити наш вплив на їхній бізнес. Нас оцінювали за якістю, сервісом та загальною ціною наданих послуг. Ми щасливі сказати, що ми отримали відмінні 4.7 з 5 зірок! Перегляньте один з наших останніх відгуків нижче:

recent reviews

“Ми готові надавати таке велике значення нашим клієнтам та загалом технологічній спільноті! Ця перемога - лише перша з багатьох. Дякую всім!”  - Віктор Левандовський генеральний директор на засновник InternetDevels та Drudesk.

Ми неймовірно щасливі, отримати цю винагороду і сподіваємось допомогти ще більшій кількості клієнтів та процвітати довгі роки! Залиште нам повідомлення, якщо ви хочете співпрацювати над проектом з нами сьогодні!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Нові обставини, такі як пандемія, дали додатковий поштовх популярності віртуальних подій, тож багато компаній лише розпочинають втілювати цей формат. Давайте розберемося в деталях, як...

2

Кожна контрибуція змушує Drupal сяяти ще яскравіше! Команда InternetDevels розуміє це — і тому вирішила провести ID Drupal Contribution Day у суботу, 22 лютого. Ми зібралися разом, щоб покращити...

3

Компанії з розробки сайтів InternetDevels сьогодні 12 років! Після минулорічного дня народження всі 12 місяців пролетіли, як мить. Але в кожному було щось приємне, корисне і визначне. Почнімо...

4

Привіт усім! Готуєтесь до ще одного чудового року? А поки число «2019» з’являється на горизонті, ми хочемо підсумувати наші найкращі моменти з позначкою «2018».

5

Компанія InternetDevels досягла нових вершин — 11 років успішної роботи. Ми допомагаємо клієнтам у розробці найкращих програмних рішень.

Subscribe to our blog updates