InternetDevels в списку найкращих розробників на Drupal у світі

25.11.2014
InternetDevels is among the best Drupal developers worldwide
Автор:

Усім приємно отримувати схвальні відгуки, чи не так? Тож і ми раділи, отримавши повідомлення від Американської рейтингової компанії Clutch.co, яка регулярно аналізує компанії з усього світу, що працюють в окремих галузях. Днями було оприлюднено новий рейтинг, що базується на нещодавно проведеному дослідженні. І знаєте що? Компанія InternetDevels було включено в цей новий список!

«Я дуже задоволений тим, що наша компанія і послуги, які ми надаємо, отримали таку високу оцінку. Це знак поваги з боку наших клієнтів та партнерів. Ми продовжуватимемо працювати у тому ж дусі, аби й надалі вдосконалювати свої навички!», — зазначив Віктор Левандовський, CEO компанії InternetDevels.

Clutch.co високо оцінив нашу компанію в кількох критеріях: веб розробка, розробка на Drupal і присутність на ринку. Схвальну оцінку компанія отримала також завдяки відгукам про нас та нашому досвіду. Таким чином, наша компанія увійшла до списку найкращих веб розробників на Drupal у світі!

Ми робимо те, що любимо і у нас це чудово виходить. Уже більше 7-ми років тому ми почали розробляти веб-додатки на Drupal, тож ця технологія практично і сформувала наш успіх. Ми виконали більше 330 проектів, вкладаючи душу в кожен з них. Уся наша команда сумлінно працює і розробляє веб додатки тільки найвищої якості, аби наші клієнти залишились задоволеними.

Про Clutch: Clutch це дослідницька компанія, розташована у Вашингтоні, DC і займається визначенням компаній, що надають своїм клієнтам послуги найвищої якості. Методологія Clutch передбачає використання інноваційного підходу до досліджень у поєднанні з найкращими традиційними практиками В2В і оглядом відгуків споживачів. У результаті Clutch формує Leader’s Matrix, що висвітлює основні сильні сторони компаній і показує їх можливість надавати своїм клієнтам найкращі послуги. До сьогодні Clutch проаналізував більше 500 фірм у більш, ніж 50 галузях ринку.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

InternetDevels відкриває новий офіс у Львові!

2

Сьогодні ми святкуємо визначну подію — опубліковано сотий по рахунку запис у блозі. І ми з радістю знайомимо вас з нашими блогерами!

3

Node.js - це потужна платформа для побудови всіх видів додатків, яка зокрема може інтегруватися з Drupal 7. Як встановити та налаштувати...

4

В нашій компанії є клієнти, котрим, деколи, доводиться довго пояснювати, як працює веб-програмування. Ми зловили себе на думці, що є люди, які просто не знають, про який процес йде мова.

Subscribe to our blog updates