Вітайте нас у Львові! Новий офіс InternetDevels

14.11.2014
Lviv office InternetDevels
Автор:

Давним-давно у далекій предалекій галактиці… Зачекайте, це було точно 7 років назад, 15 листопада 2007 року в Луцьку, коли було засновано компанію InternetDevels. З того часу наша компанія пройшла довгий шлях: подолала багато перешкод, аби завоювати надійну репутацію на ринку веб-розробки; встановила багато бізнес зв’язків та контактів; зробила вагомий внесок у розвиток Drupal спільноти; оволоділа новими технологіями веб-розробки, наприклад, Symfony… Але завжди можна зробити щось ще!

Озираючись назад, можна сказати, що ми досягли успіху. І справді, з часу заснування компанія стала набагато кращою, а також виросла і зараз ми з гордістю можемо заявити, що ми стали однією з найбільших команд розробників на Drupal в усьому світі! Але ми націлені на невпинний розвиток!

Ринок в цілому і особливо сегмент веб-розробки, зараз дуже вимогливий, адже на ньому діє велика кількість конкуруючих компаній. Але ми готові до цього, адже перемагає лише той, хто намагається виконувати роботу якнайкраще! Саме тому компанія InternetDevels продовжує втілювати в життя нові покращення.

Тож у нас є для вас чудові новини: ми вирішили відкрити нове представництво у Львові в рамках постійного зростання і розвитку нашої компанії! Таким чином, ми матимемо змогу виконувати ще більше проектів і наймати нових спеціалістів з усіх куточків України, а також з-за кордону. Хіба це не круто?

Наш новий офіс буде розташований у мальовничій історичній частині міста Львова. Ми уже почали облаштовувати його відповідно до наших корпоративних стандартів. Тож привітайте нас у Львові!

4 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Сьогодні ми святкуємо визначну подію — опубліковано сотий по рахунку запис у блозі. І ми з радістю знайомимо вас з нашими блогерами!

2

Node.js - це потужна платформа для побудови всіх видів додатків, яка зокрема може інтегруватися з Drupal 7. Як встановити та налаштувати...

3

В нашій компанії є клієнти, котрим, деколи, доводиться довго пояснювати, як працює веб-програмування. Ми зловили себе на думці, що є люди, які просто не знають, про який процес йде мова.

Subscribe to our blog updates