InternetDevels та платформа Drupal

20.01.2021
InternetDevels web development company – Drupal Open Source Sustainability
Автор:

Здатність платформи бути гнучкою - надзвичайно важлива в сучасних технологічних умовах. Потреби бізнесу весь час змінюються, а вибір правильного інструменту без сумніву допоможе досягнути своїх цілей. Друпал - це одна з таких платформ, які забезпечують гнучкість і стійкість, оскільки дає доступ до близько 42 000 модулів.

При такій великій кількості розробників веб-сайтів важко обрати найбільш відповідного. InternetDevels спеціалізується на розробці веб-сайтів на Drupal, і ми вдячні клієнтам, які довірили нам свої проекти. Приємно бачити успіх вашого бізнесу.

Один з наших оглядів на сайті рейтингів і оглядів B2B Clutch був написаний данським продавцем роздрібної торгівлі - JYSK. Вони мали проблеми з ефективністю їх розробників, і ми збільшили їхню команду. Ми допомогли, надавши розробку користувацьких модулів, тестування виробництва, інформаційну архітектуру, підтримку та обслуговування.

Ми органічно ввійшли в склад команди розробників компанії, і нас назвали компетентними та талановитими Drupal-розробниками. 

the review internetdevels

“Я б сказав, що їхні розробники - надзвичайно високої професійності…[InternetDevels] володіють глибокими і багатосторонніми знаннями про Drupal.” - Менеджер проекту, JYSK Ukraine

Ще один задоволений клієнт - європейська компанія розробки програмного забезпечення, яка найняла InternetDevels для розробки програмного забезпечення для  проведення відео-інтерв’ю з кандидатами на працевлаштування. Вони хотіли покращити програмне забезпечення до рівня, на якому вони зможуть продавати свій продукт в інтернеті і отримувати успішних клієнтів.

the review clutch

Ми виділили менеджера проекту, який постійно був на зв’язку з клієнтом. InternetDevels отримали відгуки про злагоджений та вправно спроектований процес виробництва і професіоналізм, чого не отримала компанія від попередніх співпраць. Клієнт залишився задоволеним партнерською роботою, і повністю довірив нам реалізацію проекту.

“Звичайно, завжди є взлети і падіння, але загалом робота - дуже професійна… Це стабільне середовище, адже у фірмі низький обіг кадрів.” - Головний директор, European Software Firm

Окрім цього, InternetDevels зазначені на The Manifest, де представлені найкращі компанії в своїх сферах. Ви також можете переглянути їх списки проектів і нагород, щоб обрати правильного кандидата для співпраці.

Нам завжди приємно отримувати такі повідомлення від наших клієнтів. Завжди приємно працювати з компаніями і допомагати їх досягати успіхів в їх починаннях.

Звертайтеся до компанії InternetDevels! Ми хотіли б дізнатися більше про вашу компанію так обговорити те, як можна покращити та розвивати ваш бізнес.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

З появою COVID офшорний аутсорсинг отримав нове життя.

2

Інтерактивні карти набирають популярність в діловому світі. Наявність місця розташування компанії на карті сприяє тому, що клієнти довіряють вам більше.

3

Ви думаєте, що плагін резервного копіювання UpdraftPlus WordPress для вашого сайту не потрібен? Ви думаєте, що ваш сайт не може бути хакнутий або просто вийти з ладу з інших причин?

4

Відсоток мобільного трафіку перевищив 60%, а це означає, що все більше людей використовують свої смартфони для пошуку в мережі.

5

Якщо ви розміщуєте рекламу в Facebook або плануєте її запускати, то піксель конверсії Facebook є обов'язковою частиною цього процесу.

Subscribe to our blog updates