InternetDevels: підсумки 2015 року — інфографіка

26.01.2016
InternetDevels: підсумки 2015 року — інфографіка
Автор:

InternetDevels: підсумки 2015 року — інфографіка

Візьміть інфографіку з собою:

<a href="//internetdevels.ua/blog/internetdevels-2015-wrap-up" title="InternetDevels: підсумки 2015 року" target="_blank"><img src="https://store.internetdevels.com/i/c358a611b6/1400x8960-2015_wrap-up_infographics_ua.jpg" alt="InternetDevels: підсумки 2015 року"/></a>

2015 рік був для нас багатим на події, досягнення, подорожі, відкриття...Однак, іноді цифри говорять красномовніше за слова. Безсумнівно, всі друпалісти люблять точні науки. Отже, ми вирішили підбити невеличкий підсумок в цифрах для року, який щойно минув. Прекрасний рік, прекрасні цифри для InternetDevels! Давайте зануримося в цю приємну математику :)

Організовано класних Drupal-івентів: 15

Організація Друпал-івентів — наша велика пристрасть. Цього року ми зробили багато! 6 Друпал-турів, 2 Symfony Cafe, 2 IT Cafe, 1 IT Day, 3 вечірки на честь релізу Друпал 8 і, звісно, 1 незабутній Lviv Euro DrupalCamp! Це була відповідальна, але дуже приємна місія.

Друпалізовано українських міст: 6

Особливу увагу хочеться приділити Друпал-турам — нашим поїздкам українськими містами з проведенням класних Друпал-тусівок. Цього року ми відвідали такі міста, як Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Рівне і Львів. Впевнені, що вони нас пам’ятають!

Проспонсоровано і відвідано великих міжнародних Друпал-подій: 4

В кожному році є кілька особливо важливих днів, коли друпалісти з усього світу збираються на міжнародні конференції. Ми були спонсорами і учасниками DrupalCon LosAngeles, DrupalCon Barcelona, Drupal Developer Days у Монпельє, а також — просто спонсорами Midcamp у Іллінойсі.

Збільшено кількість працівників: +35%

Ми продовжуємо рости і запрошувати нових крутих друпалістів до команди. Це включає в себе не лише розробників, але й дизайнерів, тестувальників, менеджерів і багатьох інших чудових хлопців і дівчат. Цього року кількість працівників зросла на 35%. І ми на цьому не зупиняємося!

Відкрито офісів у нових містах: 1

Відстань не завадить справжнім друпалістам робити велику справу разом. У нас уже були 2 офіси — у Луцьку та Львові. Цього року місто Рівне стало ще однією точкою на карті InternetDevels. І наш рівненський офіс не підводить: показує прекрасні результати.

Засновано дочірніх компаній: 1

У 2015 році ми розпочали перспективний проект — службу підтримки Друпал-сайтів DruDesk. Його основна місія — здійснення будь-яких робів із вдосконалення сайтів — здобула велику популярність серед клієнтів. Таким чином, з маленької команди ДруДеск виріс у велику компанію, яка тепер працює в тісній співпраці з InternetDevels.

Випущено нових розробників школою OxIT: 32

Ми підтримуємо мрії молодих людей стати веб-розробниками. Тому заснували спеціальну школу, де навчають програмуванню з нуля. Нові спеціалісти вже готові починати підкорювати світ!

Галузі, в яких вдосконалено професійні навички: 8

У веб-розробці зупинятися на досягнутому не можна — потрібно завжди прагнути до ідеалу. Ось перелік основних галузей, в яких ми активно «шліфували» наші навички та знання: Drupal-розробка, Symfony-розробка, UX-дизайн, UI-дизайн, тестування, хостинг, підтримка сайтів, SEO.

Радість подарована і отримана: необмежено!

Все, що ми робимо, ми робимо з радістю. Ви це завжди можете відчути — на наших вечірках, конференціях, доповідях, спрінтах, флеш-мобах, благодійних аукціонах і багатьох інших дійствах. Хочете пересвідчитись? А ви приїжджайте і приєднуйтесь до нас! А якщо хочете відчути радість і щастя від отримання сайту вашої мрії, не вагайтеся і доручайте цю місію нам. Нехай 2016 рік буде ще прекраснішим за попередній!

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

2

Почувайтеся, як удома, але не забувайте, що ви...на хостинг-сервері :) Хороший хостинг-провайдер ніколи такого не скаже! Адже вашому сайту потрібне по-справжньому надійне та “комфортне” розміщення...

3

Щось магічне наближається! Його можна відчути в повітрі. Дзвенять дзвоники, мерехтять вогники, всі шукають подарунки. Посеред цієї приємної метушні ми не забули сказати вам дещо важливе. Так, так...

4

У цьому блозі ви дізнаєтеся про один з найбільш об’єктивних методів тестування, а саме A/B тестування. Цікаво що це? Це можливість провести тестування юзабіліті сайту або тестування його якості, а...

5

Ефективний лендінг є основою успішного онлайн маркетингу, проте процес створення першокласної лендінг-сторінки може бути досить нелегким і ставити серйозні виклики. Насправді існує багато способів...

Subscribe to our blog updates