InternetDevels - бронзовий спонсор DrupalCon Munich2012

05.08.2012
InternetDevels is a Bronze Sponsor at DrupalCon Munich 2012
Автор:

Компанія InternetDevels (Україна) стала Бронзовим спонсором ДрупалКона - найбільшого офіційного з'їзду Друпал розробників і користувачів,  який відбудеться у Мюнхені 20-24 серпня 2012 року. 

Надихнувшись девізом "Open up! Connecting Systems and People" більше 1 800 веб-розробників,  дизайнерів та користувачів зустрінуться на щорічному європейському з'їзді щоб обговорити Друпал - популярну клієнтсько-орієнтовану платформу, яка поєднує в собі інструменти управління контентом, соціалізацією та інтернет-комерцією. 

Друпал став найбільшим open source проектом у світі завдяки 17 000 розробникам, які активно беруть участь в удосконаленні Друпала, а також завдяки більше ніж 800 000 зареєстрованих користувачів ком’юніті.

Ця платформа використовується для швидкої розробки інноваційних веб-рішень будь-яких форм і будь-якої складності.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

З превеликою радістю інформуємо вас, колеги, про одну з найочікуваніших подій для учасників ком`юніті - 4 листопада 2012 року у Львові відбудеться перший Lviv Euro Drupal Camp 2012!

2

Ярмарка кар'єри - це шанс для студентів зробити кар'єрний ріст. Для роботи на Ярмарці організатори надають роботодавцям обладнане робоче місце, де можна розмістити власні виставкові стенди.

3

Ми отримали підтвердження того, що наша компанія схвалена для участі в Партнерській програмі Acquia і нам надано статус Acquia Partner.

4

Ми провели корпоративну вечірку з приводу Нового 2011 року. Свято вдалося на славу. Не давали нудьгувати чудові дівчатка-танцівниці, які видавали просто дивовижні номери.

Subscribe to our blog updates