Дещо про магнетизм, або історії працівників InternetDevels & Drudesk з інших міст

10.05.2016
Дещо про магнетизм, або історії працівників InternetDevels & Drudesk з інших міст
Автор:

Люди їдуть до великих міст за великими можливостями...Так звучить відомий стереотип, дуже характерний для України. Тим із більшим задоволенням ми його розвінчаємо просто зараз :)

Лише 250 тисяч населення, маленькі затишні вулички і середньовічний замок...Welcome to Lutsk! Це не Київ з мільйонами постійно зайнятих “бджілок”, і не Львів з його заслуженою славою столиці ІТ. Але в Луцька є беззаперечена перевага — головний офіс відомої на весь світ компанії з розробки сайтів InternetDevels і сапорт-служби Drudesk знаходиться саме тут.

Історії працівників, які приїхали сюди із інших міст і регіонів, просто чудові. Почнемо їх дізнаватися! Не дивуйтеся, що кожен працівник має свій нікнейм :)

Iuliia, проект-менеджер, Черкаси

“Hello beautiful, you look absolutely fabulous…” — цей напис на дзеркалі в офісній кухні ніби створений спеціально для чарівної Юлії. Саме він став однією з перших речей в офісі, яка їй запам’яталась. А також — мила дошка із написом “family birthdays”, масштаби офісу, внутрішня культура і доброзичливість працівників.

А потрапила Юля сюди з Черкас, побачивши оголошення від InternetDevels про курси HTML. Погуглила про компанію, переглянула сайт і зрозуміла, що фірма серйозна. І несподівано отримала пропозицію пройти співбесіду. Легка на підйом і не прив’язана до місця, Юлія швидко зважилась на зміну місця проживання.

Працюючи з замовниками, Юля почала суттєво вдосконалювати англійську, краще розуміти побажання клієнтів, організовувати процеси, мотивувати розробників. Юлія, продовжуй цей драйв! :)

Vitos, тестувальник, Київ

“Я приїхав за досвідом. Тут є чому вчитися, і я про своє рішення не жалкую”, — говорить Віталік. Родом з міста Ірпінь біля Києва, Віталік прожив у столиці останні 5 років, тож всі київські можливості були до його послуг. Але він обрав нас!

Дізнавшись про вакансію в інтернеті і пройшовши співбесіду, Віталік легко прийняв рішення про переїзд до Луцька. Професія тестувальника, на його думку, — це хороший вхід в ІТ.

“Можна зробити все що завгодно, аби було бажання”. Не дивно чути таке від людини, яка любить подорожі, походи, рафтинг, лижі, екстремальний спорт і навіть планує стрибнути з парашутом. Можливо, до моменту виходу блогу уже і стрибне. Віталік, стрибай обережно, будь ласка, адже ти нам дуже потрібен в офісі...реліз проекту чекає! :)

Swordone, проект-менеджер, Запоріжжя

Нам вистачило 3 хвилин (так-так, саме 3!), щоб помітити і нікуди не відпустити такого “запорізького козака”, як Діма :) Адже за 3 хвилини після того, як він надіслав резюме, InternetDevels з ним зв’язалися. І Діма це добре пам’ятає. А наступного дня була співбесіда і приємний шок від атмосфери в офісі.

Чому “козак”? Діма приїхав до нас саме із Запоріжжя — батьківщини українського козацтва, перетнувши всю Україну. Працювати в ІТ почав ще 2010 року — і в компаніях, і фрілансером. Але вважає, що кращої компанії за InternetDevels у нього не було, і ця робота дала йому багато позитивного досвіду.

Хоча Запоріжжя і втричі більше за Луцьк, різниці в розвитку, на думку Діми, немає, завдяки близькості Луцька до Європи. Swordone, будь завжди нашим улюбленим козаком :)

Alla, Drupal-розробник, Дніпропетровськ

Девелопер з неповторними кучерями приїхала з далекого і величезного Дніпропетровська, де прожила 12 років. А почалося все з того, що одного разу у неї виникла ідея змінити життя і переїхати до стародавнього Львова.

Там ми її знайшли і запросили до нас. Місто зустріло її доволі похмурою погодою, коли вона прибула на стажування в луцький офіс. Але більш важливою виявилась внутрішня атмосфера! Легке, веселе, цікаве спілкування, гра в теніс, співпраця з англомовними клієнтами, підтримка фірмою закордонних конференцій та багато іншого справили на Аллу дуже гарне враження, тож вона радо залишилася.

Як працюється дівчині-розробнику в традиційній “чоловічій” спеціальності? “Головне — аби те, чим ти займаєшся, тобі насправді подобалось. Тоді всі умовності неважливі”, — вважає Алла. Жодної дискримінації, але і жодних преференцій тут немає. Алла, дякуємо за красивий код! :)

Layla, проект-менеджер, Рівненська область

Її звуть, як арабську принцесу з її улюбленої пісні Еріка Клептона — “Layla”. Але ця сучасна ІТ-принцеса від таких слів, як “CSS”, непритомніти не стане :) Адже навчання за спеціальністю “прикладна лінгвістика”, де вивчають ІТ і англійську мову, дуже допомагає в роботі проект-менеджера.

“Тут всі оригінальні — отже, мені сюди”. Такою була одна з перших думок Олі після візиту до офісу. “Існує стереотип: якщо це офіс, то всі ходять у білих сорочках, і все навколо в чорно-білих тонах. А тут все виявилось мило, кольорово і цікаво”, — розповідає Оля.

У спілкуванні з клієнтом Layla відмов не боїться. Відмова — не кінець світу, а лише привід пошукати інший підхід. “Все що не робиться, робиться на краще” — Layla, нехай це твоє життєве кредо завжди працює! :)

Allison, HR, Київ

“Головне, аби людина знаходила своє місце — байдуже, це Київ, Луцьк чи маленьке село десь у Карпатах”. Так каже корінна киянка, яка прожила в столиці все життя — чарівний HR Allison. “Все залежить від того, які люди тебе оточують, і неважливо, в якому місці ти знаходишся”. Отже, сподіваємось, що ми оточуємо Allison правильно :)

За її словами, у великому місті дуже багато можливостей, але коли живеш там все життя, іноді хочеться змінити обстановку. Так, Луцьк — місто тихе, але люди хороші, вважає вона. Крім того, на новому місці роботи є чому вчитися і є від кого вчитися, тож Allison про переїзд не шкодує.

Спочатку вона також приїжджала спочатку до нас у гості, але ми вже звикли, що люди в таких випадках часто лишаються з нами :) Чудово, Allison, що ти знайшла своє місце саме тут :)

Dzhigit, юрист, Червоноград

Ще навчаючись на юридичному факультеті, Міша у пошуках роботи “зайшов” у наш офіс...і став нашим вірним хранителем закону. Навчання скінчилось, але ні в який Червоноград ми такого юриста не відпустимо. Та він і сам не хоче :) Зі слів Міши, робота в InternetDevels стала однією з основних причин того, що він залишився в Луцьку.

В підготовці договорів західного зразка є свої особливості — в університеті цього не навчать. В роботі Міші допомагає хороша англійська та досвід проживання у США за програмою FLEX (Future Leaders Exchange). Про “американський стиль” в InternetDevels Міша каже: “Простота відносин між людьми на фірмі — і є основна ознака американської атмосфери”.

Міша хоче надалі пов’язувати свій кар’єрний ріст саме з ІТ, а InternetDevels, на його думку, ідеально для цього підходить. А ти, Міша, ідеально підходиш для нас :)

IOS, керівник відділу проект-менеджерів, Київ

“Nothing is impossible” — постійний статус у скайпі Олега. І, спілкуючись із ним, розумієш, що так воно і є!

Він приїхав до нас працювати зі столиці не сам, а з дружиною і двома донечками. Але стверджує, що це рішення прийшло легко, і виявилось дуже вдалим. Розпочалося абсолютно нове життя — життя в ІТ. Позаду лишилась столичня метушня, банківський дрес-код з костюмами і галстуками. Тепер — деплойменти, релізи і фікси, а також затишні офісні капці.

“Люди оригінальні скрізь, просто в ІТ є можливість проявити свої кастомні риси. Ти цінний тим, що ти є ти. З тебе не намагаються зробити когось іншого.” Так-так, “кастомні риси” — Олег сміливо користується термінологією ІТ. Це означає, що він остаточно і безповоротно “наш”. IOS, будь завжди з нами, щоб все у нас було possible :)

BadCat, менеджер з побудови бізнес-зв’язків, Одеса

Нехай нікнейм BadCat нікого не вводить в оману — це один з наших найдобріших працівників. Два великі захоплення в житті Руслана, автомобілі і ІТ, виявились дуже символічно пов’язані. Адже вперше про InternetDevels Руслан дізнався, побачивши назву фірми на автомобілі її власника — Левікса. Це був червоний Subaru Impreza WRX. Звісно, завзятий автомобіліст не міг забути точну модель машини.

Побачивши назву фірми, BadCat погуглив і зрозумів, що компанія серйозна. Крім того, йому хотілося спробувати себе в перспективній, новаторській галузі. А потім трапилося і потрібне оголошення. Таким чином, встигнувши пожити в рідній Одесі, Києві і Шацьку, Руслан тепер тут!

Можливо, коли-небудь Руслан підготує для себе позашляховик і візьме участь в змаганнях. А поки що змагання тривають у щоденній роботі. Руслан, завжди будь переможцем! :)

Amerikos, менеджер з побудови бізнес-зв’язків, США

Ось він, справжній америкос — завдяки такому нікнейму його точно ніхто ні з ким не переплутає :) Так його називають друзі за те, що він 15 років прожив у США, і саме так він назвав себе у нас.

Женя народився під Києвом, і переїхав до США в юному віці. Про InternetDevels почув від знайомого (дякуємо, знайомий!:), приїхав кілька разів у гості...і вже не зміг нас покинути. І нас це не дивує :)

Як же виглядає компанія в “майже західних” очах? Женя розповідає, що працював і в Києві, і в Дніпропетровську, і наш стиль дуже помітно відрізняється. “Дуже мало компаній з таким цікавим підходом до працівників. Зараз і в США з'явилася тенденція розвивати людей, тримати їх, не відпускати. Гарне ставлення до працівника і до людини — важливий тренд”. Женя, тримай нас в курсі трендів! :)

Gumanist, InternetDevels CEO, Київ

“На закуску” ми для вас лишили нашого головного киянина на мотоциклі. Директор InternetDevels Паша так і жартує, що потрапив до компанії, катаючись на мотоциклі в цих краях. Але насправді друпаліст із 8-річним стажем добре знав фірму і власника фірми Левікса, бо Drupal-світ дуже тісний.

За словами Паші, в компанії цікаві люди і цікаві проекти, вона багато контрибутить, бере участь в організації заходів. Спочатку він планував приїхати до Луцька на кілька місяців. Але ми “особливо небезпечні” — від нас важко просто так піти, а можна навіть стати директором компанії :)

“Потрібно щодня дивитися, що можна покращити”, — Паша цитує відомого майстра суші, бар якого в звичайному метро отримав 3 зірки Мішлена. Цим він і старається керуватися в щоденній роботі. Gumanist, отримуй максимум зірок завжди і в усьому! :)

Голосів: 16 Рейтинг: 4.8

Також по темі

1

Якщо сайт падає, його репутація падає разом із ним. А сайтам хотілось б завжди бути в хорошій формі, щоб дані на них ніколи не губилися, а відвідувачі насолоджувались їх гарною роботою. Поговоримо...

2

Ми живемо в час, коли соціальні мережі правлять світом — їхні можливості з просування бізнесу не підлягають сумніву. Проте, SMM (робота з...

3

Почувши словосполучення «бодішоп», ви, мабуть, в першу чергу уявляєте магазин продуктів для догляду за тілом, наповнений мильними...

4

Ваш сайт заслуговує на те, щоб бути бездоганним з самого початку. Але в тому поспіху, який часто супроводжує запуск сайтів, легко забути про...

5

Читайте і дізнавайтеся, що таке аутстафінг, чим він відрізняється від аутсорсингу, в чому його основні переваги і наскільки це явище...

Subscribe to our blog updates