InternetDevels&Drudesk на DrupalCamp Kyiv 2016: з любов’ю до Друпала

07.06.2016
InternetDevels&Drudesk на DrupalCamp Kyiv 2016: з любов’ю до Друпала
Автор:

Drupal-кемпи вже стали чудовою традицією. Компанія з розробки сайтів InternetDevels завжди організовує DrupalCamp Lviv, але ніколи не пропускає нагоду відвідати DrupalCamp Kyiv, велику Друпал-тусівку в українській столиці. Відвідали й цього разу — в якості учасника, в якості золотого спонсора, а також в якості компанії, що привезла з собою класного доповідача. Але про все по порядку.

Разом з нашими найкращими друзями, службою з підтримки сайтів Drudesk, ми вирушили до Києва. І не з пустими руками! Ми сховали маленькі солодкі сюрпризи у традиційних Drupal-кружках, щоб зробити каву або чай для учасників ще смачнішими.

Нашу любов до Друпала видно здалека! DrupalCamp Kyiv 2016 зібрав близько 250 учасників, але нас було завжди помітно в натовпі з будь-якої відстані. Лиш погляньте на наші червоні футболки ;)

Не Друпалом єдиним, тож ми придумали цікавий спосіб розважити учасників, дати їм відпочити між доповідями, поспілкуватися та познайомитися ближче. За нашим столиком можна було пограти в дженгу!

Для особивої події — особливі правила, тож ми дещо змінили правила дженги, щоб у всіх друпалістів була можливість створювати будь-які споруди, на які лише здатна їхня уява. “Це не баг, це фіча” — таким був найпопулярніший жарт стосовно цих конструкцій.

Drupal 8, однозначно, був у всіх на вустах. Обговорювалось ціле море тем, пов’язаних із ним — таких як міграція, платіжні системи, темізація, кешування, мультимовність, підходи до побудови сайтів і багато іншого.

Доповіді були поділені на 4 потоки, тож в деякі моменти вибір був справжнім випробуванням. QA-тестувальники, проект-менеджери, SEO-спеціалісти та представники інших професій також могли знайти щось для себе. Але загальна атмосфера нагадувала повне занурення в Drupal 8. Доповідачі розказували про свій досвід, показували практичні кейси, обмінювались порадами щодо того, як краще працювати з новою версією Друпала.

А одна з доповідей була надцікавою для нас — про “Надшвидкі пошукові фасети” від нашого надрозумного і наддосвідченого розробника Ахіллеса ;) Він розповів аудиторії, як вони з командою за допомогою модулів Search API та Serch API Solr побудували сторінку пошуку з фільтрами, що повертають контент за 50ms.

На будь-якому івенті згадують і наших івент-менеджерів! Гості з Бердичева передавали вітання нашим чарівницям, які створювали Lviv Euro DrupalCamp, ConversionCon, BetWinCon та безліч інших ІТ-заходів, та запрошували їх до свого міста для організації такого ж драйвового івенту.

...А саме в цей час наші івент-менеджери відвідували великий форум з маркетингу, PR та івент-менедженту під назвою MPR у Львові. Марія була одним із спікерів та ділилася спільним досвідом команди щодо організації конференцій.

На церемонії закриття від нас як від спонсорів виступила енергійна і прекрасна Анастасія, голова рівненського офісу.

І отримала подяку, що обов’язково знайде своє почесне місце серед наших відзнак.

Афтепаті пройшла на тому ж позитиві, яким був наповнений весь захід. Ви знаєте, уже стало традицією, що люди підходять до нас і кажуть приємні слова про InternetDevels. Але наша дочірня компанія, служба з підтримки сайтів Drudesk, також почала отримувати свої власні слова подяки від клієнтів! Привіт Ігорю Шевченку (на фото), який був дуже задоволений робою Друдеска по його проекту. Приємно було почути!

Але це ще не все. Для найбільш відданих та стійких друпалістів наступного дня були код-спринти. Всі учасники поділились на 2 групи: одна — для новачків, інша — для більш досвідчених розробників. Новачки, слухаючи інструкції Андрія Поданенка та інших менторів про користування drupal.org, зробили свої перші коміти. Решта розробників разом взялися за доведення Друпала до ідеалу — шляхом усунення багів та покращення фіч.

Дякуємо всім, це було чудово, і сподіваємось побачити вас усіх на наступних Друпал-заходах!

А одним з них, як ви бачите на фото, буде наш DrupalCamp Lviv 2016, запланований на 3-4 вересня! Сайт ще поки в процесі наповнення, але там уже є дещо цікаве. Чекаємо на вас!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

21 травня компанія InternetDevels організувала справді нестандартну подію — першу учнівську конференцію “Твоє майбутнє в ІТ”. ...

3

Поки наші хлопці підкорювали Новий Орлеан і його DrupalCon, ми тут в Україні готували наш власний BetWinCon, який успішно провели 14 травня у Львові. Тож саме час ділитися спогадами, розповідями і...

4

Бізнес-світ повний неймовірних можливостей. Піймати їх — не просто везіння, а мистецтво. Це те, що ми називаємо практикою і теорією перемог. І саме цьому буде присвячена наша нова велика...

Subscribe to our blog updates