Інтерактивний HTML5 контент на Drupal-сайті

19.07.2017
Інтерактивний HTML5 контент на Drupal-сайті
Автор:

Оскільки контент є королем, контент-маркетинг повинен бути одним з ваших пріоритетів. За допомогою контенту, представленого в Інтернеті, ви можете залучати і зацікавлювати відвідувачів свого сайту. Але чи хотіли б ви коли-небудь взаємодіяти, співпрацювати з користувачами через контент? Чи виникала у вас потреба, щоб вони не лише пасивно сприймали ваш контент, але й виконували певні дії з ним? Це можливо з H5P (HTML 5 Package). У сьогоднішній статті ми покажемо, як представити контент у більш інтуїтивно зрозумілому та цікавому вигляді на Drupal-сайті. Ви також дізнаєтеся, в яких ситуаціях ви отримаєте найбільше переваг від використання інтерактивного контенту.

Способи використання інтерактивного контенту

Ймовірно, найпопулярнішою метою використання інтерактивного контенту є освітня мета. Викладачі, вчителі, тренери, наставники можуть створювати вікторини та інші завдання, а також перевіряти, як вони виконуються студентами. H5P може бути інтегрований з системами управління навчанням (LMS), наприклад, Canvas, Blackboard, Moodle та ін. для ведення навчальних курсів чи освітніх програм. До речі, на даний час існує плагін H5P для Moodle, а також плагін H5P для WordPress та плагін для Drupal. Друпал — чудова платформа для сайтів вищої освіти. Drupal навіть пропонує свою попередньо налаштовану дистрибуцію Drupal 8 під назвою OpenEDU, розроблену спеціально для задоволення основних потреб університетів та коледжів.

Однак, інтерактивний контент може використовуватися не тільки в сфері освіти, але й в будь-якій іншій. Якщо ви психолог чи психотерапевт, можете створити Personality Quiz чи інші психологічні тести на своєму сайті, щоб допомогти користувачам дізнатись більше про характер та інші аспекти своєї особистості.

Також, можете запропонувати відповісти на питання, які вимагають відповіді «так» чи «ні» (True/False Question) або запитання із кількома варіантами відповідей (Multiple Choice). Якщо вони не впоралися, запропонуйте їм прочитати або переглянути ваш контент, який містить детальні пояснення до цих питань. Таким чином, спочатку користувачі зацікавляться питаннями, а тоді їм пропонуватиметься дізнатись більше з основного контенту. Наприклад, якщо у вас є туристичне агенство, запропонуйте відвідувачам вашого сайту перевірити, наскільки добре вони знайомі з деякими визначними пам'ятками, історичними або географічними фактами. Потім скеруйте їх до опису цих місць чи подій з фотографіями, а також інформації щодо цін та умов подорожі, щоб вони могли побачити ці місця, згадані у питаннях, на власні очі.

Крім цього, ви можете просто розважити користувачів, заохочуючи їх залишатися довше на вашому сайті. Багато людей з дитинства люблять вирішувати різні кросворди, головоломки тощо. Людям подобаються ігри та випробування. Це дозволяє перевірити свої навички та вдосконалювати їх. Отож, розмістіть простий Arithmetic Quiz на перевірку знань арифметики або Memory Game для тренування пам’яті. Це розважить відвідувачів вашого сайту. Вони почуватимуться задоволеними та гордими тим, що добре справилися із завданнями. Це викличе симпатію до вас тому, що люди схильні позитивно ставитися до тих, хто надає їм позитивні емоції та позитивний настрій. Навіть легка посмішка, подарована тяжкого понеділкового ранку цінуватиметься і буде винагородженою.

Якщо ви створюєте будь-який вид контенту і поширюєте його через мережу Інтернет, то H5P дозволить вам отримати зворотній зв’язок, наприклад, за допомогою Questionnaire із закритими або відкритими питаннями.

Як впровадити інтерактивний контент на Drupal-сайті

1. Завантажте та встановіть модуль H5P так, як ви зазвичай встановлюєте модулі Drupal.

2. Поставте позначку «Увімкнено» навпроти модулів «H5P» та «H5P Editor» на сторінці адміна.

3. Натисніть кнопку «Додати новий», а потім «Вибрати тип контенту» (Select content type), щоб відкрити H5P Hub. Тут ви матимете дві вкладки: «Create Content» та «Upload».

4. Спочатку працюємо на вкладці «Create Content» (тобто, створення контенту), яка ділиться на «My Content Types», що містить типи, які ви раніше створювали, та «All», що містить ваші типи (кнопка «Use», а іноді «Update available» навпроти ваших типів) разом з типами, які ви можете створити в майбутньому (кнопка «Get» навпроти них).

5. Коли ви вибрали тип контенту H5P, який ви ще не використовували на своєму веб-сайті, натисніть кнопку «Get». Це скерує вас на сторінку з деталями та скріншотами вибраного типу контенту. Там натисніть кнопку «Install» («Встановити»).

6. Ви можете завантажити h5p контент, який вже існує. Для цього відкрийте вкладку «Upload», розташовану праворуч від вкладки «Create Content» в H5P Hub. Сюди ви можете завантажити файл h5p.

7. Щоб отримати цей файл h5p, перейдіть на сторінку «Examples and Downloads» на сайті h5p.org. Тут ви побачите різні інтерактивні типи контенту. Знайдіть потрібний вам тип і натисніть на нього. Це приведе вас на сторінку, де ви можете побачити більш детальний опис вибраного вами типу контенту і скачати файл h5p.

8. Завантажте скачаний файл h5p на свій Drupal-сайт.

Якщо у вас виникли труднощі з впровадження інтерактивного вмісту HTML5 на ваш веб-сайт або у вас є будь-які питання про H5P, зв'яжіться з нами. Наші фахівці завжди готові допомогти.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Давайте розглянемо модульну платформу, побудовану спеціально для сайтів вищих навчальних закладів, а саме дистрибуцію OpenEDU.

2

Розглянувши використання Drupal з AngularJS, ми переходимо до наступного представника JavaScript-...

3

Ви, напевно, пам’ятаєте з казок, що секретні слова здатні рухати гори і відкривати печери з коштовностями. За схожим принципом працюють і сучасні паролі на сайтах. Однак, забезпечення ідеальної...

4

Невтомна Drupal-спільнота уже створила безліч готових елементів, завдяки яким розробка стає легшою, швидшою та дешевшою. А все, що не можуть забезпечити готові елементи, можна створити кастомно —...

5

Сфера торгівлі в наш час активно переміщується в інтернет тому, що це масштабна територія, де продавці та покупці з усього світу можуть знаходити один одного і робити замовлення в будь-який...

Subscribe to our blog updates