Drupalaton 2014 — занурення у Друпал 8!

14.08.2014
Drupal веб розробники на Drupalaton
Автор:

Наша команда веб військ продовжує стрімкий наступ на найкращі світові DrupalCamp події! Так, з 7 по 10 серпня нами був обложений черговий бастіон — угорський Drupalaton!

В черговий раз мальовниче озеро Балатон розмістило на своїх берегах Drupalaton — одну з головних Drupal подій в Угорщині! Компанія InternetDevels з ентузіазмом підтримала ідею проведення кемпу та виступила в якості срібного спонсора Drupalaton 2014!

Насичена програма заходу не давала жодної можливості занудьгувати: обучаючі сесії та тренінги органічно сумістилися з активним відпочинком та приємним проведенням часу.   

Цього року Drupalaton залишив після себе дуже приємні враження. Дружня атмосфера, завдяки якій всі швидко знаходили спільну мову. Затишне місто Кестхей, в якому все дуже вдало та близько розташовано, а у будь-яке місце проведення заходів Drupalaton можна легко та швидко дістатися велосипедом!   

Хочемо зазначити, що ми не лише виступили в якості срібного спонсора Drupalaton 2014, ми також підготували приємний сюрприз для відвідувачів події...

Всі учасники Drupalaton отримали глиняні чашки з усім відомим логотипом Drupal, а відзначити такий приємний та практичний подарунок можна було у twitter використавши тег #idcoffeecup. Не будемо приховувати, нам дуже приємно що наші сувеніри прийшлися до душі відвідувачам Drupalaton!  

Ось так наші нові друзі ділилися своїми враженнями:

На останньому фото ви бачите, що нашу чашку не зміг обділити своєю увагою навіть маленький Марвін!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Пакуйте свої речі та приїзджайте на Lviv Euro Drupal Camp 2014. Подія відбудеться 6-7 вересня. Приєднуйтесь до нас!

2

Ми стали бронзовими спонсорами Drupal White Nights! Подія відбуватиметься 7-го червня у Санкт-Петербурзі. Приходь і підтримай Drupal спільноту.

3

Готуємося до Drupal Developer Days! Цього року вони відбудуться 24-30 березня в Угорщині у місті Сегед. Ми їдемо на цю подію у якості Coffee and Snacks Sponsor!

4

Дотримуючись доброї традиції, цього року ми знову анонсуємо Lviv Euro Drupal Camp 2013, який пройде 12–13 жовтня.

5

20 квітня 2013 року у приміщенні ЛНТУ відбувся І етап 38 Міжнародної Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2013, яка є складовою частиною відбіркових змагань Першості...

Subscribe to our blog updates