Штучний інтелект приходить у додатки завдяки когнітивним сервісам

10.05.2017
Штучний інтелект приходить у додатки завдяки когнітивним сервісам
Автор:

Додатки здатні бути кращими, швидшими та у буквальному сенсі слова
розумнішими... але ви здивуєтесь, дізнавшись, наскільки!
Обговорюючи підходи до розробки додатків, такі як
архітектура мікросервісів та шаблон CQRS, ми переходимо до особливої теми:
як впровадити штучний інтелект у додатки за допомогою когнітивних сервісів.
Ми розповімо, що роблять когнітивні сервіси, представимо їх колекцію, а також
повідомимо вам свіжі новини щодо їхньої доступності.

Чи міг хтось раніше уявити додаток, здатний дізнаватись наміри або емоції людини з її голосу? А додаток, що вміє описувати зображення словами та реченнями, дозволяючи людям з вадами зору «бачити світ»? А як щодо розпізнавання людей за обличчям або голосом в цілях безпеки чи зручності? Дайте волю своїй фантазії без жодних обмежень та пригадайте улюблені фантастичні фільми! Адже майбутнє уже прийшло, і ви можете втілити ці та багато інших «магічних» ідей у вашому додатку. Це можливо завдяки когнітивним сервісам.

Когнітивні технології увірвалися у світ ІТ, щоб назавжди його змінити. Розумні додатки здатні переробляти величезні об’єми даних з різних джерел, аналізувати їхнє значення і генерувати об’єктивні прогнози та рішення. Вони можуть бачити, чути і розуміти речі, як люди, але при цьому бути невтомними, ефективними та неупередженими, як машини. Чудова комбінація!

Залиште своїх конкурентів… у теперішньому!

Мати когнітивний додаток — означає бути одразу на багато кроків попереду своїх конкурентів. Ви будете у майбутньому, а вони — досі в теперішньому. Для цього не потрібна машина часу, лише магія когнітивних сервісів! Додатки з штучним інтелектом допоможуть вам оптимізувати багато процесів, заощадити час та кошти і зробити взаємодію з клієнтом більш глибокою та персоналізованою. Крім того, ви можете запропонувати їм щось по-справжньому унікальне та корисне.

Свіжа новина про доступність когнітивних сервісів

Один із гігантів когнітивних технологій, Microsoft, нещодавно зробив заяву, після якої когнітивні сервіси стають ще більш доступними та привабливими.

На онлайн-заході Microsoft Data Amp, наприкінці квітня 2017 року, вони оголосили, що декілька API з колекції когнітивних сервісів виходять у загальний доступ. Йдеться про Face API, Computer Vision API і Content Moderator API.

Face API

Використовуючи Face API, раніше було можливо впізнавати людей, розрізняти їхній вік, стать та риси обличчя, а тепер можна в той самий час дізнаватися їхні емоції з фотографії.

Computer Vision API

На додачу до розпізнавання зображень і генерування словесних описів, Computer Vision API «вивчив» 9,000 відомих місць по всьому світу. Він також вміє конвертувати написаний від руки текст у цифрову форму.

Content Moderator API

Третій учасник «тріо щасливчиків» — Content Moderator API, який забезпечує повний цикл модерації контенту з машинною підтримкою.

Що ж іще ми маємо в колекції? Короткий огляд усіх Microsoft Cognitive Services

На сьогоднішній день колекція когнітивних сервісів Microsoft містить 25 API, які однозначно заслуговують хоча б на невеличкий огляд. Вони згруповані за функціональними категоріями:

Категорія Vision (Бачення) дбає про розпізнавання контенту на зображеннях та відео. Туди входять такі API, як Computer Vision, Emotion, Face, Video і Content Moderators.

Категорія Speech (Мовлення) передбачає розуміння та синтезування усного мовлення, розпізнавання людей за голосом. В її арсеналі — Custom Speech, Speaker Recognition і Bing Speech API.

Категорія Language (Мова) відповідає за можливість розуміти, обробляти текст і визначати, що потрібно людині. Її секрет — в наступних API: Bing Spell Check, Language Understanding, Linguistic Analysis, Text Analytics, Web Language Model, Translator Text & Speech.

Категорія Knowledge (Знання) покликана додавати концепти до тексту та поєднувати їх з якимись більш загальними концептами. Її «когнітивна команда» включає такі API, як Academic Knowledge, Entity Linking, QnA Maker, Language Exploration, Recommendations.

Категорія Search надає доступ до безлічі веб-сторінок, зображень та відео завдяки Bing. Її API: Bing Auto Suggest, Bing Image Search, Bing News Search, Bing Video Search, Bing Web Search.

А як щодо прикладів?

Приклади говорять краще за тисячу слів, тож ознайомтеся з реальними додатками на основі когнітивних сервісів.

Пригадуєте, ми пропонували вам на початку статті дати волю вашій фантазії без обмежень? Сподіваємось, що це спрацювало, і наш огляд надихне вас на чудові ідеї стосовно вашого майбутнього когнітивного додатку! А ми завжди готові допомогти вам із ними та поєднати нашу фантазію з вашою. Досвідчена команда розробників і проконсультує вас, і створить для вас фантастичний інтелектуальний додаток за допомогою когнітивних сервісів. Welcome to the future!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Добре продумана стратегія контент-маркетингу — це місток між вами і вашими потенційними клієнтами, це сходинки до вершини сторінки відображення результатів пошуку і до успіху вашого бізнесу. Ми...

2

Веб-ресурси створені, щоб бути доступними для своїх відвідувачів 24/7. У цьому зацікавлені як їхні власники, так і користувачі. Отже, якщо ви хочете, щоб ваш сайт, щоб був онлайн цілодобово, кожну...

3

У світі мобільних додатків є два основні типи користувачів: ті, в кого Android, і ті, в кого iOS. Було б чудово включити їх до числа своїх клієнтів, створивши ідеальний для всіх додаток, і при...

4

Люди підвищують ефективність додатків, а додатки підвищують ефективність людей! Саме так відбувається з додатками для ефективної командної роботи, менеджменту та обміну інформацією всередині...

5

У розробників додатків є чудовий вибір архітектурних стилів та принципів, які можна застосувати та навіть ідеально поєднати між собою. Нещодавно ми вам розповідали про архітектуру...

Subscribe to our blog updates