З 10-им Днем народження, InternetDevels: це наш зоряний час!

15.11.2017
Happy birthday, Internetdevels
Автор:

«Колись дуже давно в дуже-дуже далекій галактиці заснували нову компанію InternetDevels. Вона володіла потужною силою для створення дивовижних сайтів та проектів, а називали ту силу Друпалом.» Саме таким був би початок нашої історії, якщо б вона була написана у стилі «Зоряних війн». Тим не менш, ми багато досягли і багато чого важливого сталося протягом 10 успішних років. Все це не вимірюються в астрономічних одиницях, але порівняно із земними показниками досягнення компанії вражають. І поки фани фільму чекають на вихід наступного епізоду, ми зібрали факти про команду InternetDevels, які ви не знайдете в жодних джерелах. Ось що з цього вийшло.

10 досягнень та цікавих фактів про InternetDevels

Еволюція логотипу

З часом все змінюється, і логотип — не виняток. Він є частиною бренду, незалежно від того, чи ви берете участь в галактичних війнах, чи демонструєте свою силу у веб-розробці. Логотип InternetDevels був спрощений до двох перших букв назви компанії синього кольору. Зараз він простий, стильний і сучасний — мінімалізм в чистій красі.

internetdevels logos

Вікова характеристика

Як і кожна «Друпал-армія», ми хочемо мати в колективі лише найкращих професіоналів. Двері ID Family також завжди відкриті для пристрасних та перспективних новачків. І неважливо скільки вам років, 18 або 38. Якщо працюватимете наполегливо, у вас є шанс дійти до рівня юнлінга, падавана та навіть джедая. Так-так, ми маємо таку ж систему, як в «Зоряних війнах». Ось як виглядає вікова структура InternetDevels на сьогодні:

вікова характеристика Інтернетдевелс

InternetDevels об'єднує

“Make Drupal, not war” — це чудовий девіз для всіх, хто віддає перевагу якості та безпеці сайту, в тому числі й для InternetDevels. Ці принципи вже давно близькі багатьом людям з різних міст. В результаті те, що було 10 років тому хобі для невеликої групи однодумців, перетворилося на величезну дружню команду зі 100+ досвідчених професіоналів, які мають досвід роботи у веб-розробці. Так, у нас немає експертів з інших галактик, але ми знайшли справжніх прихильників Drupal з різних частин країни:

Інтернетдевелс в регіонах

Куди Друпал, туди й ми

Не кожного дня ми святкуємо 10 неймовірних років з людьми, які постійно прагнули покращити вміння, дізнавались щось нове у своїй галузі, людьми, які допомагали зробити все це можливим. У нас не було сучасних космічних кораблів для поїздок, але ми мали палке бажання рости та бути унікальним. Починаючи з 2007 року, наша команда відвідала безліч важливих Друпал-подій по всьому світу. Drupal DevDays в Севільї та Мілані, DMS EXPO в Штутгарті, Друпал-конференції в колоритному Мумбаї, в центрі європейського футболу — Барселоні, в джазовому Новому Орлеані, Лос-Анджелесі, міжнародна бізнес-зустріч Branham300 Launch Event в Торонто... Список наших великих подорожей постійно оновлюється.

подорожі ІнтернетДевелс

Друпал в Україні

InternetDevels також є одним з основних контрибуторів Drupal Ukraine Community, спонсором та організатором Drupal-конференцій в нашій країні. Протягом 10 років ми брали активну участь в різноманітних ІТ-подіях, зокрема Друпал кемпах (Lviv Euro DrupalCamp, Kyiv DrupalCamp, Lutsk DrupalCamp). Ми проводили конференції, які були корисними не тільки для розробників, але й інших ІТ-фахівців. Серед найважливіших — ConversionCon Ua, Bid & Tender Winner Conference, IT Sales & Marketing Summit, Your future in the ІТ, Teambuilding and Career Forum та ін. Ми навчали і навчалися знаходити рішення для важливих проблем в компанії, розповідали про цікаві маркетингові секрети та давали корисні поради. 

Незабутніми були й наші Drupal-тури по Західній Україні. Ми започаткували новий формат зустрічей та вирушали в найбільші міста: Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Житомир, Чернівці, Вінницю та Рівне. Учасники обмінювались власним досвідом та отримували круті враження. 

Крім того, InternetDevels активно підтримує Друпал у Волинській області, де розпочався наш зоряний шлях. Наша сила — в наших знаннях, і ми збагачуємо її з кожним днем. А «свіжа кров» лише додає сили. Тому, з року в рік компанія організовує корисні зустрічі для студентів та затятих фанів програмування: Drupal-кафе, код-спринти та тренінги. Не можемо не згадати про Михайла Куделю, амбітного студента, спонсором якого ми були на міжнародному конкурсі Infomatrix. Тоді молодий програміст здобув «срібло». 

Інтернетдевелс в Україні

Наші трофеї

Протягом віків справжні воїни привозили додому трофеї з найбільших битв. Це був знак перемоги, сили та величі. В InternetDevels у нас також є давня традиція збирати трофеї — футболки з різних важливих Drupal-подій. Ось дещо з того, що ми маємо на сьогодні.

футболки ІнтернетДевелс

За лаштунками InternetDevels

Більшість нашого життя ми проводимо разом. Тут кожен розробляє, займається дизайном, робить свій власний внесок в Друпал, тому що ми це любимо. InternetDevels — ідеальне місце для створення нових ділових зв'язків, вдосконалення Drupal-навичок, тут легко зустріти справжніх друзів. Більш того, є навіть ті, хто знайшов тут свою половинку. Ну точно, як у «Зоряних війнах». Лише згадайте Хана і Лею, Обі-Вана і Сатін, Люка та Мару, і навіть дроїдів R2-D2 і C-3PO (ця парочка можливо й не була запрограмована відчувати кохання, але ми з впевненістю можемо сказати, що вони — найкращі друзі). За весь цей час в ІD Family знайшли своє кохання 15 пар, 8 з яких вже створили сім'ю.

пари на Інтернетдевелс

Наша зброя

Друпал працює чудово. Але як-то  кажуть, один в полі не воїн. Досить часто доводиться освоювати більше технологій в нашій роботі для досягнення кращих результатів. Це складно, але водночас цікаво. Під час процесу розробки сайтів ми використовуємо цілий арсенал зброї:

наші технології

CMS, які ми використовуємо

Іноді нереально виграти всю битву з одним «мечем», навіть якщо ви використовуєте одну потужну CMS, таку, як Друпал. Тому, ми покращуємо професійні навички, адже зростають й потреби наших клієнтів. На сьогоднішній день ми працюємо також на деяких інших платформах, крім Друпал: WordPress, Magento та Laravel.

наші CMS

Зоряні новини

Ми офіційно заявляємо, що не ведемо жодних війн, інформаційних зокрема. Наша політика полягає в тому, щоб надавати лише надійну та корисну інформацію, яка стосується веб-розробки та способів її поліпшення. І ми маємо, чим пишатись. Протягом усього часу було опубліковано 392 статті в блозі. Чого тільки не зробиш заради наших користувачів!

кількість блогів

Бонус+

У світі тварин

Новий 11-й рік для нас вже фактично розпочався. Нехай же він буде не менш цікавим та насиченим. А ми в свою чергу поділимось з вами ще одним «пухнастим» фактом. Хтось цікавиться історією, а дехто збирає колекцію роботів. От ми жити не можемо без тваринок. ID Family стала домівкою для різних представників фауни: від маленьких хом’ячків до великих шиншил, від милих бурундуків до підступних ігуан, від дзвінкоголосих попугаїв до таємничих павучків. Черепахи та екзотичні рибки також піднімали нам настрій. 

тваринки Інтернетдевелс

Без сумніву, 10 років були ну дуже продуктивними. 10-річчя компанії є ключовим моментом для того, щоб зупинитись на мить, побачити яких результатів команда досягла та усвідомити, що це лише початок нашого довгого шляху в безмежному ІТ-просторі. Ми готові до будь-яких завдань та будь-яких викликів, оскільки серед нас є справжні джедаї з таким же гострим розумом, як їх мечі. А поки всі в очікуванні чергового епізоду «Зоряних війн» на великих екранах, маленький спойлер нашої зоряної саги: «Ми розвиваємось. Далі буде!»

swords

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Lutsk DrupalCamp 2017 нарешті відбувся! Як було написано на футболах, ця подія — це плюс один крок до DrupalCon Ukraine!

2

Не проґавте масштабну конференцію для всіх любителів Drupal! 7 жовтня 2017 року — це один надзвичайно продуктивний та незабутній день, коли зберуться 14 доповідачів та близько 300 учасників, серед...

3

"Drupal changed my life”. Кожен з нас може сказати це напевне, тому ми й вирішили розмістити таку фразу на своїх футболках. Ми хочемо розвивати Drupal, тож не дивно, що ...

4

Що було мегацікавого та унікального на зустрічі? Хто і кого змусив плакати своєю натхненною доповіддю? За яких обставин закохався Віктор Левандовський? Що є головним у веб-розробці — мови...

Subscribe to our blog updates