На старт! Увага! DrupalCon Amsterdam!

13.10.2014
ДрупалКон Амстердам InternetDevels
Автор:

Ну от де ще в цьому світі тебе на пішохідному переході може збити велосипедист, а ти ще й винним залишишся? Амстердам, ну ти даєш! :)

ДрупалКон завершився, і всі ми зараз підбиваємо підсумки події. Справжні друпалісти ніколи не втомлюються від сесій, код-спрінтів і тієї тусовки, яка це все супроводжує. І цьогорічний ДрупалКон в Амстердамі не став виключенням, адже тут цього було предостатньо! Але... про сесії і так можна почитати в безлічі інших блогів. А в цьому записі ми постарались зібрати ті моменти і кадри, які і зробили для нас цей ДрупалКон!

Як відомо, хто рано встає... От наш героїчний Друпал-мобіль прибув до Амстердаму одним з перших, і, як результат, влаштувався якраз навпроти місця проведення ДрупалКону. Там і простояв до кінця події — непогана нагорода за 1.500км в один бік. Ну а те, що нашого туриста вже через декілька хвилин обліпили місцеві велосипеди, це в Амстердамі само собою :)

А от зверніть увагу на рідкісний кадр — всього дві людини в радіусі 4-х м2. Можете повірити, таку малу кількість людей в холі можна було зазняти тільки між сесіями, і то якщо добре шукати.

І це не жарт. В моменти, коли доповіді закінчувались і всі друпалісти виходили в хол відпочити/поспілкуватись/завести партнерські стосунки/просто потусити, енергія просто зашкалювала. Візитівки, коробки з ланчами, флаєри, беджі, величезні сковорідки, червоні футболки кону, глиняні українські чашки (здогадайтесь, хто їх туди привіз), стенди, банери... Цей вихор просто підхоплював і не було змоги йому опиратись. Добре, що виставковий центр RAI зміг все це розмістити і витримати!

Ну, а тепер щодо головного питання — Друпал. Ну яка новина чи анонс може змагатись з бета-релізом 8-ї версії? До речі, довелося на Коні почути протилежні думки щодо цього запуску. Було як очікування нових можливостей, так і песимізм з приводу складності і високого порогу входження на цій системі. Мовляв, це може як залучити нових людей до спільноти, так і змусити деяких гравців покинути ринок... Цікава думка, час покаже. Отож, такий довгоочікуваний реліз нарешті відбувся, і усюди можна було бачити щасливі обличчя (що для Амстердаму не рідкість, так).

Ось, до речі, одне з таких облич — це ми отримали подяку від організаторів за срібне спонсорство Кону. Друзі, ми щиро вдячні і зі свого боку обіцяємо тільки продовжувати підтримку Друпал-спільноти!

Ну і якщо ви вже бували на попередніх конах, то знаєте, що одним з набільш захоплюючих моментів є оголошення наступного міста, яке отримало право проводити цю подію. Знаєте, що об'єднує Фреді Меркурі, Монсеррат Кабальє та Лео Мессі? Звісно, це Барселона! Сподіваємося, через рік світ буде асоціювати це місто і з Друпалом!

P.S. В Амстердамі є безліч таємниць. І після довгої 25-годинної подорожі додому ми так і не розгадали одну загадку. Величезні банки з оливками на Коні. Навіщо? Для чого? Їх хоч хтось відкривав? Мабуть, ніколи не дізнаємось :)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Наші враження і фотографії з Lviv Euro DrupalCamp 2014.

2

Команда InternetDevels стала срібним спонсором Drupalaton 2014. Ділимось своїми враженнями від події.

3

Пакуйте свої речі та приїзджайте на Lviv Euro Drupal Camp 2014. Подія відбудеться 6-7 вересня. Приєднуйтесь до нас!

4

Ми стали бронзовими спонсорами Drupal White Nights! Подія відбуватиметься 7-го червня у Санкт-Петербурзі. Приходь і підтримай Drupal спільноту.

5

Готуємося до Drupal Developer Days! Цього року вони відбудуться 24-30 березня в Угорщині у місті Сегед. Ми їдемо на цю подію у якості Coffee and Snacks Sponsor!

Subscribe to our blog updates