Києве, зустрічай! InternetDevels — спонсор і учасник Kyiv DrupalCamp 2017

02.06.2017
InternetDevels — спонсор і учасник Kyiv DrupalCamp 2017
Автор:

Багато хто пам’ятає наше минулорічне прибуття на DrupalCamp Kyiv 2016. Ми були одягнені в червоні футболки з серцями і фразою “I love Drupal”. Помітна здалеку, ця команда пристрасних друпалістів виглядала, як справжній вогонь :) Полум’я любові до Друпала аж ніяк не погасло з того часу — і не погасне ніколи. Воно розгоряється все сильніше і сильніше за наші 9 років досвіду, тож для InternetDevels немає іншого виходу, аніж стати срібним спонсором та учасником DrupalCamp Kyiv 2017.

Побачимось 10-11 червня — це буде епічно!

Вітання творцям Київського Drupal-Кемпу від творців Львівського Drupal-Кемпу! Від долі не втечеш, а наша доля — завжди підтримувати круті Drupal-заходи і бути у вирі подій. Але ми не скаржимося, адже це найкраща доля, яку ми б самі для себе обрали в будь-якому випадку!

Тож ми направляємося в готель «Братислава» у Києві 10-11 червня, взявши з собою наших найкращих друзів — службу підтримки сайтів Drudesk, а також гарний настрій, драйв та натхнення, ну і, звісно, приємні сюрпризи, про які поки що не розповімо.

Старі друзі-друпалісти з усіх куточків України та з-за кордону, ми за вами скучили — тож готуйтеся зустріти нас на DrupalCamp Kyiv! Майбутні друзі, готуйтеся познайомитись! Це неймовірний шанс зібратися усім разом. А коли сотні друпалістів збираються разом, завжди відбувається щось епічне.

Ми збираємось насолоджуватись крутими доповідями, темами яких стануть міграція та апгрейди, оцінювання проектів та керування командами, прокачування скілів та вклад в спільноту, Drupal крізь призму бізнесу, секрети фронтенду, цікаві шоу-кейси, новинки Drupal 8, тонкощі Drupal 7, поради щодо залучення таких інструментів, як Angular JS, React JS, Docker, Solr, і багато-багато іншого! Чотири потоки доповідей будуть розривати наші «друпальні» серця на чотири частинки, але в той же час дадуть нам хороший вибір.

Крім того, ви обов’язково побачите нас на вечірці, де ми продовжимо задавати питання, які не встигли задати під час доповідей, ділитися ідеями, якими не встигли поділитися, знайомитися з людьми, з якими не встигли познайомитись… і пити пиво, яке не встигли випити на кава-брейках (адже там була кава).

Наступний день стане випробуванням, адже всім потрібно буде бути в формі для серйозного код-спринту після не менш серйозної вечірки. Але ми випробувань не боїмося! ;)

Організатори DrupalCamp Kyiv планують побити новий рекорд і зібрати близько 400 учасників. І ми з радістю допоможемо побити цей рекорд.

З нетерпінням чекаємо зустрічі. Місце призначення — Київ!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Весна у розквіті! Саме час для оновлення, покращення і очищення у всьому, включаючи сайти. Не дивно, що служба підтримки сайтів...

2

Час пригадати деякі важливі моменти року, що минає. А для більш яскравих вражень ми їх оформили в інфографіку. Бувай, 2016-й, і дякуємо за наступне:

3

Рівно рік тому, 19 листопада, Drupal 8 офіційно вийшов у світ. От і прийшла чудова нагода зібрати усі наші статті та огляди, які ми написали про нього. Серед них — як статті для легкого читання,...

4

Просто зараз і тут запрошуємо вас на інший віртуальний день народження. Подарунків не потрібно — найкращим подарунком буде ваша увага ;) Сьогодні, 15 листопада,...

5

Цих вихідних компанія InternetDevels провела Форум командоутворення і кар’єри, де зібрались всі, для кого важливо розвивати та мотивувати найцінніші активи своєї компанії — персонал. Читайте...

Subscribe to our blog updates