InternetDevels+Drupal = Любов

14.02.2015
We love Drupal
Автор:

Ми серйозно ставимось до Drupal’a. Наші стосунки тривають вже 7 років. Сьогодні День Святого Валентина — гарний привід виразити нашу любов до Drupal. Завдяки Drupal`у ми познайомилися і об’єдналися, і це одна з головних причин нашої любові до нього (тільки вслухайтесь, звучить як ода реальній людині). А от ще не менш вагомі причини нашої любові:

1. Drupal щедрий! Drupal — це open source CMS з найкращою спільнотою однодумців. Кожен може зробити внесок у розвиток системи, і це робить Drupal надзвичайно гнучким! Окрім того, Drupal об’єднує людей ;) Регулярно по всьому світові відбуваються різноманітні події: DrupalCon’и, DrupalCamp’и, DrupalCafe, спринти та інші заходи такого типу — друпалістам є куди сходити!

2. Drupal гарний У Drupal прекрасні можливості для front-end — безліч класних тем і шаблонів. Тому можна зробити свій сайт і функціональним, і приємним оку! Drupal дозволяє зробити тему сайту респонсивною, адаптивною… Та якою завгодно!

3. Drupal думає про майбутнє. Drupal постійно розвивається. І спільнота друпалістів робить свій внесок у його розвиток кожного дня, і ми також. Приємно розробляти сайти на такій динамічній СМS, що дозволяє знайти, або самостійно втілити найкраще рішення для кожної задачі.

4. Drupal надійний. Drupal не лише надає кожному розробнику можливість самовиражатися через свою роботу, але й турбується про безпеку сайтів. Він може успішно протистояти таким атакам, як, наприклад, SQL ін’єкції, або міжсайтовий скриптінг.

Вітаємо Drupal з Днем Святого Валентина!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Модуль Drupal, який дає змогу створювати та налаштовувати за бажанням події rules для node.js.

2

Ви вважаєте систему обміну повідомленнями ВКонтакті зручною? Тепер такий функціонал можна запровадити на вашому сайті. Створений нами Друпал модуль Private message with node.js. допоможе у цьому...

3

А кого ви звинувачуєте у проблемах з вашим сайтом на Drupal? Кожна система має уразливості, але часто безпека та стабільність сайту залежить лише від розробника.

4

Модуль Migrate дозволяє імпортувати вміст сайту в Drupal із інших джерел. Читайте в нашому блозі, як встановити та налаштувати цей інструмент для коректної роботи.

5

Бути членом Drupal спільноти дуже відповідально. Саме тому компанія InternetDevels організувала 3-місячний код-спринт присвячений вдосконаленню CMF. Результати багатообіцяючі....

Subscribe to our blog updates